Down With Love (Teljes) * tajvani sorozat * Aldaril

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Down With Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.08.16. 06:40

Szia Rita!
Eloszor is koszonom, hogy leforditottad ezt a sorozot, sikerult is letoltenem a Megarol, de sajnos a harmadik resztol a letoltott reszek nagyon rossz felbontasban jott le. Az elso ket resz aranylag jo minosegu. Nem tudom nalam van -e a hiba vagy masnal is elofordult.
Udv.
Yisan
Kedves yisan! Aldarilé az érdem, ő fordította le a sorozatot, én csak feltöltöttem a Megára. Sajnos ilyen
a minősége, nem nálad van a probléma. A régi Asiatorrentsen volt egy verzió kiváló minőségben, de majdnem
30 GB volt a mérete, gondolom ezért nem azt választotta Aldaril. Sajnos ezzel nem lehet mit tenni.

Szép napot!


Kép

Avatar
f.ági
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2014.12.31. 12:04
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Down With Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2015.08.18. 13:07

Kedves Aldaril!
Ez egy nagyon kedves, szerethető sorozat volt, köszönöm szépen a forditást , Erzsinek, Vandinak a közreműködést! :-)
Minden részben annyi sztori volt, hogy igy maratonban az ember csak kapkodta a fejét és élvezte az egészet.
Nagyon szurkoltam párosunknak, két kedvenccel több lett, mert még egyiket sem láttam semmiben.
Jók voltak a végén a forgatási jelenetek. Párszor visszanéztem a 15. rész végét, hogy igazi volt-e az a csókpróba. :-)
Ella játéka szerintem fantasztikus volt, de ahogy láttam nem kellett nagyon szinészkednie, ő ilyen az életben is.
Nagyon jó választás volt , igy mi is láthattuk! :-)

yisan1954
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.01.19. 21:06

Re: Down With Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: yisan1954 » 2015.08.24. 00:20

Szia Aldaril!

Sikerult letoltenem meg a MEGA-rol a sorozatot, az elso ket resszel nem is volt semmi gond, de a tobbi resz nagyon rossz minosegben jott lett, nalam tiszta kockas, ossze van torve a kep. Lesz meg lehetoseged esetleg ujbol feltenni, lehet, hogy masnak is problemas volt a letoltes. Jo kis sorozatnak igerkezett.
Koszonom.

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Down With Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.08.24. 13:53

Szia Aldaril!

Sikerult letoltenem meg a MEGA-rol a sorozatot, az elso ket resszel nem is volt semmi gond, de a tobbi resz nagyon rossz minosegben jott lett, nalam tiszta kockas, ossze van torve a kep. Lesz meg lehetoseged esetleg ujbol feltenni, lehet, hogy masnak is problemas volt a letoltes. Jo kis sorozatnak igerkezett.
Koszonom.
Kedves yisan! Nálam pusztán nem csúcsminőségű a film, egyébként nézhető, semmi szürkeség és törés
nem tapasztalható. Lehet, hogy a média lejátszóddal van a gond? Én VLCPlayert használok, soha nem
csalódtam még benne. De kipróbáltam, a GOMPlayer és a KMPlayer is hibátlanul vetítette a videót.
Különben eddig még senki nem panaszkodott, pedig nagyon sokan a Megáról töltötték le.
Te milyen lejátszót használsz?

Kép

zsuzsianyu2
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.03.16. 20:39

Re: Down With Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2015.09.07. 00:48

Kedves Aldaril és Vandi! Köszönöm a sorozat fordítását már régebben a gépemen volt ...de elfelejtettem megköszönni Édes kis történet volt tele grimaszokkal jaj nagyon jókat derültem rajta ...Köszönöm ..remek volt..Zsuzsianyu

Nazuna
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.05.17. 19:53

Re: Down With Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Nazuna » 2015.09.13. 17:25

Bocsi de a megás link nem működik !Nem tudnád esetleg újra fel tenni? Előre is köszönöm !!

Anyecska
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.12.31. 15:44
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Down With Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2015.09.28. 11:56

Kedves Aldaril, Vandi és Erzsi!
Köszönöm szépen az összes rész feliratát.

Nazuna
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.05.17. 19:53

Re: Down With Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Nazuna » 2015.10.17. 19:06

Szeretném meg köszönni a fordítást de a megán sajnos már nem lehet letölteni ! Véletlen nem tudnátok újra feltölteni? A segítséget előre is köszönöm!

Barbi
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:25

Re: Down With Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: Barbi » 2015.12.04. 13:21

Vissza találtam nagy nehezen újra itt vagyok és remélem most már sokáig leszek.

Köszönöm a feliratokat.
Üdv
Barbi

Avatar
gabóci5
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Down With Love (Teljes)

HozzászólásSzerző: gabóci5 » 2015.12.04. 13:33

Barbi! A visszatalálás örömére kívánok neked ma

Kép
Mindig az az erõsebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. (japán közmondás)


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron