Sorozatok vagy filmek ajánlása (nem feliratkérő fórum)

Itt megtalálható a Fórum szabályzat, amit jó, ha elolvastok. Van még Társalgó, Sorozatok vagy filmek ajánlása, Szülinaposok köszöntése és Feliratkérés.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.09.08. 13:19

Szia Rita! Látod milyen klasszul eltaláltad ezt a remek filmet, biztosan egyre többen fogják megtalálni....én nagyon szerettem volna az én face oldalamra kitenni, de sajnos nem tudom hogyan kell..Pedig az Usted Hotel szerintem olyan film, amit mindenkinek látni kellene!!!! :D :D

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.09.08. 16:24

Nos, tegnap este sikerült befejeznem a filmet, de még most is a hatása alatt vagyok. Nagyon tetszett, elsősorban a hangulata és az üzenete, mely szerint a mai rohanó világban a pénz és a karrier hajhászása közben néha nem veszünk észre fontos dolgokat, és persze a boldogság nem mindig ott van, ahol gondoljuk. Mindez gyönyörűen fényképezve, elképesztő tájakon, megfűszerezve emberi sorsokkal, és egy csipet szerelemmel. Az élményt persze Rita szuper felirata tette teljessé. Kedves Rita, remek munkát végeztél ismét, tökéletes lett a felirat. A filmet meg ajánlom mindenkinek, azt hiszem, egy kicsit megint megjött a kedvem az indiai filmekhez.
Laci!!! Annyira örülök a véleményednek! Ugyanazt írtad, mint a többiek, nem is lehetne mást, de még ezredszerre
is örömmel olvasnám a hasonló mondatokat. Az meg hab a tortán, hogy újból kedvet kaptál az indiai filmekhez!
Nagyon jólesett, hogy megemlítetted a fordításomat is! Köszönöm!

Annyit számít a dicsérő szó, hogy máris van újabb három indiai film, amit innen-onnan leszedegettem. Kettő, az UH
főpárosának az újbóli főszereplésével (sajnos az egyiknél várnom kell egy teljesebb feliratra). De már csordogál, ha nagyon
lassan is, egy negyedik is. Mind a négy remek kritikákat, elismeréseket kapott.

Kép

Bukoba
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.01.05. 00:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Bukoba » 2015.09.08. 20:39

Szia Rita! Ez klassz, mert direkt nem olvastam el a film fórumát, hogy ne befolyásoljon semmi. :) Az meg, hogy a munkádat kiemeltem, az azért van, mert mindig is tiszteltem azokat az embereket, akik a saját szabadidejüket nem kímélve, ingyen dolgoznak azért, hogy mások szórakozhassanak. Szóval maximális tiszteletem neked is. Kíváncsian várom, hogy milyen filmeket tervezel fordítani, annyi biztos, hogy én bejelentkezem rájuk.

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.09.09. 06:22

Szia Rita! Ez klassz, mert direkt nem olvastam el a film fórumát, hogy ne befolyásoljon semmi. :) Az meg, hogy a munkádat kiemeltem, az azért van, mert mindig is tiszteltem azokat az embereket, akik a saját szabadidejüket nem kímélve, ingyen dolgoznak azért, hogy mások szórakozhassanak. Szóval maximális tiszteletem neked is. Kíváncsian várom, hogy milyen filmeket tervezel fordítani, annyi biztos, hogy én bejelentkezem rájuk.
Szia Laci! Még egyszer köszönöm!
Ezeket az indiai filmeket találtam, de még nem néztem meg őket, csak lehetőségek, és mint mondtam,
egy fanyalgó kritikájuk sem volt:
Queen (2014) hindi dráma/vígjáték:
https://en.wikipedia.org/wiki/Queen_%28film%29
Az esküvő előtt egy nappal elhagyott menyasszony, egyedül utazik el az európai nászútra.
2014 egyik egyik legjobb indiai filmjének írják. Sok díjat kapott.

100 Days of Love malajálam romantikus komédia az UH főszereplőivel:
https://en.wikipedia.org/wiki/100_Days_of_Love
2015 egyik legsikeresebb filmje a bevétel szempontjából. Amerikában is kitűnően teljesített.

O Kadhal Kanmani tamil romantikus dráma az UH főszereplőivel:
https://en.wikipedia.org/wiki/O_Kadhal_Kanmani
Két fiatal, akik nem hisznek a házasságban összebútorozik Mumbaiban. A szállásadó egy idősebb pár.
Az asszony valamikor híres énekes volt, de visszavonult, mert Alzheimer kórt diagnosztizáltak nála.
Ez is a 2015-ös mozik legsikeresebbjei közé tartozik Indiában is és Amerikában is.

Saroja (2008) tamil romantikus thriller:
https://en.wikipedia.org/wiki/Saroja_%28film%29
Négy barát egy krikett meccsre utazik, de egy baleset folytán változtatni kell az útvonalon Ekkor
összeakadnak egy csapat rosszfiúval, akik elrabolták egy miliomos egyetlen lányát.
2008 egyik legnézettebb filmje volt.
A születésnapomra nagyon szeretném valamelyiket megcsinálni, de az idén valahogy extra sok
munkával jár a tanévévkezdés.

Szép napot kívánok!

Kép

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.09.09. 18:22

Szia Rita! Látod milyen klasszul eltaláltad ezt a remek filmet, biztosan egyre többen fogják megtalálni....én nagyon szerettem volna az én face oldalamra kitenni, de sajnos nem tudom hogyan kell..Pedig az Usted Hotel szerintem olyan film, amit mindenkinek látni kellene!!!! :D :D
Kata! Nagyon aranyos vagy! Nekem fb-om sincs, így nem tudok segíteni. Remélem elég sokan ismerik
már az oldalunkat, csak ide találnak majd!


Cuki ez a páros együtt:

Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.09.09. 22:47

Mindenkinek nagyon szép estét és jó éjszakát! :)

Bukoba
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.01.05. 00:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Bukoba » 2015.09.10. 10:26

Szia Rita! A listát átfutva nekem talán a 100 Days of Love a legszimatikusabb, de kíváncsian várom, hogy melyikre esik a te választásod.

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.09.10. 15:35

Szia Rita! A listát átfutva nekem talán a 100 Days of Love a legszimatikusabb, de kíváncsian várom, hogy melyikre esik a te választásod.
Szia Laci! Képzeld el, hogy pont a 100 Days of Love-nak hiányos a felirata. Várom, hátha lesz egy
jobb angol felirat, és akkor nekivágok. Este belekezdtem az O Kadhal Kanmaniba, de öt perc után
már aludtam is. Ez nem kritika a filmre nézve, pusztán a fáradtságnak tudható be.

Annyira jó képek vannak erről a két helyes és tehetséges fiatalemberről!

Kép

Bukoba
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.01.05. 00:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Bukoba » 2015.09.11. 12:56

:( Kár érte, remélem megoldódik, mert tényleg érdekelne a film.

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.09.11. 17:13

:( Kár érte, remélem megoldódik, mert tényleg érdekelne a film.
Mielőtt ide írtam volna, megnéztem, mi a helyzet feliratfronton. Sajnos az, ami eddig. Várok tovább.

Kép


Vissza: “Mindenféle”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég

cron