Mars (10/10+1 MOZIFILM) * japán sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

szeva
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014.12.31. 15:44

Re: Mars (1/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: szeva » 2016.05.29. 12:30

Kedves Ulbi! Nem is tudtam, hogy létezik japán változat is a Mars-ból!
A tajvanit én is nagyon szerettem. Köszönöm szépen,hogy fordítod és megosztod
velünk a japán változatot! Az első rész tetszett, remélem jó lesz a folytatás is!
További szép vasárnapot!

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (1/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.05.29. 19:14

Kedves Ulbi!
Imádtam anno a Marsot! :-) - most is -
Kiváncsi leszek majd erre is milyen lesz. Köszönöm szépen az első részt.
Kedves Ági!
Látom, szépen gyűlünk mi itt MARS-rajongók. :D
Szívesen a fordítást, és remélem, hogy tetszik majd ez a másik feldolgozás is. Nekem nagyon. A második rész is, aminek most már lassan a végére jutok. Eddig minden jelenet visszaköszönt, csak valahogy másképp. Aminek egyébként nagyon örülök, mert nem lenne olyan jó buli teljesen ugyanazt nézni, csak más szereplőkkel.

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (1/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.05.29. 19:51

Kedves Ulbi! Nem is tudtam, hogy létezik japán változat is a Mars-ból!
A tajvanit én is nagyon szerettem. Köszönöm szépen,hogy fordítod és megosztod
velünk a japán változatot! Az első rész tetszett, remélem jó lesz a folytatás is!
További szép vasárnapot!
Kedves Szeva!
Mit mondjak? 4 nappal ezelőttig én se tudtam róla, hogy van japán verzió is :D És teljesen "friss" !, mert ez év elején ment a japán tévében.
Örülök, hogy tetszett az első rész, és azt már bizton mondhatom, hogy a második is jó lesz.

Kép
Kép

erzsi69
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2015.01.04. 15:57

Re: Mars (1/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: erzsi69 » 2016.05.30. 17:11




doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2016.05.30. 17:25

Jó szórakozást kívánunk a 2. részhez :)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.05.30. 17:42

WOW!! Köszönöm az újabb részt és a feliratot...máris vittem! :lol: :lol:

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (1/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.05.30. 18:28


Kedves Erzsi!

Te egy isten, akarom mondani istennő vagy! :D

Kép

Köszönöm szépen!

A többieknek mondom, hogy ma délelőtt mondtam Erzsinek, hogy milyen jó lenne kideríteni, hogy ki énekli az endinget, mert nagyon jó az is.

A "Gravity"-t azt megtaláltam, igaz, azt is nagyon nehezen, mert valahogy semmilyen információ nincs a neten erről a sorozatról - nem úgy, mint általában a koreaiakról -, bár az is lehet, hogy csak japánul kellene tudnom :lol:

Viszont a rendszer nem engedte közvetlenül megnézni, így kerestem egy másik mv-t - így persze már könnyebb volt -, s mi derült ki ? Hogy ez a szám 1985-ben !!! íródott. Hát nem gondoltam volna.



Szóval akkor a két szám:
Kis-My-Ft2 - Gravity
Rebecca - Friends
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.05.30. 19:11

WOW!! Köszönöm az újabb részt és a feliratot...máris vittem! :lol: :lol:
Kedves Kata!
Nagyon szívesen!
A lelkesedésedet látva, úgy tűnik, hogy tetszett az első rész, és ugye most már nem olyan nagy baj, hogy éppen nem a Love Now-val foglalkozom :D

Kép
Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.05.30. 20:06

Ez most meg annak az ismeretlennek szól, akinek a megjelenéstől számított 24 órán belül sikerült felpakolnia az első rész feliratát 2 feliratmegosztó oldalra is.

Mindezt természetesen a megkérdezésem és az engedélyem nélkül tetted. Csak reménykedni tudok abban, hogy merő tudatlanság vezérelt ebben, mert talán úgy gondoltad, hogy hozzánemértésből kifolyólag nem teszem ott közzé a feliratot.
Nem így van.
A felirat megosztásra került.
Itt.
Ahol bárki szabadon, mindenféle megkötés nélkül hozzáférhet.
Még meg se kell köszönni, mert nem várom el. Nem mondom, jól esik, ha valaki úgy gondolja, hogy ezt mégis megteszi.
Sőt! Örömmel "beszélgetek" bárkivel a filmről, vagy akármi másról. De ez nem kötelező.
Lehet csak jönni, és elvinni.
Csak egyetlenegy pici dolgot szeretnék elérni legalább egyszer a munkámért cserébe: megtudni, hogy hány ember tartotta érdemesnek megnézni azt a filmet, sorozatrészt, amihez a felirat készült.
Na, ennél a résznél most éppen te fosztottál meg ettől.
Kép

atina369
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.01.01. 10:12

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: atina369 » 2016.05.30. 21:25

Kedves Ulbi!

Köszönöm a második részt is, illetve a letöltési lehetőséget, ami most jól jött, mert az AT-n elég nagy változat van fent (5 giga) és azt most nem szedném le. Sajnos még nem volt időm megnézni, de hétvégén pótolni fogom, és akkor majd jövök.

Remélem a fenti bejegyzésed azért nem szegi kedved a további fordítástól. Sajnos ezektől az emberektől nem lehet megszabadulni, csak a bosszankodás marad. Nem akarlak elkeseríteni, de most még csak feliratmegosztón szerepel, de ha a fordítók rémálma felfedezi a sorozatodat, biztos lehetsz benne, hogy a sorozatbarát oldalra is felkerül.

Azért remélem, hogy ezt leszámítva minden rendben van, és nem csak fordítasz, hanem filmezel is. Lassan itt a szünet, úgyhogy a gyermekkel sem kell majd annyit tanulni.

És hogy ne csak japán pasik legyenek ebben a topikban, ezért egy tehetséges és jóképű tajvani fiút választottam :) , Li Guo Yi-t bár Lego Li-ként talán ismertebb.
Kép


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég