Cheese in the Trap (Teljes) * koreai sorozat * ladyfairy

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Bria
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.12.31. 09:21

Re: Cheese in the Trap (Teljes) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: Bria » 2016.03.08. 10:14

Kedves Ladyfairy!

Először is, nagyon köszönöm a munkádat.
Engem teljesen megfogott ez a sorozat. A több száz koreai sorozattól megcsömörlött érzékeimnek ez valami más, érdekesebb, furcsább volt.
Számomra teljesen eltért a megszokottól. Csak én vagyok vele így?
Olvastam a DA-n többek véleményét, kritikáját, összehasonlítását a manhwával, és a sorozat körüli pletykákat, botrányokat. Ezek olvasása után kifejezetten örülök, hogy csak utólag tudok róluk, talán ezért is tudtam annyira ráhangolódni.
Bár Park Hae Jin-en kapcsolatban, most se értem, mit esznek rajta annyian, de a szerep nagyon jól állt neki. Hasonló karaktert alakítani már korábban is láttam tőle elég meggyőző módon. Nagyon érdekes volt a Yoo Jung gondolkodásmódja, a késleltetett reakciói, ijesztő, számító, rideg benyomást keltett teljesen érthetően. A másik, romantikusabb oldala viszont kifejezetten vonzó volt.
A főszereplő színésznőt egy-két filmből ismerem, de meg sem ismertem itt. Eléggé átlagos, nem igazán tudtam az elején hova tenni, de a végére igazán szimpatikussá vált.
Seo Kang Joon aranyos volt, nagyon megkedveltem Baek In Ho szerepében, de a nővérét alakító színésznő teljesen elképesztett.
Nm tudtam eldönteni, hogy félelmetesen jó-e vagy rossz, de a hajam égnek állt a stílusától. Ő volt a kedvencem, annak ellenére, hogy nagyon idegesítő, ijesztő, felháborító, nevetséges, vicces figura. Időnként jókat mosolyogtam rajta.
A vége csalódottá tett, bár helyeseltem Yoo Jung döntését. Bár nyitott maradt a kapcsolatuk kérdése, azért egy újra találkozást igazán betehettek volna a nézők kedvéért. :)
Mindezek mellett és ellenére, kedvencem lett a sorozat, hálás vagyok, amiért láthattam magyar felirattal. :)
Nyomokat hagyunk életünk során életünk mérföldköveinél megállva, de aztán, nyomunkat újra belepi a feledés homálya, hogy azon az úton, amelyiken mi jártunk, mindig újabbak induljanak el jobb, vagy bal irányba. A végét előre sajnos, senki sem látja!

Avatar
ladyfairy
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.12.28. 17:46

Re: Cheese in the Trap (Teljes) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: ladyfairy » 2016.03.09. 21:37

Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szívesen. Örülök, hogy ennyien velem tartottatok. Köszönöm a hozzászólásokat, biztatásokat, képeket és videókat. :)

A webtoonnak még nincs vége. Reménykedem, hogy másabb lesz, mint a sorozaté.

hana59
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.02.12. 16:55

Re: Cheese in the Trap (Teljes) * koreai sorozat * ladyfairy

HozzászólásSzerző: hana59 » 2016.03.12. 15:41

Kedves ladyfairy!
Hálásan köszönöm a feliratokat! További jó munkát!


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 65 vendég

cron