Mars (10/10+1 MOZIFILM) * japán sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.05.30. 21:53

Ulbi kedves....a Now prioritást élvez, de amig megérkezik örülök másnak ! Nagyon szerettem volna a tajvanit, de sajnos annyira rossz képminőségben láttam , hogy töröltem. Viszont most kárpótol a jap változata. :lol: :lol:
Látom valaki megint volt olyan kedves kérdés nélkül osztani amit nem kellett volna...remélem a fordítói kedved mi rajongók megtartjuk benned...
tényleg akartam már kérdezni....honnan tudod a Nowot ilyen gyönyörű minőségben leszedni, nekem megvan kisméretben de iszonyú csak azért tartottam meg, hgoy lássam a folyamatot...és bizony nagyon nagyon szeretem....amikor küldöd a filmet akkor az enyémet mindig törlöm

Nita1987
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015.01.01. 00:55

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016.05.30. 23:08

Nagyon szépen köszönöm a 2.részt :D :D

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.05.31. 12:16

Kedves Ulbi!

Köszönöm a második részt is, illetve a letöltési lehetőséget, ami most jól jött, mert az AT-n elég nagy változat van fent (5 giga) és azt most nem szedném le. Sajnos még nem volt időm megnézni, de hétvégén pótolni fogom, és akkor majd jövök.

Remélem a fenti bejegyzésed azért nem szegi kedved a további fordítástól. Sajnos ezektől az emberektől nem lehet megszabadulni, csak a bosszankodás marad. Nem akarlak elkeseríteni, de most még csak feliratmegosztón szerepel, de ha a fordítók rémálma felfedezi a sorozatodat, biztos lehetsz benne, hogy a sorozatbarát oldalra is felkerül.

Azért remélem, hogy ezt leszámítva minden rendben van, és nem csak fordítasz, hanem filmezel is. Lassan itt a szünet, úgyhogy a gyermekkel sem kell majd annyit tanulni.

És hogy ne csak japán pasik legyenek ebben a topikban, ezért egy tehetséges és jóképű tajvani fiút választottam :) , Li Guo Yi-t bár Lego Li-ként talán ismertebb.
Kedves Atina!
Tegnap már nem volt időm válaszolni, és ez Lego Li-nek köszönhető. :D
Egyébként milyen név? Hát, szóval...mindig a Legoland jut eszembe :lol: Választhatott volna más művésznevet is.
Szóval megláttam a képet, és ismerősnek tűnt a fickó, aztán rájöttem, hogy persze, ő az, aki a Love at Seventeen-ben szerepel, és milyen döglesztően tud nézni!!! Na, ez az én filmezésem mostanában. Meg nem olyan régen láttam a Marriage Contract-ot, az nagyon tetszett. Magyar felirat még nincs végig hozzá, de érdemes lesz kivárni annak, aki egy jó sorozatot szeretne nézni. Én mindenképpen ajánlom azoknak, akik szeretik a melodrámát.
Visszatérve a döglesztő fickóra :D :D
Szerettem volna berakni ide egy képet a sorozat 3. részéből, de persze nem volt fent olyan a neten, ami tetszett volna. Így nekem kellett egyet csinálni. Igen ám, csakhogy én kizárólag a feliratozó programommal tudok képeket készíteni, ott meg nem lehetett kinyitni az .mkv kiterjesztésű filmemet (nem mindig csinálja ezt, csak néha, biztos van valamilyen "beprogramozott" oka, de még nem jöttem rá, hogy mi). Ezért a filmet először konvertálni kellett .avi-ra. Ez meg eltartott egy darabig, mert csinált belőle egy több gigás fájlt. Ezért bosszúból több képet készítettem :lol:

Íme:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Remélem a fenti bejegyzésed azért nem szegi kedved a további fordítástól.
Erről szó sincs!! Csak a nemtetszésemnek adtam hangot. És mit lehet tudni? Talán elgondolkozik rajta az illető...már ha van mivel.

Akkor majd várlak vissza. Kíváncsi vagyok, hogy szerinted milyen. Nekem nagyon bejön, teljesen felvillanyoz, óriási kedvvel fordítok, pedig innentől már nehezebb lesz a munka, mert szinte úgy kell barkácsolni a feliratot.
Kép

Miho
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.12.31. 12:23

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Miho » 2016.05.31. 12:52

Köszönöm a fordításokat.

