Mars (10/10+1 MOZIFILM) * japán sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.12.18. 11:38

Sziasztok.
Szeretnek szolni ha netan nem tudjatok , hogy a Mars: Tada, Kimi wo Aishiteru 2016 megjelent es letoltheto az Avistaz oldalrol.
Kedves Kispocok!
Nagyon szépen köszönöm az infót, én ugyanis a torrent oldalakat nem figyelem.

Legutoljára azt írtam, hogy valamikor novemberben jelenik meg majd a film DVD-n, és csak utána lehet rá számítani az interneten. Közben kiderült, hogy ezt a DVD-megjelenést sikerült november 30-ára időzíteniük :roll: , így hiába (és feleslegesen) kutakodtam utána egy egész hónapon át. Ezt követően persze viszonylag gyorsan, már 3 nap múlva felkerült a film a világháló direkt oldalaira, igaz, akkor még nem volt hangja. :D A malőrt azóta orvosolták. Szóval film az most már van, sőt mi több, rengeteg letöltési lehetőség közül választhatunk. Felirat azonban sajnos még nem készült hozzá - azóta sem. Illetve lódítok, mert pont tegnap láttam az elsőt, egy hardolt vietnámit.

Szóval minden reményem dacára sem lesz Mars karácsonyra, és most már csak nagyon halkan mondom (az ismételt elkiabálás kiküszöbölése végett), hogy nem baj, jó lesz az nekem majd Valentin napra is.
Kép

Avatar
Yuki
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.02.15. 09:41

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Yuki » 2017.02.15. 17:45

Én a múlt hét elején futottam bele ebe a doramáőba. Meg is néztem. Nagyon tetszett a sorozat és a film is csak voltak olyan részek amiket nem nagyon értettem mert akkor még felirat nélkül néztem. Aztán a hátvégén egy újabb dorama utáni kutatás közben bukkantam rá erre az oldalra ahol megtaláltam a sorozathoz a feliratot. Már nagyon várom a film feliratát. Most is míg ezt a bejegyzést írom a sorozat ed-jét hallgatom és teljesen rá vagyok pörögve a számra. Amikor meghallom a dalt azonnal elkezdnek a jelenetek és képek cikázni a fejemben a doramabó. Az első akinek az arca előjön az Fujigaya Taisuke vagyis Kashino Rei. Nekem is ő az egyik kedvenc színészem. Már több doramában (Misaki Number One!!, Beginners!, Ikemen Desu ne ) láttam őt de eddig ez az abszolút kedvenc az összes tőle látott dorama közül.

andingo
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015.01.01. 15:38

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: andingo » 2017.03.09. 12:42

Köszönöm ezt minisorozatot,pont ilyen kis változatosságra olt szükségem.

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2017.03.11. 17:32

Én a múlt hét elején futottam bele ebe a doramáőba. Meg is néztem. Nagyon tetszett a sorozat és a film is csak voltak olyan részek amiket nem nagyon értettem mert akkor még felirat nélkül néztem. Aztán a hátvégén egy újabb dorama utáni kutatás közben bukkantam rá erre az oldalra ahol megtaláltam a sorozathoz a feliratot. Már nagyon várom a film feliratát. Most is míg ezt a bejegyzést írom a sorozat ed-jét hallgatom és teljesen rá vagyok pörögve a számra. Amikor meghallom a dalt azonnal elkezdnek a jelenetek és képek cikázni a fejemben a doramabó. Az első akinek az arca előjön az Fujigaya Taisuke vagyis Kashino Rei. Nekem is ő az egyik kedvenc színészem. Már több doramában (Misaki Number One!!, Beginners!, Ikemen Desu ne ) láttam őt de eddig ez az abszolút kedvenc az összes tőle látott dorama közül.
Kedves Yuki!
Örülök, hogy a fordításommal hozzájárultam ahhoz, hogy minden részét megértsd a sorozatnak. És köszönöm, hogy megosztottad velünk a Marshoz fűződő gondolataidat. Van a mangának egy másik feldolgozása is, a tajvani 2004-ben készült Mars. Azt már láttad? Mi többen - akik írtunk ebbe a topikba - azt láttuk először, és váltunk "fan"-é, "Mars fan"-é.:D

Ha nem láttad volna, akkor egy kis ízelítőt idebiggyesztek:



Amennyiben kedvet kaptál, itt megtalálod a tajvani sorozatot és a magyar feliratot A japán Mars film feliratával kapcsolatban most annyit tudok mondani (írni), hogy már belekezdtem januárban, de aztán egyéb teendőim miatt megtorpant a fordítás. Hétfőn fogok ismét nekiállni. Kicsit hosszadalmas és nehézkes lesz a művelet, mert egy angol filmre-égetett feliratból kell egy magyar soft feliratot gyártanom.

Még azt leírom, hogy nekem is nagyon tetszik a sorozat zenéje, az új szám is, meg az a régi is 1985-ből.



Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2017.03.11. 17:40

Köszönöm ezt minisorozatot,pont ilyen kis változatosságra olt szükségem.
Kedves Andingo!
Nagyon szívesen.
Mi volt, ami "változatosságra" sarkallt? Munka, vagy valamilyen más jellegű filmek?
Kép

andingo
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015.01.01. 15:38

Re: Mars (10/10+1) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: andingo » 2017.06.13. 14:12

Kedves Andingo!
Nagyon szívesen.
Mi volt, ami "változatosságra" sarkallt? Munka, vagy valamilyen más jellegű filmek?

Szia! Bocsi, nem olvastam a válaszod eddig. Más jellegű filmek, sorozatok, amiktől néha eltömődöm. Ezért szeretem Ázsiát, mert bár hasonló kultúrák világa, mégis mindegyik más-más vmit tud nyújtani. Legyen az akár nyelv, karakter, stílus, akkor csak váltanom kell egy másik országra és biztos megtalálom az éppen megfelelőt. Szeretem a japánok "elmebaját" és a nyelvet, a tai és taivani finomságot, lágyságot - bár ezek nyelveihez mindig újra kell szoktatnom a fülemet :) , a kínai képvilágot. És bár Korea az elsődleges kedvenc, de nem vok sem vak, sem fanatikus és szeretem, hogy a többi ország változatosságot tud hozni nekem Koreába

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Re: Mars (10/10+1 MOZIFILM) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2017.12.24. 11:07

Kellemes karácsonyi ünnepeket és jó szórakozást kívánunk a filmhez :)

Kép

Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:30

Re: Mars (10/10+1 MOZIFILM) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017.12.24. 14:36

Szia! Nagyon szépen köszönöm a karácsonyi meglepit! CSak így tovább!
BOldog Karácsonyt kívánok Nektek!!! :lol: :lol: :lol:

Avatar
Unni0731
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2014.12.31. 15:59
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mars (10/10+1 MOZIFILM) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Unni0731 » 2017.12.27. 06:59

Kedves Ulbi, köszönöm szépen a sorozat fordítását, a videókat , és a karácsonyi meglepetést! :)
Tegnap késő este jutottam odáig, hogy kicsit filmezzek. Nem is tudtam abbahagyni, amíg a végére nem értem, egyszerűen odaszegezett a TV elé. Nagyon tetszett.
A 10. rész után hiányérzetem lett volna, ezért jó, hogy a film elkészülte után néztem meg, ami lezárja a történetet.
A tajvanit még nem láttam, ezért nem is tudom, hogy mennyit vettek át belőle, mennyire koppintották le. Vic nekem is nagy kedvencem, kokettálok is a gondolattal, hogy azt is megnézzem. :D
A karácsonyi jókívánságokról már lekéstem, de kellemes pihenést kívánok Neked, és a fansub tagjainak az év hátralévő részében!
Kép
KépKép

Erzsike54
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016.05.05. 21:30

Re: Mars (10/10+1 MOZIFILM) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2017.12.28. 17:24

Köszönöm Szépen ,hogy a sorozat után a filmet is lefordítottad ,már el is feledkeztem a filmről .
Boldog Újévet kívánok !


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron