Wang’s Family (Teljes) * koreai sorozat * maryu

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Wang’s Family (Teljes) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019.10.01. 07:28

Köszönöm szépen, végre rájöttem mit csináltam rosszul, örülök hogy egy nagyon szép családi történettel gazdagodhattunk! :D
Most már tehetek mindent a helyére a 2o. résztől... :lol: :lol: :lol:
Csak csendben megkérdezném hogy a Love Nowot nem folytatnátok e..már 5 éve várunk a folytatás befejezésére..eddig csak hitegetve voltunk, most meg már jó régóta szüneteltetve..ez a színészpáros igazán megérdemli hogy be legyen fejezve..a neten én már csak a nagyobbik felbontással találkoztam, úgyhogy azt töltöttem le a torrentről, hogy legalább a sorozat másik fele is meglegyen ne vesszen el! Ha nem akkor is légy oly kedves és jelezzétek, mert akkor keresünk valakit, akinek szívügye ez a remek páros... :D
:mrgreen:

Avatar
N.Ildikó
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:15

Re: Wang’s Family (Teljes) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: N.Ildikó » 2020.01.01. 08:10

Köszönöm a fordítást. Én is megkérdezném, hogy 50 vagy 53 részes a sorozat?

Marcsi34
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.01.01. 08:31
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Wang’s Family (Teljes) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: Marcsi34 » 2020.02.25. 13:26

Kedves Maryu!
Először is köszönöm szépen a fordítást. :) Most kezdtem bele a sorozat nézésébe, eddig a 3. résznél tartok, de a vérnyomásom :mrgreen: az egekben, a családi bonyodalmak miatt. A figurák egyszerűen elképesztőek. Vagy nagyon naivak, vagy pofátlanul arrogánsak, aki rendes azzal a többiek aljasak. Az anya egy szörnyeteg, az apa egy pipogya tanár, a lányok hallatlan felszínesek és önzőek , főleg a gazdag. Az a feleség akinek a szélhámos munkanélküli a férje ő benne vannak emberi érzések a család felé, de sajnos az nem értékel senkit. Nem elég a nyakán a naplopó fért ott van az anyósa a nyakában. A nagymama sem százas, teljesen szóval egyenlőre ki vagyok a sorozattól, csak remélem, hogy változik a hangulata a történetnek mert egyenlőre teljesen kilátástalan az egyes jóhiszemű és rendes szereplőknek a sorsa a jelenlegi helyzetben. Remélem, ahogy haladunk előre a történetben mindenki megtalálja a helyes életutat, mert az eddigi teljes káosz. :oops: Egyszóval ennyire förtelmes családi történetet csak egyet látta, de ez még azon is túl tesz. Csak gyorsan kiírtam magamból a felgyülemlett stresszt, mert szét vet az ideg. Üdv. Marcsi :evil: :evil:

Marcsi34
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.01.01. 08:31
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Wang’s Family (Teljes) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: Marcsi34 » 2020.02.28. 09:23

Kedves Maryu!
Már a 20. résznél tartok a sorozatban, a fentebb említett véleményemet már módosítani kell, mert a történet előre haladtával gyengülnek az indulatok. Most már élvezhető lett a sorozat :lol: , kezdem megszeretni a szereplőket, de még mindig van egy két olyan figura aki változatlanul az utálatos kategória. Gondolom sok minden lesz még a történet során ez sejthető a történésekből. Az az érzésem, hogy a két kritikus házaspár élete nagy fordulatot fog venni majd. Az újdonsült fiatal párosunknál sem lesz felhőtlen a boldogság véleményem szerint. Főleg, ha kiderülnek a családi kötelékek. Ha, nem probléma továbbra is szeretnék írni a történetről a továbbiakban is. Köszönöm, hogy végig olvastad a véleményemet a sorozatról,üdv. Marcsi :?: :lol: :P :roll:

Marcsi34
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.01.01. 08:31
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Wang’s Family (Teljes) * koreai sorozat * maryu

HozzászólásSzerző: Marcsi34 » 2020.03.04. 07:59

Kedves Maryu!
Most fejeztem be a sorozatot, a végére mindenki megjavult és belátta a hibáit. :roll: Amit azért kicsit túlzásnak tartok, hogy mindenki eldobta gyarló mivoltát és normális tisztességes ember lett. :P Kicsit esti mese hangulata lett az egésznek, mindenki boldogan él amíg meg nem hal. :twisted: Minden pénzügyi helyzet megoldódik, a bűnös elnyeri jutalmát, és még sorolhatnám. A végén a 30 évvel később az volt az íre a pont azt már tényleg túlzásnak tartottam. De ettől függetlenül sok humor kedves jelenet is volt benne. :o
Így a végére nagy-nagy köszönet a munkádért tényleg nem semmi 50 részt lefordítani. Üdv. Marcsi :D :D :D


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég

cron