Heartbeat Love (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Krisztinek:

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.03.28. 08:07

Kriszti! Mivel nem sorozat, és tudom, melyik az a bizonyos fiúcsapat, akit annyira kedvelsz, én is szívesen betekintek
majd az életükbe. Feltétlenül szólj, ha készen vagy a fordítással!


Én már elő húsvétolok. Túl sok húsvéti gifet találtam, muszáj elkezdeni ellőni őket
Rita! Feltétlenül szólni fogok. Már csak pár perc lenne, de annyira kiütött tegnap az idő, hogy még aludtam is egy jót. :)
Csak húsvétolj, hátha mindenkinek meghozza a kedvét. Én a sonkára várok már nagyon. :D

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.04.01. 09:27

Szia Ulbi!
Ne lepődj meg, én már régóta járok erre az oldalra. :) Igen, előfordul sori nézés közben, hogy ha közelebb ülnék a géphez, javítanék a feliraton, ez már olyan "fordítóbetegség" lehet. De nem a te feliratodra gondoltam. :)
A Black and White-ra is nagyon kíváncsi vagyok, meg fogom nézni, ha kész lesz az összes felirata.
Még nem árulhatom el, amit most fordítok, mert meglepetés lesz, de nem sorozat. Annyit elmondhatok, hogy egy általam nagyon kedvelt koreai fiúcsapat életébe enged betekintést.

Sajnos a második videót már nem tudtam megnézni, amit kitettél.
Kedves Kriszti!
Most sikerült ideérnem úgy, hogy válaszoljak is. :D
Próbáltam másik videót betenni, de nem találtam olyat, amit engedett volna beágyazni, ezért törölnöm kellett. De van itt egy másik, amit szintén szeretek:



A BaW-ról annyit tudok mondani, hogy a Love Now 27. része után fogok ismét belekezdeni (ez várhatóan április közepe), és akkor már zsinórban lefordítom a maradék 10 részt. Úgy tervezem, hogy nyár közepére, végére meglesz. Nem volt még ember, aki azt mondta volna, hogy rossz, ezért remélem, hogy te sem fogsz csalódni benne.

Kíváncsian várom a meglepetést :D
Kép

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.04.05. 08:23

Kedves Kriszti!
Most sikerült ideérnem úgy, hogy válaszoljak is. :D
Próbáltam másik videót betenni, de nem találtam olyat, amit engedett volna beágyazni, ezért törölnöm kellett. De van itt egy másik, amit szintén szeretek:

A BaW-ról annyit tudok mondani, hogy a Love Now 27. része után fogok ismét belekezdeni (ez várhatóan április közepe), és akkor már zsinórban lefordítom a maradék 10 részt. Úgy tervezem, hogy nyár közepére, végére meglesz. Nem volt még ember, aki azt mondta volna, hogy rossz, ezért remélem, hogy te sem fogsz csalódni benne.

Kíváncsian várom a meglepetést :D

Kedves Ulbi!


Először is Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok! Megnéztem a videót, nagyon tetszett. Köszönöm! Szeretem az ilyen remek közönséget, akik ennyire eggyé válnak az előadóval. :)

Szeretettel küldöm neked az általam fordított sorozat ost-jét:
https://www.youtube.com/watch?v=qMtH94d3iiU

Akkor a Love Now-t elkezdem gyűjtögetni. Biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog.

Jó pihenést Neked!

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.04.05. 15:51

Kedves Kriszti!

Ha szereted a
remek közönséget, akik ennyire eggyé válnak az előadóval
, akkor itt van még egy videó, FT Island, 2015. január, Párizs:



Itt ugyan inkább az énekes válik eggyé a közönséggel, mert nem igazán akarják (szó helyett) énekhez jutni :D

Megnéztem a vidit, aranyos nagyon. Kíváncsian várom. A megjegyzésem a BaW-ra vonatkozott, de nem baj, ha a Love Now-t gyűjtöd, bár azzal bőven ráérsz, mert a nagyja még hátra van.

Én is Kellemes Ünnepeket kívánok neked és mindenki másnak is, aki erre téved

Kép
Kép

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.04.05. 16:36

Itt ugyan inkább az énekes válik eggyé a közönséggel, mert nem igazán akarják (szó helyett) énekhez jutni :D

A megjegyzésem a BaW-ra vonatkozott, de nem baj, ha a Love Now-t gyűjtöd, bár azzal bőven ráérsz, mert a nagyja még hátra van.
Ulbi! Minden vágyam, hogy egyszer láthassam az FT.Island-et élőben! Szeretnék én is ilyen közönség tagja lenni. :) Már láttam ezt a videót és nagyon tetszett, hogy a nagyszájú Hongki nem tudott énekelni. Biztos nagyon bejön nekik ez az európai tombolás, mert olvastam, hogy jönnének ismét.

(Igen, elírtam, a BaW-ot akartam írni. )

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.04.05. 17:03

Ulbi! Minden vágyam, hogy egyszer láthassam az FT.Island-et élőben! Szeretnék én is ilyen közönség tagja lenni. :) Már láttam ezt a videót és nagyon tetszett, hogy a nagyszájú Hongki nem tudott énekelni. Biztos nagyon bejön nekik ez az európai tombolás, mert olvastam, hogy jönnének ismét.
(Igen, elírtam, a BaW-ot akartam írni. )
Hááááát, én ismerek valakit, aki ott volt ezen a párizsi koncerten. Én ehhez nyúl vagyok...hogy csak úgy meginduljak egy koncert kedvéért. Na, jó, talán Bécsig elmennék :D
Kép

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.04.05. 18:14

Hááááát, én ismerek valakit, aki ott volt ezen a párizsi koncerten. Én ehhez nyúl vagyok...hogy csak úgy meginduljak egy koncert kedvéért. Na, jó, talán Bécsig elmennék :D
De jó neki! Én meg nem bírom az utazást, kizárt, hogy vonaton elzötyögjek odáig. Még Pestre csak felmegyek, de messzebb...
Én egyébként úgy gondoltam, hogy ők ide jönnének hozzánk Mo-ra. :D Komolyan, VIP jegyet vennék!
Teen Top-on voltam tavaly. Nagyon élveztem. Olyan összetartó közönséget még életemben nem láttam. Teljesen új volt számomra.

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.04.05. 19:06

De jó neki! Én meg nem bírom az utazást, kizárt, hogy vonaton elzötyögjek odáig. Még Pestre csak felmegyek, de messzebb...
Én egyébként úgy gondoltam, hogy ők ide jönnének hozzánk Mo-ra. :D Komolyan, VIP jegyet vennék!
Teen Top-on voltam tavaly. Nagyon élveztem. Olyan összetartó közönséget még életemben nem láttam. Teljesen új volt számomra.
Az hagyján, hogy vonaton, de még összevissza átszálltak, és repülő is volt az ügyben :D

A Teen Top-ot nem ismerem, majd nézek egy-két vidit.
Kép

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.04.06. 10:47

Az hagyján, hogy vonaton, de még összevissza átszálltak, és repülő is volt az ügyben :D

A Teen Top-ot nem ismerem, majd nézek egy-két vidit.
Ulbi!

Biztos nagy élmény volt, de ennyit nem utaznék, az biztos. A kényelmesebb utat választom. Ha ők jönnek, akkor elmegyek.

Itt is a Teen Top. Kedvenc számomat küldöm neked.

https://www.youtube.com/watch?v=hHd_8iZFvK8


És mellé az FT.Island-től a számomra legkedvesebbet is:

https://www.youtube.com/watch?v=RGOQ7FhdBS4

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Heartbeat Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.04.08. 21:10

Ulbi!
Biztos nagy élmény volt, de ennyit nem utaznék, az biztos. A kényelmesebb utat választom. Ha ők jönnek, akkor elmegyek.
Itt is a Teen Top. Kedvenc számomat küldöm neked.
https://www.youtube.com/watch?v=hHd_8iZFvK8
És mellé az FT.Island-től a számomra legkedvesebbet is:
https://www.youtube.com/watch?v=RGOQ7FhdBS4
Kedves Kriszti!
Az a helyzet, hogy talán mégis ismerem a Teen Top-ot, mert nagyon ismerősen csengett az a szám, amit belinkeltél.
Utána meg gyorsan meghallgattam ezt:



Egész jó. :D
Nagyon el vagyok maradva a zene területén, mert én csak úgy zenét hallgatni nagyon ritkán szoktam. Ha viszont hallgatok, akkor ma már csak Korea, Tajvan és Japán jöhet szóba. Filmzene és pop. És minden a filmekből indul ki. Ha filmnézés közben a fülembe mászik egy dal, akkor utánanézek az előadónak. Közben persze kiderül, hogy melyik együttesben játszik és akkor meghallgatok egy pár dalt. Ami tetszik, az bekerül a gyűjteménybe. De az együttes soron következő dolgait már nem követem. Helyette nézem a következő sorozatot, és megtetszenek az újabb zenék...

Mert tudod engem a dorama-légy csípett meg és nem a zenéért felelős :lol:
Kép


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 52 vendég

cron