Black And White (Teljes) * tajvani sorozat * Ulbi

Ázsiai sorozatok feliratai.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.09.08. 13:16

Köszönet itt is a Higt befejezéséért, élveztem minden percét...remek volt a történet és a karakterek is biztosan többször nézős lesz, bár a BAW-ot nem üti ki nálam.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.09.08. 21:25

Kedves Kriszti!
Egyik szemem sír, de a másik nevet.
Sajnálom, hogy meg kell szakítanod a Black and White-t nézését, de örülök is, mert így most a High Society-t meg majd én nézhetem :D

Köszönöm, hogy gondoltál a nézőkre, és ílyen gyorsan lefordítottad az utolsó részt. :D
Kedves Ulbi!

Azért szerencsére csak egy nap kiesés volt, mivel ketten gyorsan lefordítottuk, így azóta szépen tudtunk haladni a Black and White-tal, holnapra már csak a két utolsó rész maradt. :)
Annyi ropit rágtam már, mióta ezt nézem, hogy lassan már gyárközelbe kellene költöznöm. Nagyon-nagyon tetszik, mindig van valami nem várt fordulat. Tényleg olyan, amilyennek mondtad és a fordításra sem lehet panasz.

Örülök, hogy egymás soriját nézzük. Máskor is szeretném, ha így lenne.

Kép

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.09.08. 21:27

Köszönet itt is a Higt befejezéséért, élveztem minden percét...remek volt a történet és a karakterek is biztosan többször nézős lesz, bár a BAW-ot nem üti ki nálam.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Kata!

Szívesen itt is. :)
Azért a két sorozat külön kategória. A Black and White jóval izgalmasabb szerintem is, nekem is nagyon tetszik.

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.09.08. 21:34

Kedves Kriszti, én is így gondolom...mindegyik sorozat fantasztikus a maga nemében.
Itt kívánok mindenkinek Jó éjszakát és szép álmokat, már aki megteheti... :lol: :lol:

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.09.09. 22:19

Ulbi Drága!
Nem bírom ki, hiába vagyok nagyon fáradt, hogy ne írjam meg, mennyire tetszett az egész sorozat! :) Végeztünk ma, de már most nagyon sajnálom, mert olyan jó volt, hogy hiányozni fog. Nagyon köszönöm a fordítást!

B.Marika
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.01.02. 19:29

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2015.09.11. 07:13

Kedves Ulbi! Örülök, hogy lefordítottad ezt a remek sorozatot. Krisztivel élveztük minden percét. Nagyon jó sori volt. Köszönöm a munkádat!

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.09.14. 09:54

Köszönet itt is a Higt befejezéséért, élveztem minden percét...remek volt a történet és a karakterek is biztosan többször nézős lesz, bár a BAW-ot nem üti ki nálam.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Kata!
Szívesen itt is. :)
Azért a két sorozat külön kategória. A Black and White jóval izgalmasabb szerintem is, nekem is nagyon tetszik.
Kata!
Krisztinek igaza van.
A két sorozat teljesen külön kategória. Annyira, hogy mindenhogyan. :lol:
A High Society inkább elgondolkodtató, mintsem izgalmas, bár a szerelmi szálak miatt azért itt is volt egy kis izgulni való. Erősen drukkoltam mindkét párnak.
A sorozat a felső tízezerrel foglalkozik, s bár csillogónak tetszik ez a világ, tele van kötöttséggel, és nincs menekvés: hiába próbálod, nem sikerül. Itt nincsenek testvérek, csak ellenfelek. Itt nincs szeretet, csak marakodás. Közben meg figyelni kell kifelé, mert a részvények árát minden rezdülés befolyásolja. Semmit nem tehetsz a kedved szerint, mert rögtön lecsapnak rád. Senkivel se lehetsz őszínte, és mindenki hátsó szándékkal közeledik hozzád.

Köszi, én inkább maradok szegény.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.09.14. 10:25

Ulbi Drága!
Nem bírom ki, hiába vagyok nagyon fáradt, hogy ne írjam meg, mennyire tetszett az egész sorozat! :) Végeztünk ma, de már most nagyon sajnálom, mert olyan jó volt, hogy hiányozni fog. Nagyon köszönöm a fordítást!
Kriszti!

Kép KépKép

Örülök, hogy tetszett a sorozat. :D
Igen, hiányzik az embernek, szeretné még tovább nézni, de elképzelésem sincs, hogy mivel lehetne még folytatni.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.09.14. 10:35

Kedves Ulbi! Örülök, hogy lefordítottad ezt a remek sorozatot. Krisztivel élveztük minden percét. Nagyon jó sori volt. Köszönöm a munkádat!
Kedves Marika!
Nagyon szívesen a fordítást, és örülök, hogy tetszett :D

Kép
Kép

negro53
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.19. 19:08

Re: Black And White (Teljes)

HozzászólásSzerző: negro53 » 2015.10.31. 09:58

Nagyon figyelmes voltál Te is, hogy feltöltötted a RAW-ot is a datára, igaz, hogy ezért az egy sorozatért fizettem elő. Sebaj, majd visszaszánkázok, ha megnéztem és beszámolok róla, hogy számomra megérte-e. Az 5. rész feliratát a data törölte. / csak jelzem / Mindent nagyon köszönök és most megkeresem még a datára általad feltöltött sorozatokat és feliratokat. :)
Tisztelettel üdv.


Vissza: “Sorozatok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron