Mars (10/10+1 MOZIFILM) * japán sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

erzsi69
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2015.01.04. 15:57

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: erzsi69 » 2016.06.03. 09:11

Isten hozott Erzsike, de örjülök, hogy épségben hazaértél! :D :D :D :D Remélem kapunk egy két képet és élménybeszámolót az utazásról, ha már kiszusszantottad magad! :lol: :lol: :lol: Úgy látszik japánban nem csak a vonat gyorsabb, hanem a legjobb újságok már előre megjelennek. Nagyon tetszik a Marsról készült fotó! :D
Már 1 hete itthon vagyok. Az átállás még mindig nem tökéletes. Az utazás közben készült a blogom is. Sok képpel és kevés szöveggel.
Itt megtalálhatod, ha érdekel: http://utazasaimjapanban.blogspot.hu/

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mars (2/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.06.03. 15:18

Köszönöm, megyek és nézem is! :D :D :D

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Re: Mars (3/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2016.06.03. 19:24

Jó szórakozást kívánunk a 3. részhez :)

atina369
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.01.01. 10:12

Re: Mars (3/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: atina369 » 2016.06.03. 20:38

Kedves Ulbi!

Nagyon gyors vagy, látszik, hogy tetszik Neked a sorozat, köszönöm a harmadik részt. Az első két részt megnéztem, pont írni akartam, de most várnod kell, megnézem a harmadikat is :) A beszámolóm valószínű, hogy holnapra marad, de mindenképpen jövök.

Ja, és köszike Lego Li-t, két képedet gyorsan magamévá tettem :lol:
Amikor először megláttam a nevét, kétszer kellett elolvasnom, mert azt hittem, hogy rosszul látok, de nem. Egyébként az eredeti nevének a hangzása tényleg nagyon hasonlít a legóra, talán ezért lett ez a művészneve, és hát lássuk be, annyira különleges, hogy elfelejteni sem lehet :)

Katának üzenem, hogy igen, az a bizonyos HongKongi oldal, amit Ulbi mutatott nekem sajnos eltűnt, még szerencse, hogy előtte le tudtuk vadászni a Love in Time-ot.
Ulbi, megnézted már a sorozatot? Én türelmesen vártam, bízva a magyar feliratban, és szerencsére nem hiába, júniusban lesz hozzá felirat.
Kép

Nita1987
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015.01.01. 00:55

Re: Mars (3/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016.06.03. 22:50

Nagyon szépen köszönöm a 3.részt D:

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mars (3/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.06.04. 08:19

WOW!Ez gyors volt! :lol: :lol: :lol: Nagyszerű, hogy máris kint van a 3. rész...micsoda tempó!!!Máris vittem a feliratot és a filmet! :D Annyira hiányzik ide egy szívecske jel....vagy egy angyalka....Mindenkinek kellemes hétvégét...még ma megnézem mert holnapra vihart igér, olyankor nem szeretem bekapcsolni a netet....

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (3/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.06.04. 10:13

Kedves Ulbi!

Nagyon gyors vagy, látszik, hogy tetszik Neked a sorozat, köszönöm a harmadik részt. Az első két részt megnéztem, pont írni akartam, de most várnod kell, megnézem a harmadikat is :) A beszámolóm valószínű, hogy holnapra marad, de mindenképpen jövök.

Ja, és köszike Lego Li-t, két képedet gyorsan magamévá tettem :lol:
Amikor először megláttam a nevét, kétszer kellett elolvasnom, mert azt hittem, hogy rosszul látok, de nem. Egyébként az eredeti nevének a hangzása tényleg nagyon hasonlít a legóra, talán ezért lett ez a művészneve, és hát lássuk be, annyira különleges, hogy elfelejteni sem lehet :)

Katának üzenem, hogy igen, az a bizonyos HongKongi oldal, amit Ulbi mutatott nekem sajnos eltűnt, még szerencse, hogy előtte le tudtuk vadászni a Love in Time-ot.
Ulbi, megnézted már a sorozatot? Én türelmesen vártam, bízva a magyar feliratban, és szerencsére nem hiába, júniusban lesz hozzá felirat.
Kedves Atina!
Pedig olyan kíváncsi vagyok már az értékelésedre. De azért egy dolgot már biztosan tudok: neked is tetszik. :D (Különben nem hagytál volna itt csapot-papot, és rohantál volna megnézni :lol: )

Ami engem illet: nem az a helyes kifejezés, hogy tetszik, hanem az, hogy megveszek érte.
Imádom a romantikus (de nem habos-babos), sulis, helyes, vagány, kemény srác főszereplős filmeket. Az meg külön hab a tortán, hogy japán, mert az ilyen jellegű filmeket, ők nagyon jól csinálják meg - legalábbis én még csak jót láttam ilyet tőlük. És az OST is mennyire illik hozzá...ó...az a Rebecca-szám...Wow...libaszőrös lettem (ahogy ezt a gyerekem mondaná).
Az is tetszik, hogy szépek a lányok is, nem úgy, mint általában a koreai filmekben, ahol a két dögös pasi (na, meg az egész falu) a csúnyácska lányba szeret bele - nem is értem.

Kép

Kép

De a gyors fordításnak van egy másik titka is: egy-egy rész csak 250-350 soros, és! nem beszélnek egyszerre, mert azt nagyon nehéz időzíteni, és ezen szinte mindig javítani szoktam. Csak viszonyításképpen: a Love Now részenként 700-1000 soros és ha nem egyszerre beszélnek, akkor egymás szavába vágnak. :lol:

A Love in Time-ot nem néztem még meg. Viszont most már szépen én is kivárom hozzá Shaolin Bunny feliratát.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (3/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.06.04. 10:21

Nagyon szépen köszönöm a 3.részt D:
Kedves Nita!
Nagyon szívesen!

Rei két arca

Kép

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Mars (3/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.06.04. 10:58

WOW!Ez gyors volt! :lol: :lol: :lol: Nagyszerű, hogy máris kint van a 3. rész...micsoda tempó!!!Máris vittem a feliratot és a filmet! :D Annyira hiányzik ide egy szívecske jel....vagy egy angyalka....Mindenkinek kellemes hétvégét...még ma megnézem mert holnapra vihart igér, olyankor nem szeretem bekapcsolni a netet....
Kedves Kata!
Nagyon szívesen :D

Szívecske
én csak egy ilyet tudok: ♥
ezt pedig úgy kell csinálni, hogy megnyomod a bal oldali ALT-ot a jobb oldali 3-sal ♥♥♥♥♥♥♥

De hogy a piros nagyot hogyan kell, azt én sem tudom, pedig engem is nagyon érdekelne.
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mars (3/10) * japán sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.06.05. 07:45

Köszönöm Ulbi..megpróbálom a puskát.....335♥3!3!3!5333§33333§♥♥3na vagy nem megy vagy mindenfélét kiad és néha sikerül de utána nem mozdul :shock: na mindegy.....csak az az érdekes, hogy végig a 3 as számot nyomogattam mit keres ott más?!?!? :lol: :mrgreen:


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég