Black And White (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.01.28. 11:53

Kép
Kedves Ulbi!

Többszöri nekifutás után (felirat és időhiány miatt) végre végig néztem ezt a nem mindennapi, nagyszerű sorozatot. :) :) :)
Köszönöm, hogy lefordítottad. :D :D :D Aranyhal agyamnak nagy segítségére voltak a megértésben kiegészítő magyarázataid és Boszi képregénye. Bizony sokszor visszalapoztam, de még így is meg kell néznem újra, hogy minden helyére kerüljön és leülepedjen. :mrgreen:
Végig izgalmas, fordulatos, meglepetésekkel teli volt, még a zsebkendőnek is jó hasznát vettem, de volt benne humor és romantika is. :D :D :D Egy-egy rész után visszaolvastam az aktuális részhez írt kommenteket. Élveztem a kombinálásokat, találgatásokat. :) :) :) Alaposan kielemeztétek, én már nem tudok újat mondani. :oops:
Szerettem minden percét! :D :D :D

Partnerek Kép
Cimbik Kép
Éppen fasírtban Kép
Gonosz, őrült Kép
Kedvenc háromszögem Kép
A hotdog árus Kép
Triád főnök és lánya Kép
A kis csapat Kép
Drága Gabóci!
Utólagos engedelmeddel kibontottam ide a spoileros részt, ha már '"faliújság", legyen szép színes.

Örülök, hogy tetszett a sorozat. Én is azt szerettem, hogy mindenből volt benne: humorból, romantikából, akcióból, szívszorító jelenetekből, meglepetésekből. Először azt lehetett hinni, hogy egy kedves humoros történetet látunk, aztán az embernek leesett az álla.

Igen, voltak találgatásaink, végül az élet, illetve a film még meredekebb megoldásokat hozott. Emlékszem Atina kombinált a testvérekkel, jól lehurrogtuk, aztán neki lett igaza, később persze kiderült, hogy mégsem. Közben pedig jól telebőgtük a zsebkendőt.

Nem az aranyhal hibája, hogy egy darabig nehezebben érthető volt a sorozat. Nagyon komplikálttá vált a történet, és iszonyúan figyelni kellett. Elvégre volt ott már triád, azon belül is két ág, árnyékbrigád, Nemzetbiztonsági Hivatal, Sárközy banda és még a Vlagyivosztok bérgyilkosa is. Ráadásul sokukról először nem is tudtuk, hogy kicsodák, csak jöttek és gyilkolásztak. Még a fordítást is másképp kellett csinálnom, mint máskor. Nem állhattam le az egyes részek után még az ellenőrzési munkálatokra sem. Muszáj volt lefordítanom az utolsó 6 részt egyben, mert ha elengedtem volna a szálakat, melyeket nagy nehezen kibogoztam, akkor eljött volna a vég :D, kezdhettem volna elölről az egészet.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.01.28. 12:29

Kedves Ulbi! Csak a napokban kezdtem nézni a sorozatot, még 3 rész van a végéig. Nem tudok kedvenc rész mondani, nagyon tetszik az első percétől. Főleg így a vége felé, felváltva szeretném a két rendőrt vigasztalni. Ennyi fájdalommal szembenézni, és még az igazságot is kideríteni...
Még egyszer szeretném meg köszönni a sorozat feliratát. További sok sikert és szép hetet kívánok! :)
Kedves Erika!
Elnézést, nem tudtam hamarabb jönni, családon belüli betegség volt az akadályoztatásom oka.
Nagyon szívesen a feliratot :D Örülök, hogy tetszett a sorozat, és köszönöm, hogy ezt megosztottad velünk.
Igazad van, szíve szerint az ember szívesen vigasztalta volna őket, különösen Zai Tianek volt kemény élete. A sorozat végén én ezt a kört még ki is bővítettem, mert nekik is elég tragikus sorsuk volt:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.01.28. 17:48

Na pa...ssz......kicsit visszanéztem a képeket és megláttam azt az őrült metrós srácot...hú nem semmi rész volt az is...na mindegy előbb a porszívózás aztán visszakeresem hányadik rész is lehetett.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.01.28. 18:45

Na pa...ssz......kicsit visszanéztem a képeket és megláttam azt az őrült metrós srácot...hú nem semmi rész volt az is...na mindegy előbb a porszívózás aztán visszakeresem hányadik rész is lehetett.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Kedves Kata!
Ne keresgélj, mert ebben tudok segíteni :D

A 4. részben van a metrós őrület. :D

Az 1. résztől kezdve találkozunk egyébként a fickóval, utoljára az 5. részben. A későbbiekben is többször esik majd még szó róla, de látni, már nem látjuk. A sorozatbéli neve Gao Yi, és egy észak-koreai vegyészt alakít (aki egyben drogbáró is, sőt inkább az, mint vegyész :D). Szerepe szerint ő az egyetlen, aki képes majdnem 100%-os tisztaságú Dreamer-t előállítani. Az ő kábítószere kerül a pillangós üvegcsében forgalmazásra.
A színész neve: Kingone Wang
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.01.28. 22:25

Kedves Ulbi köszönöm az infót, lehet mind az 5 részt újranézem nem annyira rettenet hosszú de most már holnapra marad...ebéd után! :D
Szép Álmokat! :lol: :D

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.02.03. 20:49

Kedves Ulbi köszönöm az infót, lehet mind az 5 részt újranézem nem annyira rettenet hosszú de most már holnapra marad...ebéd után! :D
Szép Álmokat! :lol: :D
Kedves Kata!
Remélem, hogy a bőség zavarával küszködve azért erre is jutott idő, és sikerült megnézned mind a tervbe vett 5 részt. :D
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Black And White (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.02.03. 21:33

Igen...köszönöm! :lol: :lol:

steve
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.01.31. 20:28

Re: Black And White (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: steve » 2016.02.07. 20:59

Ulbi köszönöm a feliratot.

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Black And White (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.02.08. 08:14

Hacsak rágondolok erre a sorozatra elfog a lámpaláz és az öröm...annyira belémivódott :lol: :lol: hihetetlen, hogy egy egy gesztus, hang zenefoszlány mit képes az emberben elindítani.... :lol: Még egyszer köszönet a fordításért! :lol: :D

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.02.13. 16:53

Ulbi köszönöm a feliratot.
Kedves Steve!
Csak most értem ide, de így utólag is nagyon szívesen!
Nem tudom, hogy sikerült-e közben megnézni. Ha igen, remélem tetszett :D

Kép helyett az ending

Kép


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron