Mars (10/10+1 MOZIFILM) * japán sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.08.03. 15:43

Kedves Ulbi!
Köszönöm szépen az összes rész feliratát. Azt külön köszönöm, hogy a videókat is feltetted, így nem kellett keresgélni a pontosan illeszkedőt.
Üdv: Eugenia
Kedves Eugenia!
Nagyon szívesen a feliratot és a videókat is. Mindig igyekszem hozni a megfelelő filmet. Amennyiben ez nem lehetséges - azt hiszem ez eddig összesen egyszer fordult elő - megadom a pontos helyét annak a kópiának, amihez a felirat készült.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.08.03. 15:50

Nagyon szépen köszönöm a fordítást :D :D
Kedves Ulbi, köszönöm a részek fordítását.
Kedves Ulbi, köszönöm a sorozat fordítását!
Kedves Nita, N.Ildikó, Hetti!
Nagyon szívesen.

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.08.03. 21:32

Kedves Ulbi!
Nagyon szépen köszönöm neked a 10. rész feliratának a fordítását.
Az előző rész után összevetésed a pszichopata és a szociopata között nagyon tetszett és köszönöm neked.Mindig tanulunk valamit, mert mindig van egy szó, egy jelenség vagy bármi amire az egyikőnk rákattan és utánanéz, majd megosztja velünk.Ez így jó, de nagyon.
A befejező résznél egy picit megakadtam, egy másról sem szól csak Makio vágyairól, ami egyszerűen félelmetes volt,ritkán találni ilyen gonosz lelkű embert.Másik pedig nem tudom, hogy most akkor mi van, kitartanak egymás mellett, vagy van folytatás +1 részben tudunk meg többet?
Ha ennyi akkor hol a romantika része a drámának?
Köszönöm szépen még egyszer és szép hétvégét kívánok. gyomar :-)
Kedves gyomar!
A folytatással kapcsolatban egy külön választ írtam többeteknek, mert másnak is akadt gondja a "befejezéssel".
Amennyire meg lehet ítélni a trailerből, lesz itt még egyesmás. Már alig várom :D
A dráma eddigi romantika részét az 1-8. rész ölelte fel, s nekem nagyon tetszett az a megoldás, hogy 2 részen keresztül az addig történteket Makio valódi személyiségét megmutatva tárja elénk a rendező, s így megtudjuk, hogy igazából mi miért történt úgy, ahogy.
Megismerhettük, hogy milyennek tetette magát - teljesen megtévesztve a környezetét -, meg azt is, hogy milyen volt valójában.
Egyébként egyszer ki is csúszott a száján, hogy ő tulajdonképpen egy szörnyeteg.
3. rész közepe táján:

Úgy teszek, mint egy jó ember,
de igazából egy szörnyeteg vagyok.


Kép

Szerintem ezt már leírtam valahol, de itt is megemlítem, hogy Masataka Kubota zseniálisan alakítja ezt a figurát. Az elején elhittem neki, hogy normális, kedves, utána pedig azt, hogy egy közveszélyes rögeszmés.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.08.03. 22:01

Kedves Ulbi!
Köszönöm a sorozat befejező részét.Várható a +1 is? Remélem.Valami hiányérzetem van ettől a befejezéstől. :?:
Kedves Magdimama!
Nagyon szívesen :D
A 10. rész a sorozat befejező része volt valóban, de nem volt befejező része a történetnek. A "+ 1" egy mozifilm, és Erzsi szerint kb. 4 hónapig eltart, míg felkerül a netre. És természetesen várható, mert mindenképpen le szeretném fordítani azt is. :D
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.08.03. 22:15

Köszönöm a Mars fordítását,hasonlósága tajvani elődjével valóban már csak nyomokban fedezhető fel a sorozat végére. Fiatalos, üdítő történet volt,érdekes karakterekkel (pl. a fiúk) de a nekem is támadt némi hiányérzetem a befejezéskor.
Kedves haewon!
Nagyon szívesen a fordítást.
Örülök, hogy tetszett ez a MARS is.
A hiányérzettel kapcsolatban már írtam egy másik választ. De ami a lényeg: orvoslásra kerül, csak várni kell valamennyit. :D

Kép
Kép

Avatar
gyomar
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2014.12.31. 21:52
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016.08.04. 14:27

Kedves Ulbi!
Hálásan köszönöm neked a sorozat fordítását, és a választ a kérdésemre.Nekem is tetszett összességében ez a sorozat, no igaz Makio-ról kevesebb is elég lett volna, de semmi gond, majd a filmet megvárjuk és ott hátha a hiányérzetem is elmúlik.
Szép nyarat kívánok.gyomar :-)

Vaskica05
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.01.05. 21:49

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Vaskica05 » 2016.08.05. 20:05

Kedves Ulbi!
Köszönöm a Mars fordítását.Kíváncsi vagyok, milyen lesz,mert a tajvani elődje nagy kedvencem volt.A filmet majd várom szorgalmasan,hogy teljes képet kapjak.
További szép hétvégét kívánok. :D

Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:30

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2016.08.22. 23:03

KÖszönöm szépen az összes rész feliratát :):)

Darinka
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2015.01.02. 15:09

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Darinka » 2016.08.28. 18:45

Köszönöm szépen.:)

zaniko
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.12.31. 18:41

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: zaniko » 2016.09.15. 20:28

Kedves Ulbi !

Köszönöm szépen a sorozat fordítását. Te mindig nagyon jól választasz. Szeretem a fordításaidat. Én is nagy MARS és főleg nagy Vic Zhou imádó vagyok. :D :D


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron