Társalgó

Itt megtalálható a Fórum szabályzat, amit jó, ha elolvastok. Van még Társalgó, Sorozatok vagy filmek ajánlása, Szülinaposok köszöntése és Feliratkérés.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

kerka
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.01.01. 20:39

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: kerka » 2015.01.01. 20:47

Szerintem minden új valami jót rejt magában csak meg kell szokni. Köszönet a munkátokért!

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.01.01. 20:49

Kedves Kati! Nem hiszem el, hogy beregisztráltál az oldalra, és ezek után bejelented, hogy elhagysz bennünket, és soha többé nem
találkozunk! Hát én ebbe nem egyezem bele! Mindennapos vendég voltál nálunk, nem szeretném, ha ezentúl nem cseveghetnénk,
azt meg igazán nem, hogy kimaradj a sorozatainkból!
Készítettem neked egy kis sorvezetőt, hogy lásd, mennyire átlátható az oldal, és milyen egyszerű a letöltés is!

Amikor belépsz azt oldalra, ez a látvány fogad. Sajnos nem jól látszik, de közben ellenőrizd a gépeden. Keressük meg együtt a
Hayate-t!
Kép
Nyilván a "Sorozatok" között lesz, kattintsunk rá!
Kép
Erzsi országok szerint csoportba rendezte a sorozatokat, ez a másik honlapon is így volt. A Hayate tajvani, irány Tajvan!
Ráklikkelünk!
Kép
Hat tajvani sorozatunk van, a legelső a Hayate, máris ráklikkelünk! Ugyanaz a látvány fogad, mint a régi honlapon!
Kép
Lejjebb tekerünk az ismertető aljára, ahogy korábban is kellett, és ott van a felirat linkje, ahol régen is volt. Nem nagyon
látszik a képen, világoskék linket kell keresni:
Kép
Jöjjön a letöltés! Klikk a kék linkre! És máris megjelenik az egyéb helyekről is jól ismert szürke ablakokcska:
Kép

Ha már ott vagy a Hayate-nál, akkor tudsz is írni hozzászólást. Ahová egyszer írsz, arról a topikról mindig fogsz értesítést
kapni, ha új hozzászólás érkezett.
Ha filmet keresel, akkor az első lépésnél nem a sorozatokra mész rá, hanem a filmekre, a többi pont ugyanaz, mint a
sorozatoknál.

Most hirtelenjében ennyire van időm, de szólj, ha valami nem sikerül, biztosan segítünk!

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.01.01. 20:56

Kati! Ezt írtam Ildikónak pár oldallal előrébb, ezt is jó, ha elolvasod!

Ha valaki szeretné követni valamelyik témát, és emilt kapni az újabb hozzászólásokról, akkor a topik tetején le kell nyitnia a kis
csavarkulcs melletti ablakocskát, és rá kell klikkelnie a "Feliratkozás a témára" feliratra. De úgy látom, ha valamelyik topikba írtunk,
akkor automatikusak küldi az értesítéseket.

A másik észrevételem: nagyon hasznos a bal felső sarokban lévő gyors linkek opció. Ha lenyitjuk, és ráklikkelünk az "Új hozzászólások"-ra,
akkor az azokban a topikokban lévő hsz.-kat is olvashatjuk, amelyikre nem vagyunk feliratkozva, de esetleg érdekelnek. Jó, hogy nem
kell keresgélni.

Avatar
Unni0731
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2014.12.31. 15:59
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Unni0731 » 2015.01.02. 01:03

Rita, nagyon aranyos az avatarod a piros kis csizmáival. :D
Nagyon jó, hogy lehet betenni yt-videót is! Erzsi egyre klasszabb az oldal!
Ki is próbálom, beteszem a nagy felfedezettemet, Lee Hong-ki egyik dalát. A Modern Farmer-ben ismertem meg a srácot. Le is töltöttem magamnak MP3-ban és aviban is, mert nem tudok betelni vele. :mrgreen:

Á, valamiért nem jön össze.
Mit csinálhattam rosszul?
Kép
KépKép

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.01.02. 07:11

Szia Unni! Mindig szerettem volna egy avatart, de soha nem jutottam el a megvalósításig. Mivel nekem nagyon nehéz volt
kitalálnom, hogy mi legyen az a kép, amit mindig szeretnék látni, ha belépek a Fórumra, úgy döntöttem, állandóan változni
fog, annak megfelelően, hogy éppen mit fordítok. Jelenleg már a Go, Single Ladyt csinálom, abban pedig szerepel egy cukker
törpemalac, akit hosszas gondolkodás után Röfkének neveztem el. Egyébként kislány (malacéknál emse). Az avataromban
nem ő szerepel.
Nekem sem jött össze még a videó beágyazás.
Kép
Kép

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2015.01.02. 10:12

8-) :D Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lesz a beérkező sorozat vagy film értesítője? Csak mert még nem találkoztam vele...eddig régebbi dolgokat töltögetek...de ahogy kalandozik az ember csak belejön...a jót is szokni kell, de azért hiányzik az előző...Mindenkinek kellemes hosszú-hétvégét kívánok! :D :D ezek az emotikonok mindig megtréfálnak.....hiányzik ebből is a régi...sokkal kifejezőbb volt... Az időképesek... a szív, az ölelés, a furkósbot..hátha valaki megérdemelné.. :D

Avatar
drupayola
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.01.02. 11:00
Tartózkodási hely: Kerepes
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: drupayola » 2015.01.02. 11:03

most mindenhol ez a fajta a divat? értem én, hogy haladni kell a korral, de nagyon nem szeretem a változásokat :oops:

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2015.01.02. 11:13

Kedves drupayola!

Ez nem divat, hanem a praktikusság. Mivel ez a legújabb fórum motor, ezért ez lett feltéve. Remélhetőleg egy jó ideig nem kell majd hozzányúlni.
A régi phpBB-s oldalakat is mind erre frissítik.

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2015.01.02. 11:21

8-) :D Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lesz a beérkező sorozat vagy film értesítője? Csak mert még nem találkoztam vele...eddig régebbi dolgokat töltögetek...de ahogy kalandozik az ember csak belejön...a jót is szokni kell, de azért hiányzik az előző...Mindenkinek kellemes hosszú-hétvégét kívánok! :D :D ezek az emotikonok mindig megtréfálnak.....hiányzik ebből is a régi...sokkal kifejezőbb volt... Az időképesek... a szív, az ölelés, a furkósbot..hátha valaki megérdemelné.. :D
Értesítőről még nem gondolkoztam. Viszont az új feliratok mindig az oldal tetejére kerülnek. Persze, ha régi sorozathoz jön hozzászólás, akkor lejjebb kerülnek. A chatben lévő emotikonokat ide nem tudom áttenni. Ha ehhez a verzióhoz jön ki új, akkor fel lesz telepítve. Esetleg képként meg lehet próbálni őket betenni. Pl. így Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Avatar
Firestone
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.12.31. 15:00
Tartózkodási hely: Tata

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Firestone » 2015.01.02. 11:26

most mindenhol ez a fajta a divat? értem én, hogy haladni kell a korral, de nagyon nem szeretem a változásokat :oops:

Ne aggódj Yola!
Hamar megszokjuk így is. Hasonlít a másik fórumra nem lesz gond szerintem. :)


Vissza: “Mindenféle”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 85 vendég