Black And White (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 22:58

Vélemények a sorozatról:

Boszi:
Szia Ulbi!
Már nagyon vártam a mai napot. Nekem is van egy kis ajándékom neked (ízelítőt már kaptál), amikor beszéltünk már elkészítettem ezeket csak mivel titok volt, így várnom kellett. (és kaptam egy csomó gif-et és képet :) )

Azt biztos, hogy nézni fogom most már intenzívebben mint eddig.

Gabóci:
Szia Ulbi! Nagy örömet szereztél ezzel a sorozattal. Még nem láttam, de sokat olvastam róla. Briliáns szereposztás, érdekes történet, jó fordító, mi kell még? Már töltöm is le!
Erzsi köszönöm a képeket.

Zsike717
Kedves Ulbi! Először megnéztem az első két részt, tájékozódás képen- milyen lesz a sorozat, azután a többit is mivel remek kis sorozat. Műfaj meghatározás szerint akciófilm, de ugyanakkor szerintem elég jó komédia is ( főleg ha már ráhangolódtál!)
Kedvenc részem nincs, viszont vannak kedvenc jeleneteim: indításként a dühös anya fegyverrel , a labor jelenet( nyúl!), triád a kapitányságon, bankrablók üldözése, látogatás a triádnál, mindenki fegyvert fog mindenkire. Közben micsoda arcokat tudnak "vágni"- Vic Zhou, Ivy Chen, Da Yan( egyenlőre még keverem a neveket) Minden részben van valami ami feldobja.

Fagi
Kedves Ulbi!
Nagyon köszönöm az eddigi részeket!
Vic miatt mindenképpen nézem majd a végén, ha kész az egész. Vagyis nem nézem, hanem ledarálom. A Mars óta ő örök kedvenc. :)

Csip1:
Kedves Ulbi!
Nagyon szépen köszönöm az eddigi részeket!

Atina369:
Szia Ulbi! Gondoltam inkább beugrok a topikba, kényelmesebb mint chatelni. A BaW rajongó táborát bővítettem két fővel. Mondjuk nem volt nehéz, mert tényleg nagyon jó sorozat és Vic igazi húzóerő, még akkor is, ha szerintem nem tartozik a leges legjobb színészek közé, persze nem rossz, sőt, de Oscart azért nem adnék neki. De őt elsősorban nem a kiemelkedő színészi képességei miatt szeretem. A mosolya lenyűgöző és olyan szépen tud nézi azokkal a boci szemeivel, és hát a Marsban szenvedni is nagyon tudott. Annyira örülök, hogy nem csak én vagyok Mars "őrült" (remélem nem veszed sértésnek), úgy tűnik, neked is nagy kedvenc. Látom hogy szóba kerültek a más sorozatokban felbukkant szereplők is, az az igazság, hogy én még szívesen nézegetném Tong Daot (An Jun Can) is a Marsból, de sajnos ő most kimaradt. És ha már Mars és Tong Dao, én nagyon szerettem őt is - a kedvenc jelenetem a filmből is hozzá kapcsolódik - még akkor is ha tényleg nagyon őrült és beteg volt. Zseniálisan manipulálta Linget és ahogy kétszer is átverte az orvosokat, hát az tényleg nem volt semmi (erre mondják, hogy az őrültek kicsit zsenik is). Minden percét imádtam a filmnek, és bár megígértem, hogy nem állítok fel sorrendet a doramak között, de két sorozat esetében kivételt kellett tennem. A White Christmas nagy kedvenc, másfél hónapon belül újra kellett néznem, mert nagyon szerettem, de jött a Mars, és ha csak egy hajszállal is, de letaszította a trónról. Bocsi, kicsit elkalandoztam, de ha szóba kerül a film, akkor nem tudok leállni. Vissza a BaW-hoz. Azt gondoltam, hogy csak belepillantok, én jobban szeretek maratonozni (de azért néha teszek kivételt is), de a film előtt ragadtam, aztán pedig nem volt megállás. Már az elején beleszerettem Vic kicsit nyegle és nagyon is önelégült karakterébe, ami már-már átmegy ripacsba. Persze éreztem, hogy ez a karakter azért sokkal több annál, mint amit látunk, már a fax-os résznél úgy éreztem, hogy valami nem stimmel, ja és a luxus ami körülveszi, nem gondolnám, hogy egy átlagos rendőri fizetésből ilyen életet lehet élni (persze ez akár örökség is lehetne - de nem). A visszaemlékezős résznél úgy érzetem, hogy igazolva van a gyanúm, egyből el is kezdtem kombinálni. És akkor ott van az ízig-vérig rendőr, akit megkap társnak - egy ilyen film már csak jó lehet. Több kedvenc jelenetem van, az egyik például amit már te is említették, a drogüzem leleplezése, amikor meghívja a társát és a laboros leányzót magához, mert hogy nem lakik messze. Hát ott én is fetrengtem a röhögéstől. A másik szintén nagy kedvenc, amikor a fegyverraktár előtt azt kéri a triád embereitől, hogy ha lehet üssenek kicsit, mert nem bírja a fájdalmat. Ja, és a "fekete sereg", amikor a maffiafőnök nem csak az ügyvédet küldte be a rendőrségre a lányáért, hanem biztos ami biztos alapon a fél triádot is ugrasztotta - na az nem volt semmi, ahogy az a rengeteg autó beállt a kapitányság elé. Szóval egy szó mint száz imádom a sorozatot, úgyhogy én biztos veled tartok a sorozat végéig. Ja és Tajvan gyönyörű. Ez még csak a harmadik tajvani sorozatom, de mindig lenyűgöz az a szépség ami ezt a szigetet jellemi, még akkor is, ha tudom, hogy a filmben csak a napos oldalt látjuk. Amint megnéztem az Ai-t és a The First Time-ot (azt is sikeresen letöltöttem, ezúton is köszönöm a fordítást), bekukkantok azokba a topikokba is. Kicsit hosszú lettem, bocsi.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 23:22

5. rész

Kép

5. rész I. szakasz

Kép ez vagyok én

Kép ki vagy te?

Kép a múlt

Kép kísért

Kép csóróként

Kép mi is történt ?

Kép egy kis séta

Kép köszönöm / az az igazság...
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 23:29

5. rész II. szakasz

Kép ez lehetetlen

Kép mi bajuk van?

Kép látogatód van

Kép vajon mit akar ?

Kép hiányoztam ? / ez halálosan komoly

Kép mi folyik itt ? (tudom, hogy ez morbid. Mi folyik itt ? Hát a vére.)

Kép helyszínelés

Kép megint gyanúban
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 23:35

5. rész III. szakasz

Kép hiszek neked

Kép anya

Kép velünk jön / itt marad

Kép ő az enyém

Kép riválisok

Kép az igazat akarom

Kép valami történt vele

Kép ártatlan / tudtam
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 23:42

5. rész IV. szakasz

Kép barátok / csakis

Kép baráti gesztus

Kép valami nem stimmel

Kép ezt miért ? (Engem meglepett ez a jelenet. Erre aztán igazán nem számítottam. Kíváncsi vagyok, hogy mi rejlik mögötte.)

Kép én ezt nem akartam

Kép kipróbálom én is

Kép egy kis ajándék (Úgy látom Zai Tian eggyel többször ivott nyúlpisit, mint ahogy szeretett volna :lol:)

Kép féltékenység
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 23:48

5. rész V. szakasz

Kép ez egy profi volt

Kép megvan

Kép bingó

Kép segíts nekem

Kép rémálom

Kép haza viszel / soha

Kép na jó / felejtsd el

Kép egy kis baleset
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 23:55

5. rész VI. szakasz

Kép olyan ciki

Kép ez nem jött össze (Azért ez a hapsi is megéri a pénzét! Egy pillanatra sem tud másra gondolni)

Kép tabu

Kép már megint

Kép tudni akarom / nem kéne

Kép csók (Aki ennyire provokál egy ilyen hapsit, azt a végén megcsókolják. Ez egy új közmondás :lol:)

Kép

Kép
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.02.15. 11:03

:) :D Kedves Ulbi hálás köszönet a giffekért! Valóban kár lett volna ha elvesznek a képek a másik oldalról...rengeteg munka van benne. :D :)

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.15. 11:25

:) :D Kedves Ulbi hálás köszönet a gifekért! Valóban kár lett volna ha elvesznek a képek a másik oldalról...rengeteg munka van benne. :D :)
Kedves Kata!
Én is így gondolom. Meg hát ezek a szívemnek kedves kis ajándékok, amit szeretettel adtak a fordításért cserébe, már hogy is hagyhatnám elveszni őket. Vonatkozik ez minden kapott képre és bejegyzésre is, mint látod ezeket is igyekeztem megőrizni.

De még egy nagy adag hátra van, úgyhogy lesz majd még mit nézned.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (14/24)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.15. 11:40

6. rész

Kép

6. rész I. szakasz

Kép ne játssz a tűzzel !

Kép észhez térve

Kép ezt akartam ?

Kép valamit el kell mondanom (ne tedd! :))

Kép ennyink van

Kép oldjátok meg !

Kép gondolkozz ! (Valami nagyon nem kerek és Ling kapitány a leggyanúsabb)

Kép kis hamisak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ulbi 2015.02.15. 18:30-kor.
Kép


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 58 vendég

cron