Black And White (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

negro53
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.19. 19:08

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: negro53 » 2015.10.31. 10:39

Gyorsan visszajöttem, mert az 5. rész feliratát sehol nem találom. Újra feltölthető? Keresni fogom.
Üdv.
:o

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.10.31. 14:44

Gyorsan visszajöttem, mert az 5. rész feliratát sehol nem találom. Újra feltölthető? Keresni fogom.
Üdv.
:o
Kedves Negro!
Valóban azt jelzi most a rendszer, hogy töröltem. Pedig nem. Szokott sajnos ilyet csinálni, aztán egyszer meg, majd 2 hónap múlva ott lesz.
De mivel nem szeretném, hogy 2 hónapot várj :lol:
ugyanabba a mappába ugyanazt a feliratot egy másik "csomagnevű" .rar-ba csomagolva feltöltöttem a datára.
Kipróbáltam, engedi letölteni.
Kép

Avatar
gabóci5
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: gabóci5 » 2015.10.31. 19:00

Szia Ulbi!
Hosszú, hosszú kihagyás után elővettem a BAW-ot újra. A 9. résztől fogom folytatni. Sajnos csak 24 órából áll a nap, és nem fér bele minden amit szeretnék. Olyan izgalmas a sorozat, hogy mindenképp meg akartam várni a befejező rész feliratát, csak aztán elcsábultam, mert közbe jöttek az izgalmas futó sorozatok és ezt elhalasztottam. De most jöhet a maraton ! :D :D :D
Majd visszajövök. :lol:
Kép
Mindig az az erõsebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. (japán közmondás)

negro53
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.19. 19:08

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: negro53 » 2015.10.31. 20:47

Köszönöm! Már le is töltöttem, így teljes a sorozat. Ti tényleg szupercsapat vagytok!!!
Üdv.

Avatar
gabóci5
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: gabóci5 » 2015.11.01. 13:25

Kedves Ulbi!
Mielőtt nekilátok a maratonnak átfutottam a topikot. Korábban már többször nekiláttam megnézni, így az első részeket már láttaam. Boszinak köszönhetően most elég volt a kommenteddel kiegészített mozgó képregényt átolvasni és felelevenedett a történet. Neled külön hálás köszönet amiért fáradtságos munkával átmentetted a régi fórumból a gifeket, képeket, és hozzászólásokat. Tényleg kár lett volna veszni hagyni ezt a kincset, köszönöm. :D :D :D

Csak mert ma az emlékezünk eltávozott szeretteinkre. :cry: :cry: :cry:
Kép
Mindig az az erõsebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. (japán közmondás)

Avatar
gabóci5
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: gabóci5 » 2015.11.04. 15:13

Kép
Kedves Ulbi!

Többszöri nekifutás után (felirat és időhiány miatt) végre végig néztem ezt a nem mindennapi, nagyszerű sorozatot. :) :) :)
Köszönöm, hogy lefordítottad. :D :D :D Aranyhal agyamnak nagy segítségére voltak a megértésben kiegészítő magyarázataid és Boszi képregénye. Bizony sokszor visszalapoztam, de még így is meg kell néznem újra, hogy minden helyére kerüljön és leülepedjen. :mrgreen:
Végig izgalmas, fordulatos, meglepetésekkel teli volt, még a zsebkendőnek is jó hasznát vettem, de volt benne humor és romantika is. :D :D :D Egy-egy rész után visszaolvastam az aktuális részhez írt kommenteket. Élveztem a kombinálásokat, találgatásokat. :) :) :) Alaposan kielemeztétek, én már nem tudok újat mondani. :oops:
Szerettem minden percét! :D :D :D
Nem vagyok egy elemző tipus, ezért kedveltem a képeket, de most valami megváltotzott, mert a saját képeimet, gifjeimet nem tudom a Google fotókból feltenni, ahogy eddig, nem jelennek meg, de nem adom fel, próbálkozok mással, pl. a Képfeltöltéssel.
Partnerek Kép
Cimbik Kép
Éppen fasírtban Kép
Gonosz, őrült Kép
Kedvenc háromszögem Kép
A hotdog árus Kép
Triád főnök és lánya Kép
A kis csapat Kép
Ez is Black And White
Kép
Mindig az az erõsebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. (japán közmondás)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.11.06. 11:30

Kedves Gabóci....benned sem lehet csalódni...minden soroddal egyetértek, és külön köszönöm a képeidet..nagyon élvezetes még így a puszta látványa is.! Én is így jártam a napokban én is kicsit lapozgattam...olyan jó visszanézni az eddigieket... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mindenkinek kellemes hétvégét... :lol: :lol: :lol: Csak ez a fránya nagy köd ne lenne itt még mindig..pedig már dél van... :oops:
Remélem az utakon nem ér senkit baleset! :mrgreen: De jó hogy nem kell vezetnem...aish!

Erika45
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.06.18. 18:23

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Erika45 » 2015.11.12. 13:37

Kedves Ulbi! Csak a napokban kezdtem nézni a sorozatot, még 3 rész van a végéig. Nem tudok kedvenc rész mondani, nagyon tetszik az első percétől. Főleg így a vége felé, felváltva szeretném a két rendőrt vigasztalni. Ennyi fájdalommal szembenézni, és még az igazságot is kideríteni...
Még egyszer szeretném meg köszönni a sorozat feliratát. További sok sikert és szép hetet kívánok! :)

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.01.28. 10:50

Szia Ulbi!
Hosszú, hosszú kihagyás után...
Kedves Ulbi!
Mielőtt nekilátok a maratonnak átfutottam a topikot. Korábban már többször nekiláttam megnézni, így az első részeket már láttam. Boszinak köszönhetően most elég volt a kommenteddel kiegészített mozgó képregényt átolvasni és felelevenedett a történet. Neked külön hálás köszönet amiért fáradtságos munkával átmentetted a régi fórumból a gifeket, képeket, és hozzászólásokat. Tényleg kár lett volna veszni hagyni ezt a kincset, köszönöm. :D :D :D
Drága Gabóci!
Hosszú, hosszú kihagyás után...
Azt hiszem, nekem is így kellene kezdenem a mondatot :D
Jó régen nem jártam már erre, de most bepótolom ezt.
Igen, kár lett volna veszendőbe hagyni menni azt, amelyet oly sokan közösen alkottunk, nagyon hiányzott volna.
Egy faliújsághoz tudnám hasonlítani, amire mindenki tűz valamit. Aztán olyan szép színes lesz az egész, mozgalmas és izgalmas, információval és hangulattal teli.
Kép
Sajnos pont az általad felrakott képek közül nem sok került ide, mert addigra az oldalról valahogy eltűntek. Azt hiszem írtad is valahol, hogy gondod volt azzal a tárhellyel, ahol eredetileg voltak.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.01.28. 11:00

Köszönöm! Már le is töltöttem, így teljes a sorozat. Ti tényleg szupercsapat vagytok!!!
Üdv.
Kedves Negro!
Örülök, hogy végül megoldódott a probléma, és remélem, hogy azóta már sikerült is megnézned. :D
Kép


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég