Psycho-metry /The Gifted Hands (2013) * koreai film * Ulbi

A fansub csoport tagjai által ázsiai filmekhez készített feliratai.

Moderátorok: Vandi, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Psycho-metry /The Gifted Hands (2013)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.13. 19:38

És még egy adag kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Psycho-metry /The Gifted Hands (2013)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.13. 19:40

Ez itt pedig a személyes kedvencem több kiadásban:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Psycho-metry /The Gifted Hands (2013)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.13. 21:22

Vélemények a filmről:

Illusion87:
Kedves Ulbi!
Örülök, hogy betervezted ennek a filmnek a fordítását! ^^ Ahol Kim Bum feltűnik, azt filmet/sorozatot feltétlenül meg kell nézni! :) Köszönöm *.*

Fagi:
Kedves Ulbi!
Köszönöm szépen a feliratot! Nem mondhatnám, hogy sok filmet nézek, de ez most pont jókor jött, így le is töltöttem gyors a filmet hozzá.

Hát nem egy egyszerű éjszakai mese az már biztos. Az elején úgy gondoltam egy kétballábas rendőr talán megadja majd a történetnek a vidám oldalát is. Ez a gondolat aztán gyorsan meg is változott, bár azért voltak benne olyan részek amin mosolyogni lehetett. Pl. azon jót vidultam, mikor a szegény pár kért volna még levest és nem értették mi történt. :-)

Annak ellenére, hogy ma már csínján bánok a " feldarabolós , baltás gyilkosos " történetekkel - nem bírja a szívem már az ilyesmit :-) -, ez nézhető volt számomra. Tudom itt azért nem erről volt szó, meghagyták mindenkinek ki mit is gondol arról, mi történhetett az elraboltakkal. Mivel fiatalokról, gyerekekről volt szó ez még borzasztóbb volt.

Gyors a végére ugrok. Nem is tudom mi lett volna a jobb a pszichopatának, ha nem húzzák fel, vagy így , hogy elítélik. Kegyetlen vagyok, de az első gondolatom az volt, na én aztán biztos hagytam volna ott csüngeni még egy darabig.

Nagyon tetszett a vége, talán így volt a legjobb, a tapasztalat ugye azt mutatta, a srácot nem igazán fogadja be a társadalom ezzel a képességgel. Viszont a láthatatlan kötelék az megmaradt közöttük. Szerintem.

Nekem tetszett! Köszönöm még egyszer!

A Love Now fordításod is figyelemmel kísérem, de csak a végén fogok majd bekapcsolódni, bár tudom nem most lesz az az idő.

Boszi:
WOW!!!!!!!!!!!!!!!! Ulbi most egy kicsit nehéz megszólalnom, de visszatérek.

Desertqueen:
Hujjujjuj! Már nagyon vártam Ulbi! Nagyon-nagy köszönet érte. Szeretem a rendhagyó dolgokat, és a remek sorozatok közt egy izgalmas film olyan, mint a csokifagyiban a konyakos meggy :D:D:D:D:D:D. Megyek tölteni!

Kép

Gabóci:
Szia Ulbi! Nagyszerű választás volt ez a film. Én sem szeretem a gyilkolós horror filmeket, de ez végig érdekes érdekfeszítő volt. Élveztem a feszültségoldó jó bemondásokat, ami olykor mosolyra derített. Még az este letöltöttem, de nem tudtam megnézni csak most reggel. Egyenlőre cikáznak a gondolatok a fejemben. Köszönöm szépen a fordítást. Boszi, te kis "hamis" szép munkát végeztél már megint.

Boszi visszatért:
Szia Ulbi remélem tetszik!? Tegnap csak 3x néztem meg,(felirattal, képek csinálása,KFR) de még mindig nem tudok betelni vele. Nagyon jó párost alkot Kim Kang-Woo és Kim Bum végig a képernyő elé szegeztek. Volt ebben minden, borzongás, humor, kirekesztettség, önmarcangolás, és végül az egymásra találás, mint két testvér úgy harcoltok egymásért. Két elveszett szív végre megbékélt a saját sorsával, és ezt egymásnak köszönhették. Azt hiszem még egy párszor megnézem annak ellenére, hogy nem igazán szeretem ezt a típusú filmeket, de az mégsem olyan mint az amcsi filmek. Egy szó mint száz nagyon nagyon köszönöm neked ezt az élményt.

Fagi is visszatért:
Kedves Ulbi!

"Az, hogy találkoztak és az azt követő események láncolata segített mindkettőjüknek abban, hogy megnyugodjon a lelkük és ezért már egy élhetőbb jövő várt rájuk. Én ilyennek láttam ezt a szálat a filmben."

Ez így igaz! Jó volt látni mindkettőjük reakcióját, amikor a másikra gondoltak, vagy tettek a másikért, ami azt mutatta, sikerült a lelküket a gyógyulás felé vinni. Friss az élmény, újra lepereg, ahogy gondolkodott az ágy mellett, megfogja-e Yang Choon-Dong kezét, ahogy kiálltak egymásért, vagy a végén a kórházi látogatást milyen képpel fogadta a rendőr, ahogy Kim Joon eltűnt a végén és mégis megkerült a graffitijei által és ez látványosan milyen melegséggel töltötte el a "bátyját". Nekem ez az a film volt, ami fejbe kólintja az embert a végére és csak ül , néz ki a fejéből. Mindezt természetesen pozitívan értem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ulbi 2015.02.21. 14:02-kor.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Psycho-metry /The Gifted Hands (2013)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.13. 21:42

További vélemények:

Agacska72:
Hálásan köszönöm a film feliratát. Nekem is nagyon tetszett, s nem is volt annyira ijesztgetős, mint amennyire számítottam.

Nb76
Kedves Ulbi! Boszihoz hasonlóan nekem is nagyon tetszett a film, újranézős lesz, az tuti. A párom is meg akarja nézni, úgyhogy este, ha hazaért ismétlés lesz. A sztori, a színészek, az alakítások simán lenyomhatnának bármilyen "nagysztáros" amcsi filmet, ehhez képest dögunalmasak. Na megyek, folytatom a maratont! Köszi a fordítást még egyszer! :)

Atina369:
Szia Ulbi, köszönöm Neked ezt a remek filmet, nagyon tetszett. Kim Bum zseniálisat alakított.

Civiseva:
Kedves Ulbi
Jó régen járt már látogató eben a topikban, én most megteszem.

Most érkezett el az idő, hogy megnézzem a filmet. Már régen szerettem volna, de év elején érte egy kis baj a laptomat, szinte minden eltűnt róla. Azt hittem ez a film is köztük van. Volt is meglepetés, amikor kiderült, hogy nem oda, hanem a fiam gépére töltöttem le. Elöljáróban még annyit írok, hogy az ilyen hosszú filmeket szinte sohasem tudom egyhúztomban végignézni, de ez most kivétel volt. Ebben a pillanatban fejeztem be, és szerintem nagyon-nagyon jó volt! Azt meg sem számoltam, hogy hányszor kellett közben felállnom hol ezért, hol azért, pedig most szívem szerint sehová sem mozdultam volna. Úgy indult, hogy 5 perc után otthagyom, de szerencsére úgy alakult a történet, hogy maradtam. Azt nem tudom, hogy tényleg létezik-e ez a betegség, bár én inkább képességnek nevezném, de nagyon jó kis történetet írtak köré. Végig izgalmas volt, bár most sem hazudtolták meg magukat a filmkészítők, jó kis nyitott véget hagytak nekünk. Nem tudom, hogy Koreában Kim Bum volt-e a húzónév, de nekem a nyomozó sokkal jobban tetszett. Szeretem, amikor a rendőrök nem szuperhősnek, hanem teljesen hétköznapi, esendő embernek vannak ábrázolva. Arra viszont mindig kíváncsi vagyok, hogy egy gyerekszereplőt hogy tudnak felkészíteni egy ilyen alakításra. Azért ők még nem annyira profik, hogy teljesen el tudjanak vonatkoztatni a történettől. Valamikor követtem a Gyilkos elmék című sorozatot. Akkor is az volt az érzésem ami most. Az a baj ezekkel a történetekkel, hogy csak tippeket adnak egy csomó beteg embernek. Lehet, hogy minden csak a fantázia szüleménye, de sajnos lehetnek olyanok, akiknek ez a követendő példa.

Szóval örülök, hogy rátaláltam és megnéztem, Neked pedig köszönöm a fordítást.

És még egy megjegyzés: Kim Bum-ot egy kicsit Jaejoongosra vették ebben a filmben.

Kép Kép
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Psycho-metry /The Gifted Hands (2013)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.02.14. 09:46

Sziasztok! Kellemes hétvégét mindenkinek! Itt szikrázó napsütés van!
Kedves Ulbi! Lehet én vagyok ügyetlen, de a Psyho letöltőlinkje úgy elbujt, hogy sehogy sem találom... :oops: Ilyen is előfordul velem.
Esetleg emailban elküldenéd, vagy priviben ha úgy jó Neked. Hálás köszönet.
Most megnézem a Nowot, most kerül rá sor :D :D :D :D :D :D utána a házimunka!
Még egyszer hálás köszönet!!!!!!

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Psycho-metry /The Gifted Hands (2013)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 10:54

Kedves Kata!

Azért nem találod, mert a nagy terjedelme miatt (2,42 GB) ezt a filmet kivételesen nem töltöttem fel a datára.
Innen tudod letölteni: Jó szórakozást! :)
Kép

boszi69
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014.12.31. 22:10

Re: Psycho-metry /The Gifted Hands (2013)

HozzászólásSzerző: boszi69 » 2015.02.18. 23:12

Szia Ulbi!

Igazán köszönöm, hogy megmentetted ezt a képregényt.
Igen jól tudod ez a szívem csücske, és valóban rongyosra néztem már.
Ez a film nyerte meg a jogot, hogy a telómon rajta legyen, és bárhová megyek velem legyen, unalmas percek elűzésére.
Mivel most sokat járok Budapestre, már többször, megnéztem. Volt rá példa, hogy nem tudtunk a kollégáimmal egymás mellé ülni, így éppen ahol hely volt oda tudtunk leülni. Egyszer egy srác mellé kerültem, ő zenét hallgatott és néztem a PM. aztán egy idő után arra lettem figyelmes, hogy a srác már nem a zene bűvöletében van, hanem az én kedvenc filmemet nézi. Jót mosolyogtam, és természetesen jobban odafordítottam a telómat, hogy jobban lássa, de sajna pechje volt én előbb szálltam le így lemaradt a végéről, mivel azt hazafelé fejeztem be.
De volt hogy idős néni ült mellettem, na Ő igen furcsán nézett rám, amikor meglátta mit nézek.

Ulbi nem tudom eléggé megköszönni neked, hogy megosztottad velem ezt a szuper kis filmet.

Kép
Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Psycho-metry /The Gifted Hands (2013)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.21. 15:01

Szia Ulbi!

Igazán köszönöm, hogy megmentetted ezt a képregényt.
Igen jól tudod ez a szívem csücske, és valóban rongyosra néztem már.
Ez a film nyerte meg a jogot, hogy a telómon rajta legyen, és bárhová megyek velem legyen, unalmas percek elűzésére.
Mivel most sokat járok Budapestre, már többször, megnéztem. Volt rá példa, hogy nem tudtunk a kollégáimmal egymás mellé ülni, így éppen ahol hely volt oda tudtunk leülni. Egyszer egy srác mellé kerültem, ő zenét hallgatott és néztem a PM. aztán egy idő után arra lettem figyelmes, hogy a srác már nem a zene bűvöletében van, hanem az én kedvenc filmemet nézi. Jót mosolyogtam, és természetesen jobban odafordítottam a telómat, hogy jobban lássa, de sajna pechje volt én előbb szálltam le így lemaradt a végéről, mivel azt hazafelé fejeztem be.
De volt hogy idős néni ült mellettem, na Ő igen furcsán nézett rám, amikor meglátta mit nézek.

Ulbi nem tudom eléggé megköszönni neked, hogy megosztottad velem ezt a szuper kis filmet.
Drága Boszi!
Nemcsak érted tettem, hanem magamért is, egyszerűen nem tudtam lemondani róla.

Olyan kis remekművek ezek: a tökéletesen elkapott pillanat és a pontosan odaillő szöveg
Mint például ez is:

Kép Kép ismerem a múltad

Meg hát tényleg sok munka. Rengeteg időt és energiát fordíthattál rá. Most már csak az érdekel, hogy mikor aludtál :lol:
Az átmentés közben jó volt újra felidézni a filmet, mert az igazat megvallva én már nagyon régen láttam, pedig én is nagyon szeretem.
Most pedig kirakom
a kedvenc filmedből a kedvenc képemet, amit természetesen szintén neked köszönhetek
(Azt hiszem remek páros vagyunk :D)

Kép
Kép

inka
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.01.08. 18:27

Re: Psycho-metry /The Gifted Hands (2013)

HozzászólásSzerző: inka » 2015.04.08. 18:55

Köszönöm a fordítást.
Ulbi, a képek szuperek! :D

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Psycho-metry /The Gifted Hands (2013)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.04.08. 20:13

Köszönöm a fordítást.
Ulbi, a képek szuperek! :D
Kedves Inka!
Nagyon szívesen a fordítást :D
A képek nem az én munkáim. Ha jól emlékszem, akkor ezt mind Boszi csinálta, úgy, ahogy a kép-regényt is. Őt illeti meg ez ügyben a dicséret. Tőle, Gabócitól és Atinától szoktam a képeket és a gif-eket kapni, mert én ahhoz béna vagyok, hogy ilyeneket készítsek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ulbi 2015.04.09. 09:00-kor.
Kép


Vissza: “Filmek”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég

cron