Love (Ai) (2012) * tajvani film * Ulbi

A fansub csoport tagjai által ázsiai filmekhez készített feliratai.

Moderátorok: Vandi, doramaforever

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Love (Ai) (2012) * tajvani film * Ulbi

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2014.12.28. 20:51

Kép

Kedves, hol vicces, néhol megható történetek egymásba fonódó fűzére, melyeket az köt össze, hogy hőseink ilyen-olyan kapcsolatban vannak egymással. És persze megint csak minden a szerelem körül forog….

Jó szórakozást!

Magyar felirat: Ulbi

Felirat+Film:

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love (Ai) (2012)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 10:27

Ismét "átmentésről" van szó, kezdem is a sort Boszi fantörpikus képregényével :)

Szia Ulbi bocsika, de tegnap nem értem ide, ma bepótolom.

Szóval a filmről: imádom a tajvani filmeket!!!!!!!

először is a szereplők

Kép Yijia

Kép Kai

Kép Baby Ni

Kép Jin

Kép Mark

Kép Zoe

Kép Lu

Kép Kuan

Kép Doudou

Kép a rendőr
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love (Ai) (2012)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 10:40

folytatom...

Az első percek már egy nagyon fontos dologról szóltak Yijianak megváltozott az élete, amit meg oszt Kép Kaival, aki nem igazán örül a hírnek, és közben betoppan a mit sem sejtő Ni Kép a fiú jobbnak látja lelépni a gondok elöl.

Mark és Zoe kapcsolata sem úgy alakul ahogy a lány elképzeli, és inkább Lut választja akár hozzá is menne, ez dac vagy bosszú a részéről.

Mark és Jin találkozása sem igazán jól indul annyira, hogy a rendőrségen kötnek ki, Kép ahol úgy veszekednek mint egy szerelmespár, egyikük sem kíváncsi többet a másikra.

Zoe jelenete rendez egy bulin ezért Lu jobbnak látja ha távoznak ám útközben összevesznek és ekkor lép közbe Kuan, Kép aminek Zoe szinte az első perctől örül. Jót beszélgetnek és Zoenak egyre jobban tettszik a fiú, aki azt hiszi, hogy álmodik.

Ni és Kai nem igazán tudja mit akar, Kép félnek az érzelmeiket kimutatni egymás iránt.

Zoe egyre jobban elhidegül Lutól, Kép már a fény és pompa sem vonza igazán.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love (Ai) (2012)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 11:23

és még....

Aztán megtörténik a nagy dráma. Kiderül az igazság Kép Yijia terhességéről, amit Ni jogosan felháborodva fogad. Kép A barátnők összevesznek.

Mark és Jin véletlenül újra találkoznak. Kép Ez sem sikerül jobban mint az első. Jin megkéri Markot egy szívességre. Mivel mást nem tehet, kénytelen a férfit elküldeni a kisfiáért az iskolába. Kép A kis Doudou mindennap ki van téve társai piszkálódásának mivel nincs apukája. De amikor meglátja Markot felbátorodik, mert azt hiszi ő a papája. Kép Csak éppen Mark nem tudja a helyzetet jól kezelni, ezért a kis Doudou elszökik. Ismét a rendőr Kép próbál segíteni neki.


Egy kis megjegyzés tőlem:

A rendőr az csúcs volt, azon szétröhögtem magam. Még most is ez történik, ha eszembe jut például az ekkor elhangzó párbeszéd:

Már megint?
Erre gondoltam én is.
Maga az egyetlen rendőr Pekingben?
Ja, és mindig az ön szolgálatára.
Hogy ne kelljen hívni a 911-et, itt hagyom a mobilom számát.
:lol:
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love (Ai) (2012)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 11:35

és még mindig..
A keresés eredménnyel jár, a kis Doudou egy fán csücsül Kép és követeli az apukáját, Mark őszinte beszéde Kép már kezdi meggyőzni a kisfiút, de hát a gyerekek nem igazán akarnak engedni az álmaikból, ezért bizonyítékot akar a "hazugságra", amit muszáj teljesíteni Kép Markot ekkor csapja meg a szerelem illata és az álcsók Kép elindít bennünk valamit.

Mark elgondolkodik az egész életén Kép és kezdi megkedvelni a kisfiút Kép és természetesen Jint is, Kép de a nő még nem készült fel erre, Kép bár utána megbánja a döntését.

Kai furcsa módját választja a szerelme bizonyításának Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love (Ai) (2012)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 12:39

még még még..
Yijia elkeseredett elhatározásra jut a babával kapcsolatban, de a bátyó időben érkezik, Kép és meg tudja győzni, hogy tartsa meg a babát, mert később megbánná.

A kis Doudou saját kezébe veszi a sorsát, és felkeresi Kép Markot a rendőr bácsi segítségével, és kimutatja a szeretetét, Kép ami Markot váratlanul ér, de valahol örül is neki, mert érzi, hogy végre tartozik valakikhez.

Ni élete romokban hever. Kép Lu vigasztalja, bár érzi ő is vigaszra szorulna.

Közben Zoe és Kuan egyre közelebb kerül egymáshoz, Kép a lány bármire képes lenne a srácért.

Mark a rendőr segítségét kéri, Kép hogy örömet szerezzen Doudounak és Jinnek és saját magának is. Kép A terve bevált, mindenki örül, de az időzítés valahogy nem sikerül nekik, bár Mark Kép már teljesen belezúgott Jinbe, de fél közeledni. Jin már megbánta a múltkori elutasítást, de most ő marad hoppon, Kép pedig már fülig szerelmes.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love (Ai) (2012)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 12:56

azt hiszem ez az utcsó

Zoe végre döntött, nemet mond Lunak, Kép és hogy új életbe kezd, ha még nem késő Kép

Innen kezdődik a Happy end:

Ni és Kai kibékülnek Kép
Zoe és Kuan hosszú kihagyás után végre el merik egymásnak mondani a legfontosabbat Kép

Ni úgy dönt, kibékül barátnőjével is és még a keresztanyaságot is vállalja Kép Yijia nagyon örül ennek, Kép hiszen végre visszakapta a barátnőjét.

Mark és Jin is végre egymásra talál, Kép és valószínűleg a kis Doudou is nagyon fog örülni ennek.




Kedves Ulbi! Továbbra is azt mondom, hogy nekem nagyon tetszett a film. Maga a történet is, és szerintem szuperül megcsinálták a szereplők közötti kapcsolatokat is. Még egyszer köszönöm, hogy lefordítottad és megosztottad velünk. Számomra élmény volt, Remélem ezt látod is.

Kép
Bocs, hogy ennyit beszéltem.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love (Ai) (2012)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 13:41

Vélemények a filmről, néhány gif és kép:

Boszi:
Nagyon élveztem, de majd holnap bővebben. Köszi
Kép

Gabóci:
Szia Ulbi, Köszönöm, nagyon jó kis film volt, tetszett. A napokban néztem újra a Sunshine Angelt, mert tajvani hiányom volt, és erre te megjöttél a Love-val. Jó időzítés. Szépen mutatja be a film a nyolc emberen keresztül, hogy az igaz szerelem legyőz minden akadályt.

Csanyicila1:
Szia Ulbi! Megnéztem a filmet és nagyon tetszett. Elég érdekes szituációkat mutatott be, meglepő megoldásokkal. Örülök, hogy lefordítottad és még egyszer köszi. Cila

Atina369:
Szia Ulbi!
Végre eljutottam odáig, hogy megnézzem ezt a remek kis filmet. Tetszett, bár kicsit sajnáltam, hogy kevés szerep jutott Marc Chaonak. Köszönöm a feliratot.

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Civiseva:
Szia Ulbi
Úgy látszik egyszerre két új néződ is lett. Én is éppen a napokban néztem meg a filmet.

Köszönöm a fordítást, nekem is nagyon tetszett. Engem egy nagy kedvencemre az Igazából szerelemre emlékeztetett. Ott is hasonlóan laza füzéres, de azért egymáshoz kapcsolódó történeteket láthattunk, sőt a téma, a boldogságkeresés is hasonló volt. Marc Chao - Colin Firth nehéz lenne választani. :)

A The First Time pedig listára kerül, szerintem hamarosan azt is meg fogom nézni.

Nagyonnagyi:
Kedves Ulbi!
Eszembe jutott ez a film és most újra megnéztem. Még mindig nagyon tetszik. Annyira emberi, olyan szépen elvarrták a szálakat. Ezt csak imádni lehet. Emlékeztem a korábbi gépemen is ez a film az újra nézendők közé volt pakolva, de eddig csak kacérkodtam vele. Minden szereplőpáros magával ragadóan játszott. Legélénkebben az utolsó 2-3 perc élt bennem a vendéglői jelenet. Lám így is lehet. A fordítást másodszor is köszönöm, de még az is kevés. KÖSZÖNÖM.

Kép
Kép

Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:30

Re: Love (Ai) (2012)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2015.02.14. 18:19

Köszönöm szépen :) :)

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Love (Ai) (2012)

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2015.02.14. 18:25

Novcsi!

Nagyon szívesen! Remélem neked is tetszeni fog :)
Kép


Vissza: “Filmek”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég

cron