Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.24. 20:58

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.24. 21:05

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.24. 21:12

Kép

Kép

Kép

Kép

Na, ezt nem hagyhattam ki :) :

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.24. 21:23

Kép

Kép

Kép

Kép

A 6. rész - Boszi kedvenc jelenetei képekben:

Szia Ulbi! Fantasztikus volt ez a rész is nekem több rész is tetszett

Kép csak nem szerelmes vagy belé?

Kép nagy hoho mellébeszél

Kép mindenképpen megakadályozom

Kép megtaláltalak
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.24. 21:37

Ulbi!

Már meg is néztem, de már megint bajban vagyok nekem ez a 7. rész is az elejétől a végéig tetszett, nagyon nehéz választanom. A kórházas jelent mindenképpen nagyon izgi volt, vártam hogyan mászik ki a slamasztikából. A lebukás már várható volt.

A húgi már megint a lényegre tapintott a szerelemmel kapcsolatban, bírom a kis csajt,a halastavával együtt.

A lovagunk sem adja fel az ostromot remélem a jutalma is meglesz.

Az anyuci, nagyi és nagynéni tényleg kiakasztó de jókat nevetek rajtuk.

Baj ha nem tudok választani :D?

Akkor a kért képek

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép




Egyik kedvencem (őt se hagytam hátra :) )

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.24. 22:13

Gondoltam, hogy Boszi képei mellé áthozom azokat a kis kedvcsináló bejegyzéseket is, amelyeket én követtem el. Sajnos az elején nem voltam következetes, így 1-2 részhez sajnos nincs.

Itt most a 8. részig lehet őket olvasni :)


Kedves Mindenki, aki figyelemmel kíséri ezt a sorozatot!

1. Úgy tűnik, hogy találtam egy jobb kópiát. Nekem élesebbnek is tűnik és nincs benne az a szörnyű reklám. Legalábbis ebben a 2. részben, de azért remélem, hogy ez a többi részre is jellemző lesz. Egyenlőre még csak letöltöttem a részeket, de nem értem rá megnézni 72x45 percet :) . Ha az 1. rész is ilyen jó minőségű, akkor majd valamikor a közeljövőben lecserélem a filmet és újraidőzítem hozzá a feliratot.

2. Második részhez kapcsolódóan az a meglátásom, hogy ilyen pasi csak a mesében létezik :)

3. Hogy miért ilyen gyorsan jött a 2. rész? Mert nem akartalak benneteket itt hagyni 3 hétre azzal az árva 1. résszel. :) Igen, nyaralni megyek. Sajnos nem a Fülöp-szigetekre. De lesz víz, meg homok (meg cement...á, nem betont fogok keverni, csak viccelek; szigorúan pihenésről lesz szó). Szóval addig nézzétek rongyosra ezt az első 2 részt, aztán 3 hét múlva jövök a 3.-kal




Mindenkinek, akit érdekel!

Elkészültem az 5. résszel. Már Erzsinél van, nemsokára kikerül az oldalra.
Néhány gondolatot fűznék elöljáróban hozzá, nehogy csalódás érjen bárkit is.
Eddig megszoktuk, hogy dúl a romantika, imádtuk is érte rendesen a sorozatot. Na már most ebben a részben se romantika, se Wow jelenet.

Nekem mégis tetszik, mert vicces, és sok mindent megtudunk belőle, pl.

hogy hogyan viszonyul Shi De családja a fiú házasságkötéséhez.
hogy a fiú családjából kik és milyen beosztásban dolgoznak a családi cégnél (Hao Sheng)
hogy Yi Ru munkahelye több szállal is kötődik a Hao Sheng céghez, és ezért nem lehetetlen rálelni a lányra, mivel nincs is olyan messze.

És nem utolsó sorban tanúja lehetünk a Yi Ru főnöke és szabad-szájú húga beszélgetésének. (Nekem ez kedvenc jelentetem ebből a részből).


Annyira bele-bele akartatok nézegetni az előttünk álló részekbe, hogy engem is elkapott a hév, így tegnap eljutottam a 12. részig, és mivel az angol felirat drasztikusan másképp van időzítve, hát felirat nélkül néztem.

Egy kis kedvcsináló? Érdekel? Akkor lássuk:

A 6. részben bármennyire is igyekszik Yi Ru, mégsem tudja elkerülni Shi Devel a találkozást

A 7. részben Shi De számára kiderül, hogy Yi Ru nem beteg, és azt hiszi, hogy átverték

A 8. résztől kezdve már nem állítanám, hogy ilyen pasi csak a mesében van. Shi De fortyog a dühtől (George Hu ezt is kiválóan alakítja. Én mindenesetre elhiszem neki...ha azokkal a szemekkel ölni lehetne), és ott tesz keresztbe a lánynak, ahol tud. Kifejezetten ilyen helyzeteket teremt (pl. pillanatnyi áramszünetet). "Kis játéka" következtében Yi Rut majdnem elgázolják, egy másik alkalommal pedig Qi Ming sérül meg mindkét kezén. Mégsem tud leállni, sőt, egyre dühösebb....

Eddig jutottam...és most itt egy időre megállok...annak ellenére, hogy rendkívül, irgalmatlanul, szerfelett, módfelett, mérhetetlenül, fölöttébb, borzasztóan, cefetül, meglehetősen, eléggé, rettentően, felettébb, igencsak, iszonyatosan, igazán, őrülten, veszettül, kimondhatatlanul, hihetetlenül, szörnyen, leírhatatlanul, borzalmasan, jócskán, roppant mód érdekel a folytatás...

de ha nézem, akkor nem fordítom :)




Ha az égiek úgy akarják, akkor nemsokára...
itt a következő rész.

Kedvenc jeleneteim:
húgi és Qi Ming szócsatája
a véletlen találkozás a plázában
Shi De nővérének randija

És még egy jó hír: a 7. részen már dolgozom. :)

Pusszantás mindenkinek!




A 7. részről:

FŐNÉZŐM szeret izgulni - Boszi! a kórházas jelenetnél lehet :)
Húgi ismét beszólogat mindenkinek
találkozunk 2 új szereplővel
és
megtudjuk, hogy húgi hol dolgozik



Elkészültem a 8. rész feliratával és ebben a pillanatban továbbítottam Erzsinek. Hogy mikor kerül ki az oldalra azt még nem tudom, de amint lesz infó, megírom.

Egy kis előzetessel azért szolgálok.

Most úgy voltam vele, ahogy Boszi szokott lenni, nincs kiemelkedő kedvenc részem, minden tetszett. És most lássuk mi fog történni:

Yi Ru elmondja Shi Denek az igazat
némi huzavona után megkötik a szerződést a két cég között
bár kiderül, hogy hamis a házasság, a 3 grácia nem adja fel
Qi Ming "összerakja a képet"
a rajongó továbbra is üldözi az írónőt, de most megtudjuk a valódi okát és a célját

Jót röhögtem két jeleneten is:

1. A nagynéni fényezi Shi Det Yi Ru előtt

Tudnod kell, hogy Shi De
nemcsak jó szakember, de szeret főzni is.
Rengeteg pénzt keres, de mégis egy nagy gyerek.
Igaz, sokszor rossz kedvű,
és nagyon hűvös, mintha mindenkit lenézne.


2. A nagynéni elmegy ajándékot venni, mert a 3 nő tiszteletét akarja tenni a Yang családnál. Mikor visszaér nem veszi észre, hogy Shi De ott ül a konyhánál

Hé! Anya! Sógornő!
Gyertek!
Nézzétek, hogy mi mindent vettem!
Mehetünk is holnap tiszteletünket tenni a Yang családnál.

ekkor veszi észre Shi Det és a 3 nő elkezd terelni

Mégsem mehetünk üres kézzel a rokonainkhoz.
- Teljesen igazad van.\N- Milyen rokonokhoz mentek?
Hát, hogy...hogy is mondjam...
Elég távoli rokonokhoz, nem így van
drága Yi Ping?
Ó, igen, igen. Az unokatestvérem nővérének az öccse.
Még csak nem is ismerem.
Ha ez így van, akkor minek annyi...
Most már le kellene ülnünk vacsorázni, mert ha kihűl, akkor nem olyan finom.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.24. 22:46

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Ez ugyan nem Love Now, de ennek a képnek története van :)

Kép


Ezek a képek pedig egy számomra nagyon kedves sorozathoz tartoznak (kár, hogy nincs magyar felirat hozzá):

Kép

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.24. 23:05

Boszi! Gaboci! És Mindenki!

Szorgalmas voltam, mert elkészültem 2 résszel is!!!!! Most Erzsinél van. Ő ilyenkor átnézi, hogy van-e elütés, vagy írásjel, illetve helyesírási hiba, ha igen, akkor azt kijavítja. Utána becsomagolja (mert az nekem, technikai zseni lévén valahogy nem megy) és visszaküldi. Én felrakom a datára a feldarabolt film mellé és visszajelzek Erzsinek.

Ezután kerül ki az oldalra a legelső, szabad helyre. Az én kérésem volt, hogy ez így történjen, mert nem szeretem, ha egy napra összetorlódnak a feliratok. És mivel nem tudok tervezetten (pl. mindig keddre) hozni feliratot, logikus, hogy én "állok sorba". (Ha valaki nem értené ezt a kissé zavaros sikeredett eszmefuttatást, ám mégis érdekelné a tartalma, az írjon, és akkor megpróbálom másképp megfogalmazni)

Visszatérve a sorozathoz. :D
A 9. részben Shi De elkezdi Yi Ru csesztetését, a nagynéni beleszeret valakibe, Shi De pedig bevallja otthon, hogy kamu a házasság. Egyik kedvenc jelenetem, amikor Shi Det kidobják otthonról étlen-szomjan, mert meg akarnak beszélni valamit.


A Shi Det körülvevő 4 nő sokak számára idegesítő, és valóban engem is idegesítettek az elején, de higgyétek el, egyre jobb, én már nagyon sokat röhögök rajtuk.

A 10. részről csak annyit mondanék, hogy zseniális, minden pillanatát élveztem és imádtam egyszerre. George Hu nagyon jól játszik, számtalan arca van. A 9. részben bevallja a kamu házasságot és azt állítja, hogy nem érez semmit Yi Ru iránt. Közben félrefordul, elcsuklik a hangja, majdnem sír. Mintha nem is filmet néznénk, hanem igazán ott lenne az az érzelem. Ebben a 10. részben ott van minden az arcán: hol a bosszúvágy, hol a csalódottság, a megvetés, a harag vagy a bánat.
A nagymama! Olyan show-t levág, hogy rávegye Shi Det egy randira, hogy ott minden játszik :)
És sok minden más is történik még, de azt majd megnézitek.




Kedves Gaboci!

Köszönöm, nagyon szeretem a meglepiket :)

Amennyire én látom bele-bele nézegetve a következő részekbe felirat nélkül ez fog történni:

A 11. rész úgy kezdődik, hogy mindketten visszaemlékeznek az eddig történtekre. A lány a romantikára emlékszik, Shi De meg az átverésre. Közös jelenetük nem lesz, sok más történik.

A 12. részben folytatódik a csesztetés, Qi Ming botrányt rendez Shi De cégének irodaházában, a rész végén a két fiú között dulakodásra kerül sor és Qi Ming megsérül.

A 13. részben valamit nagyon mond a Yi Ru Shi Denek és az egész rész arról szó, hogy Shi De magába száll, a rész végén elmegy a lányhoz, mert beszélni akar vele.

A 14. rész elején beszélnek is, és Shi De szájából többször elhangzik a "döbüci" szó, ami annyit tesz, hogy "sajnálom"

Remélem sikerült kielégítenem a kíváncsiságodat :)




Egy kis kedvcsináló a nemsokára megjelenő 11. részhez:

Shi Denek randija van, de elkésik. Ettől nagyi kissé kiakad.
Megtudhatjuk Yi Ru egy titkát.
Az írónő végre beújítja a tökéletes férfit, persze nem úgy, ahogy eltervezték...
Miután ismét megtudjuk, hogy Taipei milyen kis város - mindössze csak 3 Millióan lakják -, Qi Ming jól kioktatja Shi Det.



Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.24. 23:18

A 9. rész képekben

Kép meg tudnám fojtani

Kép látogatás

Kép célszemély

Kép Kép bosszú

Kép vallomás

Kép új jelölt

Kép talán túl sok

Kép szemtől szemben
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ulbi 2015.01.24. 23:48-kor.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.24. 23:28

A 10. rész képekben

Kép megint egy boszis kép

Kép Kép a bosszú folytatódik

Kép nem tudom abbahagyni

Kép Kép a két kiskakas

Kép Kép egy kis civakodás

Kép nem adom fel

Kép tönkre tesz

Kép Kép újabb vakrandi

Kép megbeszélés

Kép vádak

Kép szégyen

Kép kinek van igaza?

Kép fáj

Kép sajnálom
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ulbi 2015.01.24. 23:50-kor.
Kép


Vissza: “Szüneteltetett sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron