Black And White (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

atina369
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.01.01. 10:12

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: atina369 » 2015.08.14. 10:00


Köszönöm, hogy ennyien velem tartottatok.
Ulbi, mi köszönjük, hogy lefordítottad és megosztottad velünk ezt a remek sorozatot.
Remélem kedvenc kínai filmem is legalább ennyire népszerű :)
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.08.14. 13:57

Az csak Természetes! Nagyon beletrafáltál ebbe a sorozatba :lol: :lol: :lol: :lol: ! Kedves Ulbi remélem neked is és a többieknek is kellemesen telik a nyár!
én 26.án megyek érfestésre....remélem minden simán megy...addig is mindenkinek minden jót! :D

Avatar
summi
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.12.31. 23:46

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: summi » 2015.08.15. 16:53

nagyon örülök ennek a sorozatnak ,köszönöm a fordítást :D <3

Avatar
Vilmos Tímea
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:40

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Vilmos Tímea » 2015.08.16. 16:22

Kedves Ulbi! Nagyon szépen megköszönöm, hogy magyar felirattal láthattam ezt a remek sorozatot! Szinte habzsoltam a részeket, egyszerűen nem lehetett félre tenni. Izgalmakkal és feszültséggel teli sorozat volt, megfűszerezve egy kis romantikával. Egyszóval remek volt, nagyon tetszett, köszönöm!!!
Kép

Vidéki
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.02.11. 14:41

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Vidéki » 2015.08.18. 19:21

Kedves Ulbi!
Nagyon köszönöm, hogy lefordítottad a sorozatot. A filmek letöltési lehetőségét. Ez volt nekem is az első tajvani akciófilmem. Maratonban szoktam nézni. Ezt is 3 nap alatt sikerült megnéznem. Nem bírtam abbahagyni a nézését annyira izgalmas volt. Már csak azt vettem észre, hogy újra vége a részeknek, annyi jó fordulat volt benne. Az összes szereplő nagyon jól játszotta a karakterét. Itt láttam először Kingone Wangot negatív figuraként, de imádtam, Annyira jól hozta a kábítószeres gonoszt, hogy legszívesebben felképeltem volna többször is. Eddig mindig csak jófiúként láttam, elképzelni sem tudtam, hogy ennyire jól fogja játszani. Kár, hogy csak az elején szerepelt. Én nem tudtam választani a két nyomozó között, nagyon jók voltak, teljesen kiegészítették egymást. Lányok is nagyon jól lettek megválasztva. Egyiktől sem kaptam sikítófrászt. Jó aránnyal volt benne az izgalom, a romantikus szál és részenként feszültségoldásként a humor is. Épp a kellő mértékig volt véres, talán az utolsó részben volt kicsit több. Nagyon jól összehozott történet és kitünő szereplőgárda, kitűnő játékkal. És hagy tegyem hozzá, hogy kitünő fordítás. Mégegyszer köszönöm a munkádat, nagyon élveztem.
Vidéki Éva

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.08.23. 22:17

Szia Ulbi!
Végre eljutottam odáig, hogy anyuval együtt el tudtuk kezdeni a BaW-ot és tényleg úgy van, ahogy korábban mondtad, hogy alig lehet abbahagyni. :) Nagyon remek a sorozat és a fordításod is. Az első három részt olyan gyorsan ledaráltuk, hogy még magam is meglepődtem. Nagyon tetszik, alig várom a holnapot, hogy munka után újra belevessem magam. Sajnos nincs rá egyben 24 órám, pedig úgy jobb lenne. Dehát ez a fránya időhiány...

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.08.27. 20:25

Ulbi, mi köszönjük, hogy lefordítottad és megosztottad velünk ezt a remek sorozatot.
Remélem kedvenc kínai filmem is legalább ennyire népszerű :)
Kedves Atina!
A kedvenc kínai filmed népszerűbb. A The First Time-ot 336-szor töltötték le :D (míg a BaW egyes részeit átlag 150-en - eddig)
A listát egyébként a Budapest Diary vezeti 818 db letöltéssel.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.08.27. 20:51

Az csak Természetes! Nagyon beletrafáltál ebbe a sorozatba :lol: :lol: :lol: :lol: ! Kedves Ulbi remélem neked is és a többieknek is kellemesen telik a nyár!
én 26.án megyek érfestésre....remélem minden simán megy...addig is mindenkinek minden jót! :D
Kedves Kata!
Ma már 27-e van. Remélem szerencsésen túl vagy azon az orvosi beavatkozáson, és minden simán ment.

Igen szerencsém volt, mert nagyon jó kis sorozat ez.

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.08.27. 20:52

nagyon örülök ennek a sorozatnak ,köszönöm a fordítást :D <3
Kedves Summi!
Nagyon szívesen a fordítást.
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.08.28. 13:12

Kedves Ulbi! szerencsésen túl vagyok az egész mizérián. Nincs különösebb gond, csak egy két gyógyszerrel lettem "gazdagabb".. :) .
De ez a jobbik szituáció!
Köszönöm a jókívánságokat! :D :lol:


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég

cron