Memories of the Sword * koreai film * Ulbi

A fansub csoport tagjai által ázsiai filmekhez készített feliratai.

Moderátorok: Vandi, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.12.31. 00:21

Kedves Ulbi ! Itt a többi gif, sajnos mostanában nem olyan könnyű megjeleníteni !
Gabi, szívesen ! :D
Kata, szívesen ! :)
Kedves AGV!
Köszönöm ezeket a gif-eket is :D
Igazán remekre sikeredett mindegyik.
Köszönöm azt is, hogy felraktad ide az oldalra, annak ellenére, hogy nem könnyű feladat.
Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.12.31. 00:48

Ulbi!
A Love Me is csak úgy visz magával, mint a Black and White. :D Ha rákattansz, nincs megállás, ezt tanúsítom én is.

Hozzánk holnap jönnek vendégek, így lehet, ők is nézik majd velem a filmet. ;) Ne olvassunk semmilyen kritikát, az lesz a legjobb, csak a szívünkre hallgassunk. (Én is egyszerre nézem a fordítással a videót.) Már a plakátja alapján megőrültem ezért a filmért, úgyhogy nem hagynám ki semmi pénzért.
Kriszti!
Én is azt gondolom, hogy így lesz a Love Me-vel. Holnap (illetve ma) majd nyugisabb nap lesz, így tudok a nézéséhez csenni időt.
Most már nemcsak arra vagyok kíváncsi, hogy neked hogyan tetszik majd a film, hanem arra is, hogy a vendégeknek hogyan fog tetszeni. Mert az én környezetem - anyukámat kivéve - mereven elzárkózik ettől a "fura" Ázsia-imádatomtól. Pláne mikor megemlítem, hogy a gyerek harmadik nyelvként a mandarint kellene, hogy válassza. Ilyenkor üveges szemmel néznek rám :D

Ugye! A plakát. Engem is az fogott meg. És ez a harmadik film, amit így választok. A plakátba szeretek bele egy pillanat alatt.

Kép 2013
Kép 2014
Kép 2015
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.12.31. 01:10

Ulbi az előbb elfeljtettem írni, hogy Lee Byung Hun nem tartozik a kedvenc színészeim közé. Nem tudom megmagyarázni hogy miért, pedig tehetséges.........csak. De a film tetszett.

Boldog Újévet kívánok neked, családodnak és a topik össszes látogatójának.
Drága Gabóci!
Akkor külön öröm, hogy mégis megnézted.
Én kihagytam volna. Nekem is van olyan színész, akire rá se tudok nézni, és én sem találok rá magyarázatot, hogy miért. Egyszerűen csak. De én nem nézek meg olyan filmet / sorozatot, amiben szerepel, mert nem tudok túllépni ezen az antipátiámon.

Természetesen én is kívánok neked és szeretteidnek BUÉK

Kép
Kép

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2015.12.31. 07:52

Kriszti!
Én is azt gondolom, hogy így lesz a Love Me-vel. Holnap (illetve ma) majd nyugisabb nap lesz, így tudok a nézéséhez csenni időt.
Most már nemcsak arra vagyok kíváncsi, hogy neked hogyan tetszik majd a film, hanem arra is, hogy a vendégeknek hogyan fog tetszeni. Mert az én környezetem - anyukámat kivéve - mereven elzárkózik ettől a "fura" Ázsia-imádatomtól. Pláne mikor megemlítem, hogy a gyerek harmadik nyelvként a mandarint kellene, hogy válassza. Ilyenkor üveges szemmel néznek rám :D

Ugye! A plakát. Engem is az fogott meg. És ez a harmadik film, amit így választok. A plakátba szeretek bele egy pillanat alatt.
Ulbi!
Nálunk nincs ilyen probléma, mert anyukám nálam sokkal nagyobb fan, ugyanis ő jobban ráér nézelődni. Csak ázsiai sorozatokat/filmeket néz. A vendégek meg szintén benne vannak ebben a témában, tehát egy bensőséges szilveszter vár ránk. :D Elárulom, hogy én is szívesen tanulnám a mandarint, ha lenne időm. Könyvecskét már vettem, pár kifejezést meg is tanultam belőle. Nekünk ez a közeg a nyugtató, engem nem érdekel, bárki furán néz, hadd nézzen. Anyu meg pláne nem foglalkozik vele. Teljesen más a hangulata egy olyan koncertnek vagy rendezvénynek, ahol csak Ázsia iránt érdeklődők vesznek részt, ezt tapasztaltam. Egy nagy családként lélegzünk együtt és ez olyan jó, semmihez sem hasonlítható érzés.

Egy jól sikerült plakát nagyon beszédes lehet! Engem a három kard látványa is mindjárt lázba hozott. :)

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.12.31. 10:04

Én is "plakátos" vagyok. Olvasva a topikot, már alig várom, hogy megnézzem a filmet,
és a teás részhez érjek, hogy végre megértsem, miről beszéltek.


Boldog Újévet Kívánok!

Kép

anoli
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.01.15. 19:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: anoli » 2016.01.01. 09:09

Köszönöm szépen :D Szeretem az ilyen meglepetéseket....belépek az oldalra és itt van az áhított film.
Köszönöm.
Köszönöm a mega-t is, nálam gond nélkül elindult és letöltöttem a filmet.
BUÉK :D

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.01.01. 11:25

Először is akkor mindenkinek egy nagy
Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.01.01. 12:05

Ulbi!
Nálunk nincs ilyen probléma, mert anyukám nálam sokkal nagyobb fan, ugyanis ő jobban ráér nézelődni. Csak ázsiai sorozatokat/filmeket néz. A vendégek meg szintén benne vannak ebben a témában, tehát egy bensőséges szilveszter vár ránk. :D Elárulom, hogy én is szívesen tanulnám a mandarint, ha lenne időm. Könyvecskét már vettem, pár kifejezést meg is tanultam belőle. Nekünk ez a közeg a nyugtató, engem nem érdekel, bárki furán néz, hadd nézzen. Anyu meg pláne nem foglalkozik vele. Teljesen más a hangulata egy olyan koncertnek vagy rendezvénynek, ahol csak Ázsia iránt érdeklődők vesznek részt, ezt tapasztaltam. Egy nagy családként lélegzünk együtt és ez olyan jó, semmihez sem hasonlítható érzés.

Egy jól sikerült plakát nagyon beszédes lehet! Engem a három kard látványa is mindjárt lázba hozott. :)
Kriszti!
De jó neked!
Így ki tudtok vesézni mindent. Én meg csak árválkodom itt a sajnálkozva csóvált fejek között.
Úgy gondolom, hogy nem kárba veszett idő ezzel a nyelvvel foglalkozni (persze, ha az embernek van energiája hozzá. Nekem már sajnos túl nagy falat). Végül is, (elviekben) minden 5. ember ezt beszéli :D
Viccet félretéve: olyan hálás a kínai büfés hölgy, amikor "sise nyi"-vel köszönjük meg az átadott ételt, hogy mindig belemarkol a szerencsesütibe, és telerakja vele a zacskót. Én meg úgy szégyellem magam, hogy semmi mást nem tudok neki mondani ezentúl-menően az anyanyelvén, mert a ge, a jia, a su, a panjo, a csárje (ha egyáltalán így ejtik, mert a fülem meg szokott csalni) nem illeszthető a mondandóba.
Nekünk ez a közeg a nyugtató
Maximálisan egyetértek. Tiszta relax!
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.01.01. 12:49

Én is "plakátos" vagyok.
Kedves Rita!
Nálam ez vegyes, mert az azt megelőző filmeknél nem a plakát dominált, sőt!, a plakát alapján soha nem választottam volna ki a filmet. Mint például ezeket se:

Képxx Kép

Pedig milyen jó kis filmek voltak! Mark Chao-nak (az első plakáton nem is szerepel) volt köszönhető a választásom egyébként mindkét alkalommal. Az igazat megvallva a plakátot nem is néztem.
Olvasva a topikot, már alig várom, hogy megnézzem a filmet, és a teás részhez érjek, hogy végre megértsem, miről beszéltek.
A tea sajnos csak OTT van a filmben, átlengi ugyan azt, de nem szerves része annak, nem erről szól a film. Csupán egy kis betekintést kapunk a tea világába. Olyan szerepe van, mint például a halnak a Love Me, If you Dare sorozatod első két részében :D. Sajnos még csak idáig jutottam el. Nagyon jó sorozat, pont olyan, mint amilyennek Kriszti leírta: Nem lehet abbahagyni a nézését!!! Elviekben...a gyakorlatban muszáj volt. Íme az eredmény:
Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.01.01. 12:54

Köszönöm szépen :D Szeretem az ilyen meglepetéseket....belépek az oldalra és itt van az áhított film.
Köszönöm.
Köszönöm a mega-t is, nálam gond nélkül elindult és letöltöttem a filmet.
BUÉK :D
Kedves Anoli!
Nagyon szívesen! Örülök, hogy ilyen örömet tudtam szerezni :D
Igen, a mega úgy tűnik, hogy már nem vacakol, de azért meghagyom a többi letöltési lehetőséget is, biztos, ami sicher
Jó szórakozást a filmhez!

Kép
Kép


Vissza: “Filmek”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég