Memories of the Sword * koreai film * Ulbi

A fansub csoport tagjai által ázsiai filmekhez készített feliratai.

Moderátorok: Vandi, doramaforever

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.12.29. 20:05

Annyira örülök...hogy legszívesebben táncra perdülnék.../lehet Rita vagy Kriszti kisegitenek majd egy giffel,/biztosan osztoznak az érzéseimben. :D :D :D
Látom Kriszti is szereti a kardozós filmeket... :lol: :lol: :lol: lehet Ő is a Zorron, a Monte Cristóf Grófja, és a 3 Testőrön nőtt fel...hirtelen csak ők jutnak most eszembe.../megjegyzem a mai napig szívesen nézem..Főleg a koreai változatot, Kár hogy nem fejezik be a Dumas regényt..kár érte, szerintem ott is remekül megtalálták a karaktereket :lol: :lol:
Kata!
Itt a kért gif:
Kép
Azt hiszem, így érezhetted magad abban a pillanatban. :D

Nekem inkább a modern Zorro (Banderas) rémlik, de a koreai 3 testőrt én is imádtam, sajnálom, ha nem folytatják. Helyette itt vannak az ázsiai kardos fiúk, van mit néznünk így is.
(Szerintem én előző életemben valami nagy harcos lehettem, innen ez a vonzódás. ;) )

Magdimama
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.12.31. 18:34
Tartózkodási hely: Tiszaug

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2015.12.29. 20:32

Kedves Ulbi! :idea:
Köszönöm szépen a filmet,köszönöm a fordítást.Nekem 13 perc alatt jött le a videó,de az sem vészes.Néhány perc múlva már nézni is fogjuk a párommal.üdv. :) ;) 8-)

Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:30

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2015.12.29. 22:44

Szia
NAgyon szépen köszönöm Neked, hogy lefordítottad...:) :)
Mostanában nagyon bejönnek az ilyen jellegű filmek :):)

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.12.29. 23:49

Drága Ulbi!
Nagyon köszönöm ennek a filmnek a fordítását! Nem gondoltam, hogy ilyen hamar valóra válik a kívánságom. :) Örömömben felkiáltottam, mikor megláttam, hogy ezt hoztad. Ritával épp tegnapelőtt beszéltünk erről a filmről. Imádom a kardozós filmeket, Rita indonéz filmjét is nagyon szeretem. Ez a gyengém, nem tehetek róla. Nézésben is és fordításban is az ilyeneket szeretem a legjobban.
Kedves Kriszti!
Hát, nagyon szívesen.
Nekem is nagyon bejönnek az ilyen filmek, már a plakáttal "megvettek".
Betti fordít rengeteg ilyen kardozós sorozatot, bár nem tudom, hogy milyenek, mert még egyet sem láttam, de nagyon ígéretesnek tűnnek, ezért letölteni már letöltöttem őket. :D
És pont tegnap olvastam, hogy a hongkongiak jók ebben a műfajban. Érdemes hát kutakodni arrafelé.
Rita kardoknak nézett (mentségemre mondva, nem volt rajtam a megfelelő szemüveg) botos filmjét biztos, hogy meg fogom nézni, ki nem hagynám semmi pénzért.

Szívemhez nőtt ez a film, mert megdobogtatta azt. A kardozás miatt kezdtem bele, majd megfogott a képi világa, a mondanivaló és a káprázatos színészi játék. Számomra egyszerűen tökéletes volt.
Persze olvastam olyan kritikát is, hogy aki teheti, messzire kerülje el ezt a gagyi filmet.
Lehet, hogy nem ugyanazt néztük? :D

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.12.30. 00:08

Kedves Ulbi!
Micsoda meglepi! Köszönöm szépen! :) Lee Byung Hunt az All inben láttam.
Ági!
Annyira a mega probléma megoldására koncentráltam, hogy erre a mondatrészre nem is reflektáltam.
Lee Byung Hun-t én először az IRIS-ben láttam, na az még egy jó kis akciófilm sorozat. Ráadásul egy része Magyarországon játszódik. Még Tihanyba is elmentek :D Lehet, hogy ezért is, mindenesetre én szinte tátott szájjal néztem végig. Ajánlom nagyon, ha esetleg eddig még kimaradt.
Aztán legközelebb, nem is olyan régen, az All In-ban láttam én is. Az is nagyon jó volt. Bár az a hapsi, aki mindig vele volt, az nem hiányzott nekem onnan. És milyen más arcát (arcait) mutatta most ebben a filmben!