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.05.31. 14:48

Ulbi kedves....a Now prioritást élvez, de amig megérkezik örülök másnak ! Nagyon szerettem volna a tajvanit, de sajnos annyira rossz képminőségben láttam , hogy töröltem. Viszont most kárpótol a jap változata. :lol: :lol:
Látom valaki megint volt olyan kedves kérdés nélkül osztani amit nem kellett volna...remélem a fordítói kedved mi rajongók megtartjuk benned...
tényleg akartam már kérdezni....honnan tudod a Nowot ilyen gyönyörű minőségben leszedni, nekem megvan kisméretben de iszonyú csak azért tartottam meg, hgoy lássam a folyamatot...és bizony nagyon nagyon szeretem....amikor küldöd a filmet akkor az enyémet mindig törlöm
Kedves Kata!
MARS
Igen, sajnos nagyon rosszak azok a videók. De még így is megéri megtartani és nézni. Mit nem adnék azért, ha egyszer valahonnan előkerülne egy pöpec verzió! Egy HD minőségű RAW. Hallod, Jézuska? :lol: :lol:
Én nem tudnám úgy venni, hogy a japán kárpótol érte...nekem mind a kettő kell!

Szarka-barka
Szó sincs róla! Nem veszi el a kedvemet, csak pufogtam egy kicsit, mert hát azért mégis...

Lelőhely
Az a lelőhely sajnos már bezárt. Atina rá a tanúm. Utoljára a Love in Time-t szedtük le róla még tavaly, kb. ilyenkor, aztán már szinte másnap nem volt sehol. Egyébként egy HongKongi videómegosztó volt, ezért is kantoni a beszélt nyelv a filmen, mert nyilván, hogy ők azt a verziót tették fel.
De nincs gond, mert megvannak a filmek. Majd szépen egyenként feltöltöm őket a meg@ra :D
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.05.31. 14:48

Nagyon szépen köszönöm a 2.részt :D :D
Nita!
Nagyon szívesen :D
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.05.31. 14:56

Köszönöm a fordításokat.
Kedves Miho!
Nagyon szívesen!

Kép
Kép
Kép
Kép

csilla0602
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:30

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: csilla0602 » 2016.05.31. 17:27

Kedves Ulbi! Még mindig nem tudom eldönteni, hogy melyik verzió tetszik jobban. Nagyon tetszett a második rész is, és hát nem tudtam megállni, hogy ne nézzek bele a többi részbe is. Most még egyszer elő kell vennem a tajvani változatot is, és nosztalgiázok egy kicsit. Köszönöm a feliratot♥♥♥

Magdimama
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.12.31. 18:34
Tartózkodási hely: Tiszaug

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016.06.01. 09:35

Kedves Ulbi!
Köszönöm a sorozat fordítását.Vittem az első két rész feliratát.A videókat az AT.-ről töltöm.Remélem jó lesz.Üdv.Magdimama

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.06.01. 10:06

Kedves Ulbi!
Köszönöm a sorozat fordítását.Vittem az első két rész feliratát.A videókat az AT.-ről töltöm.Remélem jó lesz.Üdv.Magdimama
Kedves Magdimama!
Nagyon szívesen!
És remélem, hogy még időben utolérlek ezzel a válaszommal. Az AT-t én nem használom, tehát arról nyilatkozni nem tudok, hogy az ott fellelhető videók passzolnak-e a felirathoz. Annyit azonban tudok, hogy rémisztően nagy méretűek, mert ezt Atina megemlítette. Azt hiszem 5 Gb-t írt.
Amihez én a fordítást készítem, abból a legnagyobb sincs 80 Mb !!!, ezért lehet, hogy talán most az egyszer te is elboldogulnál a megával.

Ha mégsem, akkor én a dorama x264-ről szedtem le a filmeket, ott is az alsó két sorból. Hogy a függőlegesen feltüntettet verzió milyen, azt sem tudom. De ami a lényeg, hogy most éppen HAPPY HOUR van az Uptobox-on, ami azt jelenti, hogy prémium feltételekkel lehet letölteni, azaz párhuzamosan, várakozási idő nélkül és villámgyorsan. Tehát ha sietsz, akkor hamar le is tudsz szedni mindent. :D
Kép


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég

cron