Társalgó

Itt megtalálható a Fórum szabályzat, amit jó, ha elolvastok. Van még Társalgó, Sorozatok vagy filmek ajánlása, Szülinaposok köszöntése és Feliratkérés.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
gabóci5
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: gabóci5 » 2015.01.01. 09:52

Kép

Mivel a jókívánságokból sosem elég, így az új év hajnalán még egyszer kívánok minden erre járónak Boldog Új Évet!
Rita tetszik az új avatarod!
Mindig az az erõsebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. (japán közmondás)

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.01.01. 10:19

Ha valaki szeretné követni valamelyik témát, és emilt kapni az újabb hozzászólásokról, akkor a topik tetején le kell nyitnia a kis
csavarkulcs melletti ablakocskát, és rá kell klikkelnie a "Feliratkozás a témára" feliratra. De úgy látom, ha valamelyik topikba írtunk,
akkor automatikusak küldi az értesítéseket.

A másik észrevételem: nagyon hasznos a bal felső sarokban lévő gyors linkek opció. Ha lenyitjuk, és ráklikkelünk az "Új hozzászólások"-ra,
akkor az azokban a topikokban lévő hsz.-kat is olvashatjuk, amelyikre nem vagyunk feliratkozva, de esetleg érdekelnek. Jó, hogy nem
kell keresgélni.


Kép

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.01.01. 10:29

Szia Gabi! Ez az új fórum kellett hozzá, hogy rászánjam magam, hogy utánanézzek, hogy kell avatart betenni, és
hozzá a képet lekicsinyíteni. Mire idáig eljutottam, akkor szembesültem vele, hogy azt is ki kéne választani, mi legyen
az avatarom. Sok keresgélés után, úgy döntöttem, mindig más lesz, és kapcsolódni fog az aktuális fordításomhoz. Mivel
ma kezdtem bele a Go, Single Lady-be, és abban egy kis tündérke röfi is szerepel, egy hasonló törpemalacot választottam.
A kis piros csizma csak hab a tortán:
Kép

Avatar
mikaz
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.01.01. 10:27

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: mikaz » 2015.01.01. 10:37

Kedves Erzsi! Köszönöm a hatalmas munkát, s a rendszerezett szép új felületet!
Mindenkinek eredményes, szép és boldog új esztendőt kívánok!
KépKép

Kyokoeva
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.01.01. 09:15

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Kyokoeva » 2015.01.01. 10:47

Sziasztok!
Én is szeretném megköszönönni a lehetőséget és azt a sok-sok munkát amibe a költözködés került. Igazán hálás vagyok. Annak pedig pluszban örülök, hogy így talán a DA-on is jobban elfogok boldogulni :)

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.01.01. 10:56

Kedves Kyokoeva! Itt a Társalgóban bármikor elmondhatod, ha valamilyen problémád akad az új fórum használata során.
Valaki mindig fog segíteni neked. Bátran próbálj ki minden opciót, ha valamit elrontasz, utólag, ha már elküldted a hozzászólásodat,
is van lehetőség a szerkesztésre, a hsz.-od jobb felső sarkában a kis ceruzára kattintva. Ha befejezted a szerkesztést, újra küldd el
az írásodat.
Kép

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2015.01.01. 11:10

Nehezen, de ez is sikerült :)

Nagyon boldog, doramakban és filmekben gazdag új évet kívánok mindenkinek <3


Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.01.01. 11:36

Én is szeretném tudni! Ez a fórum tele van kihívásokkal. Ki kell próbálnom mindent:

https://www.youtube.com/watch?v=1HIGCgpHYB4

Nem tudom, miért nem sikerül? Később próbálkozom még. Akkor most csak egyszerű link lesz belőle.

Avatar
N.Ildikó
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:15

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: N.Ildikó » 2015.01.01. 12:23

Ritám, lehet, hogy egyértelmű lesz majd, de én arra lennék kíváncsi, hogy tudom meg, ha elkészül egy új felirat. Máskor ugye kitettétek, hogy itt van, sehol sem kellett keresni.
Most is lesz valamilyen értesítés itt,.... akárhol.... vagy nekem kell megkeresnem. Hol van az a hely, ahol majd megtalálom. Várom a régiek feliratait, amit már összegyűjtöttem és természetesen az újakat is. Nem egy sorozat, ill. film után kell kutatnom.
Köszönettel

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.01.01. 13:02

Ildikó! Erzsi mindig kiírja a Doramamajomra, ha valamelyik soriból újat tesz ki, szerintem onnan tájékozódj! Lehet, hogy van
más módja is, azt még nem tudom.
Ha belépsz a Fórumba, akkor ott vannak a témák felsorakoztatva. Filmek, Sorozatok, Anime. Ha belépsz a Sorozatokba, országok
szerint szét vannak szedve a sorik. Ha mondjuk a Hayate-t keresed, akkor Tajvanra kell klikkelned, és már is ott van a Hayate, és
mellett a többi tajvani is, akár be van fejezve, akár még fordítás alatt áll.

Korábban írtam ezeket a sorokat az észrevételeimről, hasznos lehet számodra is, olvasd el:

"Ha valaki szeretné követni valamelyik témát, és emilt kapni az újabb hozzászólásokról, akkor a topik tetején le kell nyitnia a kis
csavarkulcs melletti ablakocskát, és rá kell klikkelnie a "Feliratkozás a témára" feliratra. De úgy látom, ha valamelyik topikba írtunk,
akkor automatikusak küldi az értesítéseket.
A másik észrevételem: nagyon hasznos a bal felső sarokban lévő gyors linkek opció. Ha lenyitjuk, és ráklikkelünk az "Új hozzászólások"-ra,
akkor az azokban a topikokban lévő hsz.-kat is olvashatjuk, amelyikre nem vagyunk feliratkozva, de esetleg érdekelnek. Jó, hogy nem
kell keresgélni."

Kép


Vissza: “Mindenféle”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég

cron