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.12.30. 00:12

Micsoda meglepi. Csak kapkodom a fejem.
Köszönöm Ulbi
Kedves Ildikó!
Nagyon szívesen!
Remélem tetszett.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.12.30. 00:31

Kedves Ulbi! Köszönöm szépen ezt a filmrt, csak itt hallottam róla, kiváncsi vagyok rá.
Kedves Szildor!
Nagyon szívesen a feliratot.
Szerintem azért nem hallottál még a filmről, mert viszonylag friss, és egyáltalán valamilyen felirat nem is létezett hozzá egészen december 15-ig.

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.12.30. 00:53

Drága Ulbi! De jó hogy jelentkeztél....és újra valami szuper filmmel együtt :lol: :lol: :lol: :lol: . Nagyon hiányoztál a palettáról.! Gondoltam én, hogy valami igen nyomos indok áll a háttérben, hogy ennyire elbújtál.
De végre jelt adtál magadról.!Annyira örülök...hogy legszívesebben táncra perdülnék.../lehet Rita vagy Kriszti kisegitenek majd egy giffel,/biztosan osztoznak az érzéseimben. :D :D :D
A mega nekem is nyelvet öltött itt,de nem adtam fel, és lejjebb kint volt egy másik link. Mire befejezem a levelet már le is fog töltődni.
Látom Kriszti is szereti a kardozós filmeket... :lol: :lol: :lol: lehet Ő is a Zorron, a Monte Cristóf Grófja, és a 3 Testőrön nőtt fel...hirtelen csak ők jutnak most eszembe.../megjegyzem a mai napig szívesen nézem..Főleg a koreai változatot, Kár hogy nem fejezik be a Dumas regényt..kár érte, szerintem ott is remekül megtalálták a karaktereket :lol: :lol:
Köszönet a filmért, amint láttam beszámolok, hogy tetszett.... :D
Kedves Kata!
Igen, láttam, hogy kerestél többször is, de nem jutott időm arra se, hogy válaszoljak. Van is jó pár elmaradásom a fórumokban, majd idővel pótolom azt is. Pont belerázódtunk a tanulásba a gyerekkel, az őszi szünet előtti napon voltunk éppen, mikor egyik pillanatról a másikra ez történt. Sok minden másra elcseréltem volna ezt az időszakot, de most már túl vagyunk rajta.

Az 1. megás link azóta sem működik, továbbra is átmeneti hibát jelez, lehet, hogy csomagolni kellett volna a filmet, az volt itt a bibi. Majd kiderül.
Várlak vissza a beszámolóval :D

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.12.30. 01:00

Kata, osztozom!

Milyen örömtáncot szeretnél?

Visszafogottat...
Kép
vagy vadat?
Kép
Nekem a visszafogott tetszett, ez a vad inkább mosolyogtató volt. Ez biztos valami aerobik bemutató lehetett :lol:
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.12.30. 01:23

Kedves Ulbi!
Ebből a filmből is lehetett volna egy jó kis sorozatot csinálni. Micsoda svédcsavart tettek azért be a végére, mikor kiderülgettek dolgok.
Köszönöm még egyszer, hogy leforditottad. :-)
Kedves Ági!
Ezen még nem gondolkoztam el, de igen, lehetett volna. Akkor talán jobban kibontják a fiatalok dolgát.
Ugyanakkor, bár nagyon tetszett ez a szomorújáték, jó lenne egy happy end-es is ebből a műfajból.

Igen. Végig bizonytalanságban tartott minket Hong Yi-val kapcsolatban, de azért erre nem gondoltam volna.
És tanultam megint valami új dolgot: eddig azt hittem, hogy a víz akkor forr, amikor bugyog. Bár azt hiszem, hogy akármilyen edényben nem marad ilyen sima a vízfelszín forráskor, ahhoz teljesen sima felületű, hibátlan edény kell.

Kép
Kép


Vissza: “Filmek”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron