Mars (10/10+1 MOZIFILM) * japán sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.06.01. 10:26

Kedves Ulbi! Még mindig nem tudom eldönteni, hogy melyik verzió tetszik jobban. Nagyon tetszett a második rész is, és hát nem tudtam megállni, hogy ne nézzek bele a többi részbe is. Most még egyszer elő kell vennem a tajvani változatot is, és nosztalgiázok egy kicsit. Köszönöm a feliratot♥♥♥
Kedves Csilla!
Nagyon szívesen a feliratot :D
Örülök, hogy tetszik a sorozat. Maximálisan egyetértek, mert egyre inkább úgy látom, hogy nagyon is érdemes volt belevágni. A 3. résszel most körülbelül 35%-on állok, és mit mondjak, nagyon jó. IMÁDOM. Megyek is gyorsan, és folytatom :D
Kép

kispocok84
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.12.31. 11:22
Tartózkodási hely: Romania Szatmarnemeti
Kapcsolat:

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: kispocok84 » 2016.06.01. 12:45

Koszonom az elso ket reszt. Nagyon erdekel menyire fog hasonlitani a Tajvani verziohoz.
Udv Kispocok84

Magdimama
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.12.31. 18:34
Tartózkodási hely: Tiszaug

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016.06.01. 18:48

Kedves Ulbi!
Persze,hogy elboldogulok a megával.Csak azt hittem,hogy az is a fordításod a kis méret miatt.Most újra megnéztem és MKV.Jaj nekem!Én nagyon buta!Köszönöm a gyors eligazítást.Üdv.

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.06.01. 21:43

Kedves Ulbi köszönöm a választ! :lol: A Now-val kapcsolatban..mese nincs kivárom az összes gyönyörű felvételedet! :lol: :lol: :lol: :lol:

erzsi69
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2015.01.04. 15:57

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: erzsi69 » 2016.06.02. 14:08

Múlt héten, csütörtökön érkeztem haza Japánból. Ilyenkor mindig szoktam hozni egy pár kinti zenei újságot. A Myojo júliusi számának utolsó oldalán a sorozathoz kapcsolódó roadshowt hirdetik :)

Kép

Azon nem kell csodálkozni, hogy már kapható a júliusi szám. Mikor kimentem május közepén, akkor még a júniusit is sikerült megvennem :) Persze májusi már nem volt :(

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.06.02. 22:06

Koszonom az elso ket reszt. Nagyon erdekel menyire fog hasonlitani a Tajvani verziohoz.
Udv Kispocok84
Kedves Kispocok!
Nagyon szívesen :D
Engem is érdekel, hogy mennyire lesz olyan.
Amit eddig láttam belőle (3 rész), az alapján azt tudnám mondani, hogy eddig minden esemény ismerős volt, de hiányoznak belőle részek, pl. a motorversenyzéssel kapcsolatos dolgok és Kira anyukájáról sem volt még szó, pedig a tajvaniban már az első részben szerepel. Itt viszont volt egy lány, aki felpofozta Reit, mint nemrég dobott barátnő, de ilyenre a másik verzióban nem emlékszem (és ez biztos nem az aranyos kutyusra emlékeztető csaj). Aztán más a közeg is, mert nem főiskola, hanem középiskola, nincsenek ebédlős jelenetek sem. Nem tisztán ugyanaz a szerepköre Kida Tatsuya-nak, mint Da Ye-nek, és még nem igazán tudom, hogy Kirishima Makio Tong Dao-e, legalábbis az őrült Tong Dao.
Rövidebben kifejezve:
Az eddig látottak minősítése: hasonlít, de nem ugyanaz :D

Kép már a 3. részből
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.06.02. 22:15

Kedves Ulbi!
Persze,hogy elboldogulok a megával.Csak azt hittem,hogy az is a fordításod a kis méret miatt.Most újra megnéztem és MKV.Jaj nekem!Én nagyon buta!Köszönöm a gyors eligazítást.Üdv.
Kedves Magdimama!
Elnézést, akkor összekevertelek valakivel, akinél gondot jelent a meg@, de azt hiszem hogy neki is csak egy bizonyos méret felett.
Igen, elég kis méretűek a RAW-ok. Amikor megláttam, hogy mekkorák, féltem, hogy talán rossz minőségű lesz, de szerencsére nem :D
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.06.02. 22:25

Kedves Ulbi köszönöm a választ! :lol: A Now-val kapcsolatban..mese nincs kivárom az összes gyönyörű felvételedet! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kedves Kata!
Nem fogsz nekem örülni, mert teljesen beleszerettem ebbe a japán MARS-ba, és ezért revideáltam az álláspontomat. Ez lefordítva annyit tesz, hogy addig én innen egy tapodtat nem megyek, míg le nem fordítom a teljes sorozatot. De vigasztaljon az, hogy csak 10 részes, és teljesen fel vagyok pörögve. Már a 3. résszel is készen vagyok, épp az ellenőrzése van folyamatban, holnap pedig belekezdek a 4.-be
Bocsi, hogy még várnod kell a Love Now-ra

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.06.02. 22:42

Múlt héten, csütörtökön érkeztem haza Japánból. Ilyenkor mindig szoktam hozni egy pár kinti zenei újságot. A Myojo júliusi számának utolsó oldalán a sorozathoz kapcsolódó roadshowt hirdetik :)

Kép

Azon nem kell csodálkozni, hogy már kapható a júliusi szám. Mikor kimentem május közepén, akkor még a júniusit is sikerült megvennem :) Persze májusi már nem volt :(
Kedves Erzsi!
Köszönöm a képet :)))))
Úgyis bosszankodtam, hogy alig van valami a neten, és hogy nekem kell "gyártani" a képeket, hogyha színesíteni akarom valamivel a topikot.

Ebből (hogy mi nincs) jut eszembe, hogy olyan jó lenne például egy Rebecca - Friends MV a sorozat kivágott jeleneteivel
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.06.03. 07:48

Isten hozott Erzsike, de örjülök, hogy épségben hazaértél! :D :D :D :D Remélem kapunk egy két képet és élménybeszámolót az utazásról, ha már kiszusszantottad magad! :lol: :lol: :lol: Úgy látszik japánban nem csak a vonat gyorsabb, hanem a legjobb újságok már előre megjelennek. Nagyon tetszik a Marsról készült fotó! :D
Kedves Ulbi...nem olyan sok a 1o rész, abból 3 már meg is van...csak után jöjjön majd a Now mert nagyon hiányzik... :D :D


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég

cron