Shiroi Haru (Teljes) * japán sorozat * zolko07

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Magdimama
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.12.31. 18:34
Tartózkodási hely: Tiszaug

Re: Shiroi Haru (Teljes)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2015.07.20. 06:38

Kedves Zolko07!
Nagyon szépen köszönöm a sorozat befejezését.Most az 5. résznél tartok és nem lehet abbahagyni.Tökéletes választás volt.KÖSZÖNÖM szépen,még egyszer.Üdvözletem és nagyon jó nyári kikapcsolódást kívánok. 8-) :roll: :P

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2014.12.31. 12:04
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Shiroi Haru (Teljes)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2015.07.20. 16:00

Zolko!
Köszönöm a befejezést! Kicsit le vagyok tompulva ebben a melegben, igyekszem meg is nézni, a filmek már a gépemen.

Agacska72
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:36

Re: Shiroi Haru (Teljes)

HozzászólásSzerző: Agacska72 » 2015.07.22. 08:46

Nagyon köszönöm a sorozat fordítását.

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2014.12.31. 12:04
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Shiroi Haru (Teljes)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2015.07.28. 11:19

Kedves Zolko!
Sosem csalódom a választásaidban, bár van még olyan sorozat amit nem láttam Tőled.
Ugyenezt betettem a d.a-ra is, hátha valaki kedvet kap hozzá, mert érdemes látni, bár jóval kevesebben néznek pl. japán sorozatokat is a koreai mellett.
Beigazolódott az első részben a megérzésem: a kislány apja Abe Hiroshi.
Sachi tudatalattija működött, mikor jól érezte magát az apja közelében és kereste a társaságát?

Kép

Az pedig próbált jó ember lenni, a „ mocskos „ kezeit tisztára mosni. A munkakeresés eredménye:
„ A világ nem akarja, hogy becsületes ember legyek” , bár szerencsére ez is megoldódni látszott utána.

Ez is egy nagyon jó jelenet volt a jó útra térés felé

Kép


Yasushi, felnevelte Mariko lányát, nehezen engedte át volna az igazi apjának. Jó volt látni azért az enyhülést ezen a téren.

Kép


Hova lett a pénz, ami miatt Hiroshi börtönbe került? Ez motoszkált bennem, bár gyanús volt a barát. Sok mozzanat volt a történetben, amit annyira jó volt látni, miszerint tényleg a lánya és Mariko érdekében nem engedett a rosszfiús csábitásnak,vagy ahogy a komor ábrázatú pasas megtanult mosolyogni.

Jót vigyorogtam a két apa versenygésén / ilyet mi is csináltunk anno :-) /

Kép

a két büszke apa

Kép

Ez is egy szivszoritó jelenet volt

Kép

Viszont a vége!!! Hát most mit is mondjak. Jó volt a befejezés, csak azért mégis...
Még egyszer nagyon köszönöm a forditást!

Avatar
zolko07
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2014.12.31. 13:40
Tartózkodási hely: Baja

Re: Shiroi Haru (Teljes)

HozzászólásSzerző: zolko07 » 2015.07.28. 13:04

Kedves f.ági. Nagyon köszönöm ezt a részletes filmelemzést. Örülök neki, hogy tetszett. (Mert nekem is)


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 58 vendég

cron