Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.26. 09:10

Szerencsére a 20. részhez is megmaradt Gabóci hozzászólása. Íme:

Szia Ulbi! Köszönöm a 20. részt.

Hogy mennyire igazad van, ez a rész full jó volt. Kezdve, hogy Qi Ming rádöbben, milyen komolyak Shi De szándékai és ez arra ösztönzi, hogy ő se adja fel.

Sok igazság van abban amit Yan Kai mond a házasságról (ez az én véleményem), de ezzel Shi Junnál betelik a pohár. Egy kis karaokeval és sörrel gyógyítja bánatát. A kakasok viadala is sörbe fullad. Másnap mindnyájan furcsa helyzetben találják magukat.


Kép Kép

Kép Kép

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.26. 09:36

Rég jelentkeztem, de most itt vagyok.
Hoztam a 21. rész feliratát :)

Egy kis előzetes a kedvenc szövegrészleteim segítségével:

  • Ennyi idő alatt elássák őket.

    Van a sufniban egy varázsgömb

    Egy korosodó hal nem feltétlenül jelent minőséget, érted?

    Ledér liba!


Kép


  • A tanár úr tartja az órát és nem te!


Kép

  • Bábszínházban voltál?

Ez a rész ismét olyan beszélgetős volt, s bár én jobban szeretem a mozgalmasabb jeleneteket, nagyon szerethető. És vicces. Jókat derültem rajta.

Láttam viszont olyan ruha-összeállítást, hogy égnek állt a hajam. Pink kabátka - terrakotta szoknya - piros cipő. Szeretem a merész dolgokat: kéket zölddel vagy narancssárgát lilával, na de ez?! Ez már fájt!

Erről beszélek:


Kép Kép

Hát nem borzasztó?
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.26. 10:08

Tudom, hogy sokat kellett rá várni, de végre elkészültem a 22. rész feliratával. Ígérem, hogy a következő rész gyorsabban érkezik majd.

Eddig csak megbecsülni tudtam, hogy Lan Shi Yun hány éves. Most végre kiderül az is.
Aki olvasgatja a fórumot, az tudja, hogy mennyire a bögyömben van ez a nő az egész mű viselkedésével. Ebben a részben volt az első emberi megmozdulása. Az öccsével beszélgettek, és elég rendesen piszkálta.


Kép

Az egyik kedvenc szövegrészem ide kapcsolódik:
  • - A végére fogok járni. Te pedig nem mesélsz semmi hülyeséget anyának.
    - Pedig csodálkozna...


Többször kitértem már arra, hogy Shi De egy olyan férfi, aki nincs is, csak a mesében. Ismét mondott valamit, ami szerintem felér egy szerelmi vallomással:

  • Bármit, amit félreérthetsz, komolyan veszek.

Kép


A legtöbb poén persze megint Sun Qi Minghez kapcsolódik. Vagy ő mondja, vagy neki mondják:
  • Hangszigetelt ez az ajtó? / Úgy tudom.

    Üzletember lehetsz. Tudsz beszélni.

    Elég, ha Yi Ru csak téged ért félre.

    Egy hosszú hajú nő? Csak olyan van az utcán.

    Hé! Láttam már krimit. A gyilkos mindig a nyomozóval tart.

    Új projekt? / Majdnem.

    Megvesztem én? Majd azt fogják hinni, hogy szórakozom.

Kép


Kis kedvencemmel, az álrajongóval is volt egy jelenet. Elhangzott egy szenzációs kétértelmű mondat:
  • Itt vagy nekem te.

Valószínű, hogy ez így még nem mond semmit, de ha megnéztétek a részt, akkor már tudni fogjátok, hogy mire gondolok.


Kép


És most itt a végére egy érdekesség.

Shi De édesanyja Jób könnye levest készít. Kíváncsi voltam, hogy mi ez, így utána néztem. Először nehézkesen ment, mert az angolban Jacob szerepel Jób helyett, de aztán csak összehoztam, mert a Google a barátom :)

Jób könnye (Coix lacryma-jobi)


Kép

A pázsitfűfélékhez tartozó növényritkaság. A trópusi területeken két méter magasságot is elér. Nagy fényes magvaiból gyöngyfüzéreket, rózsafüzért is készítenek. Emellett gyógynövényként is ismert: termését megfőzik, lisztté őrlik, rák megelőzésére fogyasztják, mert gátolja a rákos sejtek osztódását.

Egyéb felhasználási területei: energia-visszaállítás, az általános egészségi állapot javítása, a szervezet táplálása, továbbá vízvisszatartási problémákra és reuma ellen is használják a tradicionális keleti gyógyászatban.

A leves:


Kép

A termés:

Kép

A mag:

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.26. 10:21

[list]Karácsony Ünnepén
az a kívánságom,
hogy legyen béke
ezen a világon.
Kívánok még boldogságot,
csengőszót és gyertyalángot,
ajándékot, szeretetet,
s mindent,
ami fontos nektek.


Boldog Karácsonyi Ünnepeket![/list][/b][/size]
Kép
Kép

Avatar
gabóci5
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: gabóci5 » 2015.01.26. 16:37

Szia Ulbi!
Köszi, nem kis munka volt átültetni a topikot az új fórumba. Várom a folytatást!
Kép
Mindig az az erõsebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. (japán közmondás)

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.27. 09:43

Kedves Gabóci!

Ahogy mondod! Iszonyú nagy munka volt. De úgy éreztem, hogy nem szabad "hátrahagyni" ezeket a nagyon jó képeket, gifeket és frappáns megfogalmazásokat. Eddig azt hittem, hogy elvesztek és nagyon fájt értük a szívem. Aztán teljesen véletlenül belebotlottam az egyikbe a neten, és akkor aztán már tudatosan kutattam a többit. Sajnos a szívemnek olyan kedves "beszélgetéseinkről" le kellett mondanom, mert így is 3 napot vett igénybe az átmentés csak a Love Now-nál.

A folytatás, mármint a 23. rész folyamatban van, nemsokára érkezik :)

Kép

Avatar
gabóci5
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: gabóci5 » 2015.01.27. 11:10

Ulbi!
Jó ez a szám! Eddig nem ismertem Jan JUE-t. Tehetséges, és helyes fiú.
Kép

Hallgatom https://www.youtube.com/playlist?list=P ... E86DD9D1BB
Mindig az az erõsebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. (japán közmondás)

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.01.30. 08:56

Kedves Gabóci!

Azt az egy számot, amit belinkeltem biztos ismerted, mert az a Love Now egyik OST-ja (az én személyes kedvencem), de persze az lehet, hogy nem tudtad, hogy ki az előadó. Örülök, hogy tudtam "újat mutatni" és hogy megtetszett a többi száma is.

Valóban helyes a hapsi :)

Ha már ilyen sikert arattam, küldök egy másik zenét is a sorozatból:

Kép

sansejin
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.01.02. 16:31

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: sansejin » 2015.01.31. 10:19

Kedves Ulbi!
Nagyon örülök ennek a sorozatnak, és külön köszönöm, hogy bevállaltad ezt a nem kis munkát! :)
Szeretném tőled megkérdezni, hogy a sorozat egyes részeit, honnan lehetne letölteni (az általad feltöltött 22 rész utáni részekről érdeklődnék). Tényleg nagyon jó minőségű, sokkal-sokkal jobb, mint amiket én találtam. Szívesen letölteném a többi részt is, amennyiben tudnál nekem ebben segíteni.
Előre is nagyon köszönöm! :)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Love Now (22/72)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.01.31. 10:39

Kedves Gabóci!

Ahogy mondod! Iszonyú nagy munka volt. De úgy éreztem, hogy nem szabad "hátrahagyni" ezeket a nagyon jó képeket, gifeket és frappáns megfogalmazásokat. Eddig azt hittem, hogy elvesztek és nagyon fájt értük a szívem. Aztán teljesen véletlenül belebotlottam az egyikbe a neten, és akkor aztán már tudatosan kutattam a többit. Sajnos a szívemnek olyan kedves "beszélgetéseinkről" le kellett mondanom, mert így is 3 napot vett igénybe az átmentés csak a Love Now-nál.

A folytatás, mármint a 23. rész folyamatban van, nemsokára érkezik :)

Drága Ulbi előre is kibújok a bőrömből örömömben, nagyon-nagyon várom a következő részt! Hú mekkora örömöt szereztél ezzel a hírrel! JUHÉ!!!
:D :D :D :D :D


Vissza: “Szüneteltetett sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég