Dalmaya Seoul gaja 2004 * koreai film * zolko07

A fansub csoport tagjai által ázsiai filmekhez készített feliratai.

Moderátorok: Vandi, doramaforever

Avatar
Bria
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.12.31. 09:21

Re: Dalmaya Seoul gaja 2004

HozzászólásSzerző: Bria » 2015.05.07. 11:28

Kedves Zolko!

Hálám üldözzön a választásodért. Nagyon szórakoztató film volt, tele kedves-kedvenc színészekkel.
A remek játék, vicces karakerek és poénhegyek, közel két órára teljesen kikapcsoltak a külvilágból. :mrgreen:
Köszönöm a fordítást. :)
Nyomokat hagyunk életünk során életünk mérföldköveinél megállva, de aztán, nyomunkat újra belepi a feledés homálya, hogy azon az úton, amelyiken mi jártunk, mindig újabbak induljanak el jobb, vagy bal irányba. A végét előre sajnos, senki sem látja!

Avatar
mikaz
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.01.01. 10:27

Re: Dalmaya Seoul gaja 2004

HozzászólásSzerző: mikaz » 2015.05.07. 20:46

Kedves Zolko! Hálásan köszönöm! Ahogy Bria is írta,
teljesen kikapcsoltak a külvilágból
Félelmetes poénok,NAGYSZERŰ SZEREPLŐK :lol: ! Az első részt nem lehetne megnézni magyarul? Biztos kivilágosodna néhány dolog, ha tudnánk az előzményeket is. Bár így is csuda jó móka volt! Köszi!
KépKép

Avatar
Shaolin Bunny
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.01.10. 13:19
Kapcsolat:

Re: Dalmaya Seoul gaja 2004 * koreai film * zolko07

HozzászólásSzerző: Shaolin Bunny » 2016.04.10. 20:21

Kevés koreai filmet kedvelek, de ez az egyik. :) Amúgy is imádom a szerzeteses filmeket, nemzettől függetlenül.
Ezt a filmet, és az első részét is láttam, a kedvenceim közt van.
Előttem Mikaz kérdezte, hogy az első résznek van-e felirata. Itt a fórumban nem találtam meg, sőt neten sem találtam meg sehol.
Zolko! Tőled szeretném megkérdezni, hogy ezek szerint nem fordítottad le az első részt? Jól tudom? - azért is fontos lenne, mert anno mindkettőhöz terveztem, hogy készítek magyar feliratot, de közben megtaláltam, hogy a 2. filmhez készítettél. Az elsőt viszont fordítanám, ha nincs még hozzá felirat. -
Előre is köszönöm a választ!
Sorozat fordításaim:
Kép
Tervezett: Ice Fantasy

Bukoba
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.01.05. 00:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dalmaya Seoul gaja 2004 * koreai film * zolko07

HozzászólásSzerző: Bukoba » 2016.04.20. 09:22

Szia Zolko! Köszönöm a feliratot én is, most nézem a filmet és nagyon tetszik (a film is és a felirat is.)

Bukoba
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.01.05. 00:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dalmaya Seoul gaja 2004 * koreai film * zolko07

HozzászólásSzerző: Bukoba » 2016.04.20. 09:22

Szia Zolko! Köszönöm a feliratot én is, most nézem a filmet és nagyon tetszik (a film is és a felirat is.)


Vissza: “Filmek”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég

cron