Cheese in the Trap (Teljes) * koreai sorozat * ladyfairy

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Raczka
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.01.09. 23:26

Re: Cheese in the Trap (14/16) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: Raczka » 2016.02.27. 20:25

A 15. rész előzetes tényleg durva volt.....pufff

Avatar
ladyfairy
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.12.28. 17:46

Re: Cheese in the Trap (14/16) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: ladyfairy » 2016.02.28. 17:06

Mindenkinek nagyon szívesen! Már csak két rész van hátra, kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki nekünk a végére. :)

Kedves Vicacica! In Ho tényleg beképzelt volt a múltban. De azért sokszor igaza is volt. Az eredetiben próbálkozott barátkozni azzal a másik zongoristával, de az mindig féltékeny volt rá és máskor is bántani akarta. Sajnálom, hogy ezt nem így vették át. Az utolsó részben pedig már láttuk, hogy remeg a keze néha, mikor megerőlteti.

Kedves Gabóci! Nagyon tetszett a kép, amit beraktál a köszönöm felirattal :)

Kedves Ququcs! Köszönöm az animációkat, nagyon tetszenek azok is! :)

Kedves Csilla0602! Ha nem ismerném a webtoont, akkor szerintem Baek In Hot választanám. De így én Yoo Jungnak szurkolok a végén.

Kedves Gyomar és Raczka! A 15. rész előzetesét tátott szájjal néztem, hogy mi történik. Teljesen ledöbbentem. A webtoont már utolértük, ezért én sem tudom már, hogy mi történik, de azért erre nem számítottam. Se a kocsi elé lökésre, se arra, hogy In Ha hazudik majd Jung apjának Seolról.

Kedves Rika! Egyetértek veled :) Baek In Ha pedig most túllőtt a célon. Szerintem azt azért tudhatja, hogy nem fog összejönni Junggal. Úgy gondolhatja, hogy ha ő nem boldog, más se legyen az. Ahogy mondtad, az élethez passzolna a negatív vég, de azért én is reménykedek egy happy end-ben.

Kedves Blackfield! Igazad van abban, hogy Yoo Jung minden „gonosz bosszúja” Seolon csapódik le. De azért én valamennyire megértem. Egyedül, most a Sang Chul sunbaes bosszút tartottam nagyon túlzásnak, mert végül is ezzel már a megélhetését rontotta el. Bár Jungnak abban is igaza van, hogy ha csak egy kicsit készült volna magától az interjúra, akkor nem ez lett volna a vége. Sajnáltam azt is, mikor In Honak eltörték a kezét (vagy ki tudja, hogy pontosan mi történt), de azt se láthatta előre. Se azt, hogy Oh Young Gon ennyire zaklatni fogja Seolt. Szerintem csak egy kis bosszúságot akart okozni, nem többet. Amúgy pedig tényleg egyre jobban kezd negatív főhőssé válni. Bár ez már inkább a filmesek célja.

Avatar
ladyfairy
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.12.28. 17:46

Re: Cheese in the Trap (14/16) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: ladyfairy » 2016.02.28. 17:07

Az addicts-on említette meg gilnis, hogy áll a bál a sorozat háza táján. Utána olvastam a dolgoknak. Mint a webtoon elfogult rajongójának, nekem is feltűntek az apró, majd pedig nagyobb változtatások az eredetihez képest. Az elején még úgy gondoltam, hogy végül is ez várható volt, mégis csak egy megfilmesítésről van szó. Előfordult például olyan, hogy a sorozatban Baek In Ho tett valami kedveset Seolért, miközben az eredetiben pedig pont, hogy Jung. De több hasonló dolgot meg lehetne még említeni. Úgy jön le az egész, mintha Baek In Hot (vagy az éppen őt játszó Seo Kang Joont) akarnák a középpontba helyezni. Kiderült az is, hogy nem beszéltek, csak 2-szer a webtoon alkotójával és azt se nevezhetnénk egyeztetésnek, mivel teljesen mást csinálnak, mint amit a webtoon alkotója (Soonkki) kért tőlük. Ezenkívül Park Hae Jinnel is érdekesen viselkedik a sorozat producere. Igaz, nyíltan semmi negatívat nem nyilatkozott, de a szavaiból le lehet vonni a következtetést. Például azt is nyilatkozta Park Hae Jin, hogy a helyszínen, utolsó pillanatban közölték vele, hogy mégsem lesz forgatnivalója vagy, hogy akkor kellett szembesülnie, hogy kivágták több jelenetét is, mikor a tévében nézte a sorozatot. Emiatt is megy más irányba a sorozat. Szóval nem csak egy általános dologról van szó, hogy különbözik egy kicsit az eredetitől.

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Cheese in the Trap (14/16) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.02.28. 18:30

Köszönöm az eddigi feliratokat,végre utolértelek benneteket! :lol: :lol: A maradék már naprakészen lesz megnézve! :D

ada74
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016.01.24. 13:32

Re: Cheese in the Trap (14/16) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: ada74 » 2016.02.28. 19:09

Váó ez aztán az előzetes,lesz itt még izgalom :)

Vaskica05
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.01.05. 21:49

Re: Cheese in the Trap (14/16) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: Vaskica05 » 2016.02.28. 22:51

Köszönöm az újabb két részt. :)

Vicacica
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.07.22. 10:43

Re: Cheese in the Trap (14/16) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: Vicacica » 2016.02.29. 23:14

Az addicts-on említette meg gilnis, hogy áll a bál a sorozat háza táján. Utána olvastam a dolgoknak. Mint a webtoon elfogult rajongójának, nekem is feltűntek az apró, majd pedig nagyobb változtatások az eredetihez képest. Az elején még úgy gondoltam, hogy végül is ez várható volt, mégis csak egy megfilmesítésről van szó. Előfordult például olyan, hogy a sorozatban Baek In Ho tett valami kedveset Seolért, miközben az eredetiben pedig pont, hogy Jung. De több hasonló dolgot meg lehetne még említeni. Úgy jön le az egész, mintha Baek In Hot (vagy az éppen őt játszó Seo Kang Joont) akarnák a középpontba helyezni. Kiderült az is, hogy nem beszéltek, csak 2-szer a webtoon alkotójával és azt se nevezhetnénk egyeztetésnek, mivel teljesen mást csinálnak, mint amit a webtoon alkotója (Soonkki) kért tőlük. Ezenkívül Park Hae Jinnel is érdekesen viselkedik a sorozat producere. Igaz, nyíltan semmi negatívat nem nyilatkozott, de a szavaiból le lehet vonni a következtetést. Például azt is nyilatkozta Park Hae Jin, hogy a helyszínen, utolsó pillanatban közölték vele, hogy mégsem lesz forgatnivalója vagy, hogy akkor kellett szembesülnie, hogy kivágták több jelenetét is, mikor a tévében nézte a sorozatot. Emiatt is megy más irányba a sorozat. Szóval nem csak egy általános dologról van szó, hogy különbözik egy kicsit az eredetitől.
Ezeket a sorokat olvasva csak egy dologért fohászkodom, NE RONTSÁK EL A VÉGÉT!!!!!!!

Avatar
gabóci5
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Cheese in the Trap (14/16) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: gabóci5 » 2016.03.01. 09:05

Ezeket a sorokat olvasva csak egy dologért fohászkodom, NE RONTSÁK EL A VÉGÉT!!!!!!!
Csatlakozom a fohászkodóhoz. :) Eddig örömmel vártam és néztem miden részt, de most egy kis üröm vegyült az örömbe. :mrgreen:

Itt még várakozással telve olvassa a forgatókönyvet Park Hae Jin.
Kép
Mindig az az erõsebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. (japán közmondás)

Raczka
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.01.09. 23:26

Re: Cheese in the Trap (14/16) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: Raczka » 2016.03.01. 18:17

Én bumburnyák........ bele néztem a következő részekbe........áááááááááá

Cuclicica
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:32

Re: Cheese in the Trap (14/16) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: Cuclicica » 2016.03.01. 21:00

Sziasztok!
Nagyon köszönöm a sori fordítását, nagyon jók voltatok :D Megnéztem a 16. részt is, bár ne tettem volna :( Remélem, hogy hozzáraknak még egy részt, mert totál nem ezt vártam. Lehet, hogy túl sokat vártam.
Ettől függetlenül megvárom a fordítást és azzal is megnézem :)


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 162 vendég

cron