Budapest Diary * koreai film * Ulbi

A fansub csoport tagjai által ázsiai filmekhez készített feliratai.

Moderátorok: Vandi, doramaforever

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Budapest Diary * koreai film * Ulbi

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2014.12.29. 08:07

Kép

Budapest Diary - Jang Keun Suk filmje

A film egy szakítással kezdődik. A fiú (Keun) megjárja a poklot, de amikor kézhez kap egy úti naplót, felsejlik a remény, hogy kedvese megbocsát neki. A film Keun lelkiállapotának változásait és gondolatait mutatja be, amit egy naplóban rögzít. És ez valójában a Budapesti napló. A történetet ebből meséli el.

A film nem szokványos, de engem mindenképpen levett a lábamról :)

Magyar felirat: Ulbi

Felirat és film:

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Budapest Diary

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.13. 12:52

Vélemények a filmről:

Szanna7:
Kedves ULBI!
Nagyon köszönöm, igazi meglepetés a magyar felírat! Már megnéztem koreai nyelven, mert még az angol fordítás sem készült el pár hete.
Nagyon aranyos film, egész jó a magyar kiejtése a kedvencünknek.
Az Asia torrentről és a RUtrackerről is le lehet tölteni. Mind 2 helyről gyorsan lejön.
Végül újra: köszönöm!!

Dolores953:
Kedves Ulbi,
nagyon köszönöm a magyar feliratot. A filmet már én is megnéztem koreai nyelven, de így mégis más. Még egyszer nagyon köszönöm a munkádat.:)

Szinesze:
Nagyom köszönöm a feliratot, tettszett, és még az is aranyos volt ahogy magyarul beszélt. Tudja valaki, hogy miért készült ez a forgatás?

AGV111:
Köszönöm a fordítást, nagy öröm volt.
Kép

RiziBizi11:
Kedves Ulbi!
Köszönjük a fordításodat. A srác nagyon sok lány kedvence, bár mostanában kicsit kezdenek kiszeretni belőle nőies viselkedése miatt. Viszont itt jó volt, és a film pedig nagyon jó reklámja Magyarországnak, feltéve, ha a koreai rajongók a főszereplőn kívül mást is megláttak a filmből.

Ilili:
Helloka!
Én nem rég regisztráltam ide, és láttam hogy tök jó topicok vannak!
Én is nagyon hálás voltam a magyar feliratért. Barátnőm nagyon régóta vadászott utána, de sajnos csak orosz és japán felirattal találta meg. Én szerencséjére megtaláltam egy oldalt, ahol letudtam töltetni a feliratot. Nagyon oda vannak Jang Geun Suk-ért. Legelőször a You're beautifulban láttam, nekem nagyon tetszett így úgy döntöttem levadászom a további filmeit és nem okozott csalódást!
Ulbi köszönöm szépen a fordítást, és hogy mások számára élvezhetővé tettél egy remeken elkészített filmet! :)

Valerie:
6. Februar 2014 um 22:41

Der Film war klasse.
Er war zwar sehr kurz, aber gerade das fand ich war auch perfekt für das Thema des Films und auch einfach für den gesamten Film. Ich liebe solche Filme, in denen man mit denken muss, bzw. die einen selbst auch betreffen.
Ich habe durchgehend gelächelt und hatte tränen in den Augen, der Film war einfach perfekt.
Den Schauspieler kannte ich jetzt erst von Pretty Boy, ich fand ihn da ganz Ok aber einwenig Arogant und habe auch nicht nach weiteren Filmen/Serien mit ihm gesucht, aber nach dem ich jetzt diesen Film gesehen habe, der mich so sehr überwältigt hat und ich glaube daran wird sich auch nicht änderen, selbst wenn ich ihn thausend mal schauen würde, hat sich meine Meinung zu Jang Geun Suk geändert, er ist mir jetzt total symphatisch.
Dieser Film ging einfach so richtig unter die Haut und die Bilder waren klasse. Ich will jetzt unbedingt einmal nach Budapest, die Stadt hat mich zwar schon davor interessiert, sonst hätte ich mir den Film wahrscheinlich nicht angeschaut, aber jetzt bin ich mir sicher, das sie bestimmt wunderschön ist und ich sie unbedingt einmal sehen muss.
Mir hat es außerdem gefalen, wie er alles gemacht hat was sie in ihrem Tagebuch geschrieben hat. Ich glaube ich will auch ein mal wieder versuchen Tagebuch zu führen, die Guten Vorsätze haben mir gefalen, solche habe ich auch:
-pünktlich sein
-glücklich sein
-das Leben genießen
- Meine Träume verfolgen
-usw.

Ich danke euch das ihr den Film gesubbt und rein gestellt habt, er ist wirklich klasse :) Ich bin jetzt in einer solchen euphorischen und tiefenentspannten Stimmung, das ich fest daran glaube alles schaffen zu können und für den Moment, bin ich gerade unglaublich glücklich.
DANKE :)


Ez az utolsó bejegyzés némi magyarázatra szorul. Kipróbáltam magam: elkészítettem a feliratot németül is. Ez kikerült egy német online-oldalra, és ez az egyik levél, amit kaptam.



Kép
Kép

Csillagvirág
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015.03.04. 19:33

Re: Budapest Diary

HozzászólásSzerző: Csillagvirág » 2015.08.23. 11:48

Nagyon szépen köszönöm a feliratot és a filmet is!:)
Nem tudtam.hogy film készült itt nálunk,de remélem ma délután megtudom nézni neked köszönhetően! :) :) :)

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Budapest Diary

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.08.27. 15:57

Nagyon szépen köszönöm a feliratot és a filmet is!:)
Nem tudtam.hogy film készült itt nálunk,de remélem ma délután megtudom nézni neked köszönhetően! :) :) :)
Kedves Csillagvirág!
Remélem azóta sikerült megnézned a filmet és azt is, hogy megérintette a szíved.

Kép


Vissza: “Filmek”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég

cron