Black And White (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.02.15. 11:49

Kedves Ulbi! Az biztos, hogy nem lehet unatkozni, ha csak a képeket nézi is az ember gyereke....viszont remélem ma nem kap el a gépszíj újra, hogy megint elölről kezdjem nézni....viszont nagyon remélem, hogy aki eddig még nem mert belefogni, a képek alapján nekiáll.. :D :D :D

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.15. 11:51

6. rész II. szakasz

Kép kapjuk el őket (Szeretem, amikor ezek ketten akcióban vannak)

Kép tűzharc

Kép ez egy őrült

Kép nézz a hátad mögé !

Kép szitává lőve

Kép ilyen nincs (Ilyen nincs: Eltűnt a hulla! De mégis van: Mert nincs itt. Tetszett, amikor megkérdezte Zai Tiantól, hogy te se látod? :lol:)

Kép nyomkeresés

Kép már megint ti (Többé ne menjetek sehová)

Itt egy pillanatra elmosolyodik Vic. Gondolkoztam rajta, és szerintem ez nincs benne a filmben. Itt csak a színész fojtja vissza a röhögést.
Boszi! Megörökítenéd egy képen is a mosolyát? :)
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.15. 11:59

És Boszi megörökítette a mosolyát képen is, gifen is:

Kép

Kép


Aztán én megemlítettem, hogy jó volna egy mosolygós Boszi-gifet is látni.

Ez a válasz érkezett:

A mosolygós Boszi-gifet minden egyes kockában megtalálod.

És milyen igaz, mert valóban ott van mindegyikben. :)
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.15. 12:11

6. rész III. szakasz

Kép ez elég lesz ?

Kép van egy ötletem (Van egy ötletem. Meg is döbben mindenki :) Azt hiszik, hogy most majd mond valami ökörséget. Aztán végül is azt. De kiderül, hogy mégse. Mindenki rájön, hogy milyen igaza van, mert erre az összefüggésre még nem gondolt senki.)

Kép egy kis dicsi (milyen jó címcsi :lol:)

Kép megvagy

Kép sokat tudsz ? / eleget

Kép a mi emberünk

Kép áll az alku ?

Kép baj van
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.15. 12:28

6. rész IV. szakasz

Kép nagy hiba volt

Kép nyomozás

Kép mi van velem ?

Kép egy szót se !

Kép én mondtam

Kép melyiket akarom ? (Ez nagyon tetszett ! A gif és a címe együtt kerek egész :) Ezt a kérdést hárman is felteszik maguknak és minden lényeges pillantás megvan. Egyszerűen tökéletes :))

Kép tégla van köztünk (Itt az újabb "mellékszál": Kiderül, hogy van egy tégla és a százados marha gyanús, tehát tuti, hogy nem ő az. De akkor mégis ki az ? Nagyon kíváncsi vagyok.)

Kép mesélj / hiányzik

Kép tőlem, neked
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.15. 12:36

6. rész V. szakasz

Kép hát így csináljátok

Kép lebuktam ? (nem lennék beépített zsaru, az tuti)

Kép megjött a Mikulás (Én Jézuskát írtam, ha jól emlékszem. De ez jobb ! Elvégre zsákja (tömve minden jóval) a Mikulásnak van. :lol:)

Kép tudni akarok róluk mindent

Kép rajtaütés

Kép csak kicsit / nem fog fájni

Kép

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.15. 12:45

Kedves Ulbi! Az biztos, hogy nem lehet unatkozni, ha csak a képeket nézi is az ember gyereke....viszont remélem ma nem kap el a gépszíj újra, hogy megint elölről kezdjem nézni....viszont nagyon remélem, hogy aki eddig még nem mert belefogni, a képek alapján nekiáll.. :D :D :D
Kedves Kata!

:D

De hogy ne kelljen annyiszor újranézned minden egyes szakaszt, várd meg, míg befejezem (sacc per kb. ez kedden fog bekövetkezni) és akkor egyben megnézheted az egészet.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.15. 13:01

Vicről van szó, úgyhogy idefér ez is :)

Atina369 írta:
Szia Ulbi!
Bocsi, nem tudtam, hogy hova is írjak..., megnéztem az egyik általad ajánlott Vic filmet, a Saving General Yang-ot. Először is nagy-nagy köszönet, nélküled valószínű rá sem találtam volna. Fantasztikus film volt, bár nem elsősorban a témája miatt – persze szép dolog a hűség, a családi összetartás, a haza iránti szeretet és elkötelezettség, de hasonló témájú filmek tucatjával készültek és készülnek - , inkább a látvány az, ami lenyűgözött. Normál esetben bele sem kezdenék ilyen típusú filmbe, mert nem az én világom, túl sok a vér, a harcjelenetek, bár látványosak, de azért nem tudom úgy értékelni őket, mint egy pasi, és nem utolsó sorban sajnálom az állatokat (remélem egyetlen ló sem sérült meg a forgatás alatt). Természetesen a fő vonzerőt Vic jelentette, és milyen jó hogy megnéztem, kár lett volna kihagyni. Vicnek igazán jól állt ez a szerep (bár szövege nem sok volt), úgy nézett ki, mint egy kis indián. A kedvenc jelenetem a búzamezős „harc” volt, persze Vic sorsát leszámítva. Itt is találtam ismerős arcot, a hatodik testvér a SA főszereplője.
Szép lassan a többi film is sorra kerül

Kép Kép

Kép Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ulbi 2015.02.15. 18:32-kor.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.15. 13:15

Ez a Mars-ból egy jelenet, amiben Kingone Wang-ot láthatjuk. Nem tudom, hogy hogyan csinálták, de megszólalásig hasonlít a Vic Zhou által megformált Ling-re

Kép

Természetesen ezt is Boszi készítette :)
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.15. 19:07

7. rész

Azt tudnotok kell, hogy a 7. rész az eddigi részek közül a kedvenc. Szabályosan végigröhögtem az egészet. A kisfiam folyton a hátamon lógott, hogy mi történt már megint. :lol:

Kép

7. rész I. szakasz

Kép ez nagy fogás lesz (A főnököt előbb-utóbb leszázalékolják, az tuti. Itt még milyen magabiztos. Szegénykém! Pedig már tanulhatott volna az eddigiekből.)

Kép ez rossz vicc

Kép hova tűntek ?

Kép egyezés

Kép most mi a mese ?

Kép ez nem lehet ?

Kép már megint ti

Kép ezt nem ússzátok meg

Az utolsó gif-hez tartozik egy párbeszéd Zai Tian és a százados között. Szerintem szenzációs. Íme:

Mi ez a sok fegyver?
Azoktól a férgektől vettem.
Ha?
Nem hiszed?
Várj!
Itt a visszajáró.
Nahát!
Visszaadták az aprót?
És nyugtát
nem adtak?
Hm?
Nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ulbi 2015.02.15. 19:25-kor.
Kép


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 53 vendég