Love Now (35/72) * tajvani sorozat * Ulbi

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Love Now (23/72)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.02.15. 11:57

Kedves Ulbi! Nagyon sokat derültem a Now újabb részén is..
külön élvezet volt a főzős jelenet...a nagynéni kétbalkezessége...stb. Mindenestül nagyon szeretem a folyamatát a történetnek, ezért is külön öröm, hogy bár hosszú egy kicsit ez a sorozat, de minden része tartogat valami meglepetést, amiért érdemes nézni...
sokat derülök a két kakas viadalán... :D :D :D
A Tanár úr meg megint kapott tőlem egy 5-öst! A hugicák meg persze mindegyik oldalon hozzák a magukét! :lol: :lol: :lol:

milomartin
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015.02.06. 08:07

Re: Love Now (23/72)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2015.02.26. 15:37

:D :D sziasztok!nagyon tetszik ez a sorozat alig várom a folytatást.Köszi :D :D

somodoczki
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015.01.01. 21:28

Re: Love Now (23/72)

HozzászólásSzerző: somodoczki » 2015.03.03. 15:01

Kedves Ulbi!
Nekem ez a letöltési lehetőség a data.hu-ról bonyolult, mivel én a számítógépet csak kezelem, de nem értek annyira hozzá. Kérlek, hogy ennek a filmsorozatnak csak a feliratát tedd fel, amennyiben lehetséges, mert én az asia torrentről fogom letölteni, ha megírod azt, hogy milyen formátumú filmre írtad meg a fordításodat. Amennyiben, ha nekem lépésről lépésre letudod írni, hogy a több kis részből hogyan legyen meg az első rész, v. a 2. és 3., stb. az is nagy segítség lenne. Köszönettel előre is Somodóczki Éva

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (23/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.03.04. 12:27

Kedves Ulbi! Nagyon sokat derültem a Now újabb részén is..
külön élvezet volt a főzős jelenet...a nagynéni kétbalkezessége...stb. Mindenestül nagyon szeretem a folyamatát a történetnek, ezért is külön öröm, hogy bár hosszú egy kicsit ez a sorozat, de minden része tartogat valami meglepetést, amiért érdemes nézni...
sokat derülök a két kakas viadalán... :D :D :D
A Tanár úr meg megint kapott tőlem egy 5-öst! A hugicák meg persze mindegyik oldalon hozzák a magukét! :lol: :lol: :lol:
Kedves Kata!
Köszönöm, hogy megosztottad velem a számodra kedves jeleneteket.

Valóban mindig történik valami, és olyankor is, amikor nem számít rá az ember. A 24. részben a Lan család béli hölgykoszorú meghívja Yan Kait vacsorázni. Na, gondoltam, ez a jelenet most dög unalom lesz. De nem!! Nagyon jókat vihogtam rajta. Például a nagynéni kulináris képzettségén, hogy még azt sem ismeri fel, ha egy kaját elrontanak ("Ne már! Azt hittem, hogy ez ilyen. De ízlett."). Vagy a nagyi. Ha lehetne szemmel verni, akkor ő képes lenne rá.

Kép

Részről részre fordítva úgy tűnt nekem, hogy alig haladunk a történetben. De most, hogy áthoztam a freefórumról a kapcsolódó bejegyzéseket, és így rálátást nyertem az egészre, kiderült, hogy tévedek, és hogy rengeteg minden történt már. Na, erre is jó volt ez a nagy munka, mindenképpen megérte. (és március 1-én tényleg eltűnt onnan minden)
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (23/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.03.04. 12:34

:D :D sziasztok!nagyon tetszik ez a sorozat alig várom a folytatást.Köszi :D :D
Kedves Milomartin!
Örülök, hogy tetszik a sorozat, és köszönöm, hogy ezt megosztottad velem.

Egy kedvező hírrel is szolgálhatok. Elkészültem a 24. résszel, nemsokára kikerül az oldalra.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (23/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.03.04. 13:31

Kedves Ulbi!
Nekem ez a letöltési lehetőség a data.hu-ról bonyolult, mivel én a számítógépet csak kezelem, de nem értek annyira hozzá. Kérlek, hogy ennek a filmsorozatnak csak a feliratát tedd fel, amennyiben lehetséges, mert én az asia torrentről fogom letölteni, ha megírod azt, hogy milyen formátumú filmre írtad meg a fordításodat. Amennyiben, ha nekem lépésről lépésre letudod írni, hogy a több kis részből hogyan legyen meg az első rész, v. a 2. és 3., stb. az is nagy segítség lenne. Köszönettel előre is Somodóczki Éva
Kedves Éva!
Nem igazán tudom kisilabizálni, hogy mit szeretnél, ezért azt mondom el ami van.
A feliratomhoz illő filmet sehonnan nem tudod letölteni, csak a datáról. Hogy ez miért így van, azt elég hosszan kellene elmagyarázni, ezért ebbe most nem folynék bele.

Amikor rákattintasz a megadott hivatkozásra, akkor körülbelül ez a kép fogad a datán:
/6967838/Love_Now_E09_hun.rar
/6945353/Love_Now_E09_hun.avi.006
/6945094/Love_Now_E09_hun.avi.001
/6945095/Love_Now_E09_hun.avi.002
/6945096/Love_Now_E09_hun.avi.003
/6945097/Love_Now_E09_hun.avi.004
/6945099/Love_Now_E09_hun.avi.005

a .rar végződésű a felirat, a számmal végződőek a film szeletkéi (a példában a 9. résszé). A filmet azért kellett feldarabolni, hogy az is le tudja tölteni a datáról, aki nem prémium-tag ott.

A film darabkáit össze lehet rakni. Ez többféleképpen is lehetséges, de mivel én sem vagyok számítógépből zseni, ezért csak egyféleképpen tudom, a HJ-split nevű programmal. Ennek használatával kapcsolatban az Egao-Fansub készített egy remek összeállítást. Itt találod meg: Annyit ne tegyél, hogy a végén ne írd hozzá még egyszer az .avi kiterjeztést, mert az nálam már ott van.

Ugye, hogy nem is olyan nehéz? :D
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love Now (23/72)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.03.04. 17:47

Elkészültem a 24. résszel. Hogy mikor kerül ki, azt még nem tudom.

Az előző rész azzal zárult, hogy Qi Ming vallomást tesz. Az új rész ennek a szálnak a továbbfűzésével indul. Mást most erről nem mondanék, majd megnézitek. Viszont nagyon aranyos a kukucskálók hada, mint holmi gézengúz gyerekek:

Kép

Később Yi Ru elmegy vásárolni és összefut Shi Devel. Elég mozgalmas találkozás ez. Yi Ru elesik, méghozzá elég érdekesen, Shi Det pedig megtanítják repülni.

Mivel az egyik polccímke ismerős volt, kiderítettem, hogy a színhely az Auchan:

Kép ez a sárga alapon fehér kéz látszik a filmben is.

Ezután étterembe "megyünk", ahol Yan Kai végre elmeséli a házasság-ellenessége okát. Shi Yun egy hasonlattal élve ad ingyenes tanácsot, és ha netán-talán nem tudod értelmezni a háromláb-futást, akkor ez a kép majd segít:

Kép

Shi De most a sütőtök-krémleves receptjére kíváncsi, így a Yang lakásban köt ki, a leves elkészül és a nap végén Yi Rué a megtiszteltetés.

Qi Ming kisebb sérüléssel kórházba kerül, ahol is újabb tanácsot kap a kedvenc doktornőnktől.

Kép

Az ebéd után Yan Kai Shi Yunt hazafuvarozza, nyomban marad is vacsorára, bár ezt szerintem legközelebb meggondolja.

Rosszul járt Yi Qing is, mert fogadást köt, amit két másodperc alatt el is veszít. Mivel a mosás volt a tét, ő is szánja-bánja.

Kép

Ebben a részben most kevesebbet beszéltek, így hosszabban felcsendült 3 szám is. Ezekhez még nem hoztam MV-t, most pótolom:






A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Ulbi 2015.03.05. 12:50-kor.
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Love Now (23/72)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.03.04. 17:55

hát így elmesélve is olyan kedvet kaptam...nem véletlen szeretem annyira a L.Nowot is....addig meg.....élvezkedek a komentek között!
Előre is köszönet a :D :D :D :D fordításért! :D :D :D :D

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Re: Love Now (24/72)

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2015.03.04. 18:26

Jó szórakozást kívánunk a 24. részhez :)

VuVej
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:37

Re: Love Now (24/72)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2015.03.04. 20:56

Kedves Ulbi! Nagyon köszönöm az újabb feliratot. :-)


Vissza: “Szüneteltetett sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég