TOBOL, THE CONQUEST OF SIBERIA(Tobol, Szibéria Meghódítása)

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Vandi
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.12.31. 12:01

TOBOL, THE CONQUEST OF SIBERIA(Tobol, Szibéria Meghódítása)

HozzászólásSzerző: Vandi » 2020.12.19. 21:25

TOBOL, THE CONQUEST OF SIBERIA
(Tobol, Szibéria Meghódítása)

Műfaj: Dráma, Történelem, Háború
Rendezte: Igor Zaitsev
Műsoridő: 108 perc
Nyelv: orosz

Szereplők:
Ilya Malanin, Dmitry Dyuzhev, Dmitry Nazarov, Pavel Tabakov, Agata Muceniece, Dmitry Dyatlov

Történet:
Oroszországban I. Péter cár Matvej Gagarint nevezi ki Szibéria kormányzójának. Aki már a kormányzósága elején nagy problémával találja magát szembe. A kínai császár a dzsungároktól vereséget szenvedett és a kormányzó közvetítésével arra kéri a cárt, hogy álljon ki mellette a dzsungárok ellen. Ha nem hajlandó, letiltja a karavánokat, amik nagyobb bevételt hoznak a cárnak, mint egész Szibéria. Viszont a cár hallani sem akar egy újabb háborúból. Gagarinnak nagy ötlete támad ….
A cár egy fiatal tisztet, Ivan Demarint nevezi ki és küldi a szibériai határ menti városba,Tobolszkba Itt találkozik az első szerelemmel, és az ezredével elindul Yarkand aranyáért. Az erődjét vad dzsungárok hordái veszik körül, és nincs remény az erősítésre.

LETÍÖLTÉS ONLINE
Csatolmányok
Tobol.2019.BDRip.720p.HUN (1).srt
(74.77 KiB) Letöltve 663 alkalommal.

onna
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.07.13. 17:15

Re: TOBOL, THE CONQUEST OF SIBERIA(Tobol, Szibéria Meghódítása)

HozzászólásSzerző: onna » 2020.12.21. 16:09

Nagyon jó volt a Tobol, tegnap szerencsém volt, hogy láthattam. Ma már töröltként szerepel, pedig szeretem volna visszanézni jeleneteket. Honnan lehetne letölteni, mert a rutrackeren nem találtam.

Vandi
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.12.31. 12:01

Re: TOBOL, THE CONQUEST OF SIBERIA(Tobol, Szibéria Meghódítása)

HozzászólásSzerző: Vandi » 2020.12.21. 19:37

Igen, sajnos törölték, igy ma kicsit átalakitottam a videót, ráégettem a feliratot, egyenlőre még fentvan a Videán, de a Megáról letölthető

Vandi
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.12.31. 12:01

Re: TOBOL, THE CONQUEST OF SIBERIA(Tobol, Szibéria Meghódítása)

HozzászólásSzerző: Vandi » 2020.12.21. 19:37

Igen, sajnos törölték, igy ma kicsit átalakitottam a videót, ráégettem a feliratot, egyenlőre még fentvan a Videán, de a Megáról letölthető


Vissza: “Folyamatban lévő sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég