Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2017.05.06. 10:37

Kedves Ulbi...Annyira hiányzik már a Now folytatása... :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Kedves Kata!
Tudom, de idén szinte minden téren "rám szakadt az ég", mert tudod, a baj csőstül jön. Úgyhogy nem tudok mást mondani, csak azt, hogy várnod kell türelemmel. Június közepére ki lesz pipálva a gyógytorna, a lakásfelújítás és az iskola. Ennyivel több időm lesz.
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017.05.06. 21:24

Köszönöm Ulbi, hogy írtál...akkor türelmesen várok...és sok sikert, gyógyulást minden területen jó előremenetelt. :D
Kellemes hétvégét! :D :D :D

varganiki
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.09.30. 08:05

Re: Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi * FOLYAMATBAN

HozzászólásSzerző: varganiki » 2017.10.09. 19:58

Szia Ulbi, csak szeretnék érdeklődni, hogy mikor lesz folytatása a sorinak? Nagyon várunk már vissza! ;)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi * FOLYAMATBAN

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017.11.10. 11:48

szia Ulbi! Csak érdeklődnék felőled, hogy hogy vagy? hogy vagytok? Nagyon hiányzol az oldalról, valamint nagyon hiányzik a Now folytatása is.
Tudom hogy ha te azt mondod folytatod, az úgy is van és lesz, de már majdnem lemondok a sorozatról, de az eddigieket nem törlöm, csak az bánt, hogy nem abban a minőségben tudom végignézni ahogy te biztosítottad a részeket a számunkra. Úgyhogy én már annak is örlünék, ha a filmsori úgy lenne lent, ahogy eddig feltetted, aztán lassan folytatódna már a feliratok érkezése is. ;) :)
Addig is minden jót neked, és reménykedem a pozitív válaszodban is! :D
Kellemes hétvégét!

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi * FOLYAMATBAN

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2017.11.10. 19:29

szia Ulbi! Csak érdeklődnék felőled, hogy hogy vagy? hogy vagytok? Nagyon hiányzol az oldalról, valamint nagyon hiányzik a Now folytatása is.
Tudom hogy ha te azt mondod folytatod, az úgy is van és lesz, de már majdnem lemondok a sorozatról, de az eddigieket nem törlöm, csak az bánt, hogy nem abban a minőségben tudom végignézni ahogy te biztosítottad a részeket a számunkra. Úgyhogy én már annak is örlünék, ha a filmsori úgy lenne lent, ahogy eddig feltetted, aztán lassan folytatódna már a feliratok érkezése is. ;) :)
Addig is minden jót neked, és reménykedem a pozitív válaszodban is! :D
Kellemes hétvégét!
Kedves Kata!
Ne szomorkodj! Ha minden igaz, nemsokára jövök. Csak ez az évem eddig éppen így sikeredett.
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi * FOLYAMATBAN

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017.11.11. 07:19

Drága Ulbi, köszönöm hogy visszajeleztél,! Megnyugodtam! :D Kellemes hétvégét Nektek! :D

margi53
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2017.11.12. 09:25

Re: Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi * FOLYAMATBAN

HozzászólásSzerző: margi53 » 2018.04.01. 14:22

Kedves Ulbi! Letöltöttem és megnéztem a Love Now sorozat lefordított részeit. Nagyon szépen köszönöm a fordítás és hogy a videót feltöltötted a megára. Remélem, hogy majd folytatni fogod... Nem sürgetlek, te tudod, hogy mikor fogsz ráérni. Addig is kívánok neked minden jót és jó egészséget.

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi * FOLYAMATBAN

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018.04.01. 20:00

Kedves Ulbi, Neked is kellemes húsvétot, remélem minden rendben nálatok! :D
Lenne egy kérésem.. Nem tudnád legalább a még hátralevő részeket feltölteni, hogy ugyanolyan jó minőségben nézhessük végig, és akkor már csak a feliratra kellene várni. Az a fránya esküvő pont lemaradt, de remélem nem sokára élvezhetjük! :D :D :D

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi * FOLYAMATBAN

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2018.04.01. 20:57

Kedves Ulbi, Neked is kellemes húsvétot, remélem minden rendben nálatok! :D
Lenne egy kérésem.. Nem tudnád legalább a még hátralevő részeket feltölteni, hogy ugyanolyan jó minőségben nézhessük végig, és akkor már csak a feliratra kellene várni. Az a fránya esküvő pont lemaradt, de remélem nem sokára élvezhetjük! :D :D :D
Kedves Kata!
Viszont kívánom!
Ha lesz egy kis időm, feltöltöm a részeket.
Ha meg több időm lesz, akkor fordítom tovább, lassan már csak kilábalok a problémák tengeréből...
És tudom, hogy nagyon várjátok.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi * FOLYAMATBAN

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2018.04.01. 21:01

Kedves Ulbi! Letöltöttem és megnéztem a Love Now sorozat lefordított részeit. Nagyon szépen köszönöm a fordítás és hogy a videót feltöltötted a megára. Remélem, hogy majd folytatni fogod... Nem sürgetlek, te tudod, hogy mikor fogsz ráérni. Addig is kívánok neked minden jót és jó egészséget.
Kedves margi53!
Szívesen, örülök, hogy tetszett!
Természetesen szeretném folytatni.
Amint lehetőségem lesz rá, késedelem nélkül.
Kép


Vissza: “Szüneteltetett sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron