Cheese in the Trap (Teljes) * koreai sorozat * ladyfairy

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
ladyfairy
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.12.28. 17:46

Re: Cheese in the Trap (4/16)

HozzászólásSzerző: ladyfairy » 2016.01.15. 17:17

Kedves Mindenki! Nagyon szívesen és mindenkinek köszönöm a bátorító szavakat!

Kedves Blackfield! Nekem is ez jutott eszembe a csaj hajáról. A webtoon szerint is hullámos a haja, de szerintem az első két részben túlságosan begöndörítették. A 3. részben már természetesebb hullámnak tűnik, ami már egész jó szerintem :)

Kedves Gyomar! Még én sem láttam másban a színésznőt. De most már egész megkedveltem a haját is. :) A webtoont sajnos leszedték az eredeti oldalról, ahol angolul is el lehetett volna olvasni, valószínűleg azért, mert megfilmesítették és így is pénzt szeretnének belőle csinálni. (zárójelesen megjegyzem, hogy azért vannak egyéb oldalak, ahol megtalálható angolul, ha érdekel valakit :) )

Kedves Hyerin! Először is örülök, hogy ennyire tetszik a sorozat. Igaz, az addicts-on osztottad meg a két videót, itt köszönöm meg neked. Nagyon tetszettek. Főleg a stalker-es (bár tudjuk, hogy azért ez nem így van) :D
Yoo Jungra én sem azt mondanám, hogy gonosz. Tény, hogy szerelmes Seolba (lehet ő még nem is tudja), de akit nem kedvel, azzal nagyon ki tud szúrni. Szerintem nem érzékeli, hogy ezzel mennyit tud ártani és igazából nem is érdekli. A történetbeli előző évben Seolt sem kedvelte, ezért is hagyta, hogy elvigye a balhét Jae Woo helyett… Sőt, ő kreálta az egészet, hogy kiszúrjon Seollal. De aztán történt egy fordulópont (amit még nem ismerünk), amikor rájött, hogy Seol nem is olyan, mint elsőre gondolta, ezután dönt úgy, hogy megismeri közelebbről, segít neki stb. Amúgy Jung tényleg birtokló.

Baek In Hat én sem szeretem, mert úgy gondolja, hogy őt el kell tartaniuk Jungéknak. Vagy az öccsének. Úgy gondolja, hogy neki ez jár és kész. Ez nekem sem szimpatikus.
Baek In Ho kicsit más tészta. De azt majd meglátjuk később a történetben. :)
Kedves Rika! Tényleg, hajt a tudat, hogy a kedvenc történetemet fordíthatom. Na meg persze az is, hogy futó sorozat. :) De tegyük hozzá azt, hogy az elmúlt két hétben volt időm kedden és szerdán fordítani. Valószínűleg jövőhéten sajnos nem lesz, mert pont akkor vizsgáim lesznek. Ezért pár napot várni kell majd :)

Avatar
Hyerin
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.09.19. 23:08

Re: Cheese in the Trap (4/16)

HozzászólásSzerző: Hyerin » 2016.01.17. 12:04

Kedves Ladyfairy!

Nagyon köszönöm a 3. és 4. rész feliratàt és hogy mindig igyekszel a leghamarabb elkészíteni őket. :)

Hàt igen, én teljesen Cheese In The Trap rajongó lettem. Utoljàra ilyen amikor ennyire be voltam zsongva a Healer-nél volt. :) Nagyon szívesen, örülök, hogy tetszettek. ^ ^ Igen, a Stalker-es videó telitalàlat. Tényleg úgy tűnik a videóban, mint ha Jung zaklató lenne. :D Ajànlhatok még egyet? :) https://youtu.be/I-3c-l1beOA

Annyira örülök, hogy te is így làtod. Sokan nem veszik észre, hogy Jung mennyire szereti Seol-t és sokszor írjàk róla, hogy ilyesztő. :( Igaz, van egy bosszúàlló oldala is, de szàmomra ez nem ilyesztő. Nekem inkàbb tetszik ahogy ràjuk hozza a fràszt. :lol: :mrgreen:
Hmm. Nekem úgy tűnt mintha a bàrban történtek vàltoztattàk meg. Amikor Seol hanyatt esett a székkel. Ahogy Jung rohant hozzà, ahogy lenézett rà.. Nem tudom. Én csak örülök, hogy megvàltozott a véleménye. :D Igen, birtokló. Lehet, hogy ő is Skórpió? :lol:
Igen, ahogy làttam nem sokan kedvelik In Ha-t. :) In Ho szimpatikus lett nekem a negyedik rész óta. Más, mint a kapzsi In Ha, és segít is Seol-nak. De nem lesz "second lead syndrome"-om miatta. :D Én csak is Jung-nak szurkolok. :mrgreen:
Annyira jó volt a 3. és 4. rész is. A 3. részben Jung haraudott Seol-ra még is segített neki és aggódott miatta és megvédte őt. Amikor mindenki nevet Da Young kapnak / nem kapnak vàlaszán Jung az egyedüli aki nem nevet és làtszik, hogy szurkolt nekik, hogy jó jegyet kapjanak de ez nem jött össze. Szegény Seol-t annyira sajnàltam. :( De ahogy Jung követte őt az annyira édes volt. A legjobb az volt amikor Seol bocsànatot kért Jung-tól. Annyira édesek voltak mindketten. Végre annyi vissza utasítàs utàn Seol elhívta Jung-ot enni. Hurrà! ^ ^ Amikor pedig Jung elhívta randizni.. ♥.♥ Ahogyan megkérdezte: "És a vàlaszod?" Seol megfogta a kezét, majd elengedte, Jung meg nézi a kezét mint aki nem hiszi el. Jaaaj, olyan imàdnivalóak!!♡ :) A randijukról nem is beszélve. :) Jung jó volt a lövöldözős jàtékban. Ott előjött a kicsit "hideg" oldala. Szerintem ami történt In Ho-val nem igazàn Jung hibàja. Valahogy úgy érzem, hogy még ha hagyta is, hogy megverjék volt rà indoka. Mondjuk egy csalódàs, vagy àrulàs a testvérpàr miatt tette őt olyannà amitől néha ilyen "hidegvérű" bosszúàlló lesz. Ezt tudom elképzelni. A màsik dolog pedig talàn az, hogy anya nélkül nőtt fel.
Bocsànat, hogy ilyen sokat írtam. Tudnék többet is, de nem akarok senkit sem zavarni a Jung - Park Hae Jin rajongàsommal. :D Holnap és holnaputàn új részek. Alig vàrom. :) Addig is itt az egyik kedvenc Jung képem. :) Ez a mosoly.. ♥.♥ *sóhaj* :D http://www.kephost.com/image/SXKf

Darinka
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2015.01.02. 15:09

Re: Cheese in the Trap (4/16)

HozzászólásSzerző: Darinka » 2016.01.18. 16:28

Nagyon szépen köszönöm! :)

picike
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.01.01. 15:30

Re: Cheese in the Trap (4/16)

HozzászólásSzerző: picike » 2016.01.18. 17:10

Köszönöm szépen a feliratokat.

Cila
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014.12.31. 23:34

Re: Cheese in the Trap (4/16)

HozzászólásSzerző: Cila » 2016.01.19. 15:35

Köszönöm szépen a fordítást :-D

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Re: Cheese in the Trap (5/16)

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2016.01.20. 21:45

Jó szórakozást kívánunk az 5. részhez :)

dsarolta
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.06.21. 19:51

Re: Cheese in the Trap (5/16)

HozzászólásSzerző: dsarolta » 2016.01.20. 21:49

köszi a feliratot tetszik a sorozet.

Emma26
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016.01.11. 20:32

Re: Cheese in the Trap (5/16)

HozzászólásSzerző: Emma26 » 2016.01.20. 21:51

Köszönöm az 5. részt! :)

chain
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015.02.02. 20:48

Re: Cheese in the Trap (5/16)

HozzászólásSzerző: chain » 2016.01.20. 22:51

Üdv.
Köszönöm szépen az 5.rész feliratát.

Nita1987
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015.01.01. 00:55

Re: Cheese in the Trap (5/16)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016.01.20. 23:11

Nagyon szépen köszönöm az 5.részt :D :D


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 295 vendég