THE FIERY PRIEST (Teljes) * koreai sorozat * maryu

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Cilia
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.06.03. 14:16

Re: THE FIERY PRIEST (40/40) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: Cilia » 2019.11.05. 16:33

Maryu Kedves!

Hálásan köszönöm a munkádat! Most már a teljes sorozatot letöltöttem, majd ezután kezdem nézni. Közben ugyan bele-belekukkantottam, figyeltem, rendben van-e a letöltés, de az elején fogom kezdeni. Köszönet még egyszer a szép munkáért! :) :) :)

szinesze
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.12.31. 15:49

Re: THE FIERY PRIEST (40/40) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: szinesze » 2019.11.08. 16:36

Kedves Maryu!!!! Itt is nagyon szépen köszönöm a sorozat feliratait, valamint a megá-s linket.

minidici
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.05.28. 19:43

Re: THE FIERY PRIEST (40/40) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: minidici » 2019.11.09. 20:22

Nagyon szépen köszönöm a fordítást! :D

elia
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.04.09. 12:12

Re: THE FIERY PRIEST (40/40) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: elia » 2019.11.13. 10:51

Először is köszönöm a sorozat feliratát. Most nézem, szenzációs, régen nem nevettem ennyit sorozat nézése közben, Kim Nam Gil újra a régi, az örök kedvenc, aki elindított a kdrama- mánia útján. Megnéztem a nézettséget, átlagban 20% körüli, és Nam Gil újra díjjazott lett Busanban. Minden szereplö nagyon tetszik.

Avatar
mikaz
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.01.01. 10:27

Re: THE FIERY PRIEST (Teljes) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: mikaz » 2019.12.31. 19:44

Kedves Maryu! Köszönöm,hogy lefordítottad. Látom, szép díjakat kapott a sorozat.
KépKép

annamama
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.01.01. 13:34

Re: THE FIERY PRIEST (Teljes) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: annamama » 2020.01.02. 21:06

Kedves Maryu..... igy utolag hálásan koszonom a sorozat forditását .En voltam az aki mindig kérte az Openloados letoltési lehetoséget toletek és mindig fel is tettétek rá igy le tudtam tolteni legnagyobb oromomre.Igaz én megnézztem googlésan is ugy tudtuk letolteni hogy egyben volt feltéve két rész és minden percét,minden másodpercét imádtam és imádom most is ahogy a ti rendes magyar forditásotokal nézzem ,és mennyire nagy a kulombség az kimondhatatlan !Kim Nam Gil hatalmasat alakit ebben a szerepében is minden dijat megérdemel amit kapott ezért a munkájáért ,de nem csak o hanem az egész csapat,minden szinész ,minden szinészno ,minden mellékszereplo mert ok igy egyutt aklottak egy egészet de igaz ha nem KNG kapja a fsz.hát nem tudom ilyenre sikeredett volna e ez a sorozat,nem akarok megbántani egyetlen koreai szinészt sem mert hiszen az én szivem minden csucskében nagyon sokan ok laknak de ha nincs régen a Shilla és nincs benne Bidam akkor talán nem is lennék ma ilyen dorama fuggo...nem kicsit de nagyon ..:)...Két kulso wincheszteren tárolom a kedvenc sorijimat az egyiken ott orzom Feri Atyát és csapatát de a másikra is megprobálom a Megával letolteni a sorozat részeit ,bár endem nem igazán szeret a Mega de mikor a Summers Desirével harcoltam vele akkor Ezoritu mindig azzal biztatott ha napkozben vagy akár este sem tudok egy részt sem letolteni akkor nyugi és majd reggel probáljam ujra.....és csoda tortént minden reggel igaz csak egy részt de sikerult ha nem akkor ujra kivártam a kovetkezo reggelt...:)... Most is igy lesz mert már probáltam most nincs szerelem a megával jelenleg...:)..Mégegyszer nagyon nagyon szépen koszonom a sorozat forditását és remélem kedves Maryu majd ujra megorvendesztettsz egy uj gyonyoru sorozat magyar felirataival nagyon sokunkat ........Anna...:)...B.U.E.K.2020.

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2014.12.31. 12:04
Tartózkodási hely: Szeged

Re: THE FIERY PRIEST (Teljes) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020.01.19. 22:12

Kedves Maryu! Köszönöm a forditást! KNG megint hozta a formáját, szuper sorozat volt! :-)

Sashimi
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.10.02. 15:25

Re: THE FIERY PRIEST (Teljes) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: Sashimi » 2021.01.30. 04:33

Kedves Maryu, Vandi!
Szeretném megnézni a sorozatot online, de úgy látom, hogy az első rész helyett a 28-as van feltéve véletlenül.
Kérném szépen, cseréljétek ki az elsőre!
Nagyon szépen köszönöm!

attipenge
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.12.05. 17:28

Re: THE FIERY PRIEST (Teljes) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: attipenge » 2024.01.06. 22:06

Kedves Maryu, Vandi!
Köszönöm a fordítást!
Attila


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 53 vendég

cron