Heartbeat Love (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.04.13. 09:02

Szia Ulbi!

Örülök, hogy mégis ismered a Teen Top-ot. :) Annak meg pláne, hogy hozzám is ellátogattál. :D
Én is ugyanígy vagyok a magyar zenével, csak a munkahelyen hallom a rádióban. Itthon nem ezek mennek. A filmzenékkel kezdődött minden nálam is. A Heartstring kapcsán jutottam el a CNBLUE-hoz, majd követte őket a többi banda. Mára már nagyon sokan vannak. Ha valami gondom van, kiválasztok egy kedvenc számot és máris jobban érzem magam. Egyébként nagyon jó filmzenéket tudnak gyártani.

Jó nagy légy csípett meg bennünket! :D De ez így van rendjén.

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.04.14. 11:43

Szia Ulbi!

Örülök, hogy mégis ismered a Teen Top-ot. :) Annak meg pláne, hogy hozzám is ellátogattál. :D
Én is ugyanígy vagyok a magyar zenével, csak a munkahelyen hallom a rádióban. Itthon nem ezek mennek. A filmzenékkel kezdődött minden nálam is. A Heartstring kapcsán jutottam el a CNBLUE-hoz, majd követte őket a többi banda. Mára már nagyon sokan vannak. Ha valami gondom van, kiválasztok egy kedvenc számot és máris jobban érzem magam. Egyébként nagyon jó filmzenéket tudnak gyártani.

Jó nagy légy csípett meg bennünket! :D De ez így van rendjén.
Kedves Kriszti!
Vittem a feliratot, de még nem jutottam oda, hogy meg is nézzem. A hétvégét szánom erre, jól fog esni majd a kertásás után. :D

Igazad van. A filmzenék káprázatosak. Legutóbb ebbe szerettem bele:

Kép

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.04.14. 16:34

Igazad van. A filmzenék káprázatosak.


Kedves Ulbi!

Imádom az Infinite-t (is), de ezt a sorit még nem láttam, várólistán van. Mióta újra aktívan fordítok, kevesebb időm jut filmnézésre.
Most a King's Face-t nézem, ahogy éppen ráérek, annak a zenéje is lenyűgöz. Nagyon szeretem a történelmi sorozatokat, valószínűleg, mert akkor csípett meg az a bizonyos légy. :) A filmzenéknél már sokszor hangról felismerem, hogy ki énekli. Ilyenkor nem is a filmre figyelek, hanem a zenére.

Remélem, hétvégén ásás után kellemes kikapcsolódásban lesz részed. Lehet, addigra kint lesz még két rész. Már lektorálás alatt van. Jó szórakozást majd!

mona
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.04.07. 11:47

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: mona » 2015.08.19. 17:50

Kedves Ulbi!Ezt a kis sorozatot tegnap néztem meg,egy kicsit vonakodva kezdtem bele,mert egyetlenegy webdráma sem kötött le idáig,bár csak kettőt akartam eddig megnézni.De ezt imádtam,annyira tökéletes volt!Rainie Yang és Show Lo nagyon remek párost alkottak itt is,Én a hi!my sweetheart-ben is láttam őket,nagy kedvencem az a sorozat.:-) Visszatérve a Hearbeat love-ra ,nagyon szerettem a végén el is érzékenyültem.Hálásan köszönöm a magyar feliratot!:-)

Csillagvirág
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.03.04. 19:33

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Csillagvirág » 2015.08.25. 13:13

Szióka!
Erre jártam megint, és ezt a kedvesnek tűnő sorit szerettem volna letölteni,de sajna meg sem mozdul.
tudsz segíteni,hogy mégis mi történt?
Előre is köszönöm.

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.08.25. 13:22

Szióka!
Erre jártam megint, és ezt a kedvesnek tűnő sorit szerettem volna letölteni,de sajna meg sem mozdul.
tudsz segíteni,hogy mégis mi történt?
Előre is köszönöm.
Kedves Csillagvirág!

Nem tudom, hogy mi lehet a gond, mert nekem simán tölti, most próbáltam, és Mona is nemrég töltötte le.
Ha esetleg megpróbálnád egyesével leszedni, akkor talán sikerül.
Mást sajnos nem tudok segíteni.
Kép

Csillagvirág
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.03.04. 19:33

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Csillagvirág » 2015.08.26. 19:17

Szióka!
Nagyon sajnálom,hogy szerencsétlenkedem,de rá megyek a SHOW feliratra és semmi nem történik .(konkrétan meg sem mozdul).
Kipróbáltam más filmnél is ott semmi baj, bár mit le tudok tölteni .:( :(

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.08.26. 20:24

Szióka!
Nagyon sajnálom,hogy szerencsétlenkedem,de rá megyek a SHOW feliratra és semmi nem történik .(konkrétan meg sem mozdul).
Kipróbáltam más filmnél is ott semmi baj, bár mit le tudok tölteni .:( :(
Kedves Csillagvirág!
Volt egy hiba itt az oldalon, de most már működik. :D
Kép

Csillagvirág
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.03.04. 19:33

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Csillagvirág » 2015.08.26. 23:21

Nagyon szépen köszönöm ! Sikerült!!!!! :) :) :)

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.08.27. 15:40

Kedves Ulbi!Ezt a kis sorozatot tegnap néztem meg,egy kicsit vonakodva kezdtem bele,mert egyetlenegy webdráma sem kötött le idáig,bár csak kettőt akartam eddig megnézni.De ezt imádtam,annyira tökéletes volt!Rainie Yang és Show Lo nagyon remek párost alkottak itt is,Én a hi!my sweetheart-ben is láttam őket,nagy kedvencem az a sorozat.:-) Visszatérve a Hearbeat love-ra ,nagyon szerettem a végén el is érzékenyültem.Hálásan köszönöm a magyar feliratot!:-)
Kedves Mona!
Örülök, hogy tetszett a sorozat és köszönöm, hogy ezt megosztottad velem.
Szívesen a feliratot.

Kép

Érdekes, én se szeretem a web-drámákat, és általában lemondok róluk, inkább nézek mást. Bár az általad említettnél azért többet láttam belőlük.
A nekem tetszőket felsorolom, hátha kedvet kapsz :D

Le Jun Kai - kínai romantikus melodráma
ezoritu fordította

Doll House - koreai thriller
ezoritu fordította

Twenty Years Old - koreai romantikus
Szilvavirag fordította

We Broke Up - koreai romantikus
lapishun fordította
Kép


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég

cron