Társalgó

Itt megtalálható a Fórum szabályzat, amit jó, ha elolvastok. Van még Társalgó, Sorozatok vagy filmek ajánlása, Szülinaposok köszöntése és Feliratkérés.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Hayako
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015.01.01. 08:25

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Hayako » 2016.01.01. 02:01

Boldog új évet kívánok mindenkinek!Köszönöm az egész éves munkátokat, legyen sikeres a 2016-os évetek! :lol:
Kép
Folyamatban: Dating on Earth, Kodai Family Prequel, MTNY
Tervezettek: Hot Road, The Kodai Family Movie

Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:53
Tartózkodási hely: Balaton

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2016.01.01. 13:14

Kép

Boldog új esztendőt kívánok! :mrgreen:

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.01.04. 08:27

Mindenkinek Áldott, balesetmentes hétkezdést kívánok az év első hétköznapján!

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.01.04. 08:29

Gondoltam a szerző hangjával is hallható legyen... :lol:

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2016.01.10. 14:47

Kedves Mindenki!

Szívesen látlak Benneteket az első honlapomon, ami tulajdonképpen nem hasonlít más "becsületes" blogra,
mert csak a fordításaim gyűjtőhelyének szántam. Mivel továbbra is a Dorama Forever Fansub csapatának
tagja vagyok, továbbra is ott jelennek meg a felirataim, ott vannak a fordításaim topikjai, ott fórumozok.
A "Rita bemutatja" oldal leginkább azt a célt szolgálja, hogy büszkélkedhessem a rengeteg ázsiai alkotással,
amit lefordítottam, és egyben, egy helyen láthassam őket én is, és Ti is. Jó nézelődést kívánok!

Kép

enik
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:42

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: enik » 2016.01.10. 16:06

:P Szia Rita ! Be is kukkantottam gyorsan az új oldaladra, és nagyon de nagyon tetszik. Szines, áttekinthető, és ahogy mazsolázgattam rájöttem, hogy jé még ezt sem láttam, meg azt sem.Lesz mit néznem, na nem mintha most nem volna. Köszönet érte neked , és minden forditónak, zárószóként pedig fogadd gratulációmat a blogodhoz! :P

SueLien
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.01.09. 21:57

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: SueLien » 2016.01.11. 01:19

Kedves Dorama Forever Fansub!

Minden fordítónak és a „technikai” személyzetnek Békés, Boldog Új Esztendőt kívánok! (megkésve, de soha nem késő!)
Köszönöm a filmek, doramák fordításának önzetlen közzétételét!

Kedves Fórumozók!
Mindannyiótoknak kívánok minden szépet és jót, mind azt, mit magamnak is, az „egy évvel idősebb leszek” esztendőre!

Sue Lien

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2016.01.11. 06:51

Tegnap már nem értem ide, mert lefekvésig az oldalamon válaszoltam a hozzászólásokra.
Ma itt kezdek! Ígérem!

Szép napot kívánok!


Kép

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2016.01.11. 14:43

:P Szia Rita ! Be is kukkantottam gyorsan az új oldaladra, és nagyon de nagyon tetszik. Szines, áttekinthető, és ahogy mazsolázgattam rájöttem, hogy jé még ezt sem láttam, meg azt sem.Lesz mit néznem, na nem mintha most nem volna. Köszönet érte neked , és minden forditónak, zárószóként pedig fogadd gratulációmat a blogodhoz! :P
Kedves enik! Először itt válaszoltam a különböző topikokban lévő hozzászólásokra,
majd átmentem a sajátomba, és ott is írtam mindenkinek, de úgy elszaladt az idő,
hogy ide már nem jöttem vissza, le kellett feküdnöm, mert ma munka volt. Elnézést!

Nagyon örülök neki, hogy neked is tetszik a honlapom! Mindenki a színességét és az
áttekinthetőségét emeli ki. Pont ilyennek szerettem volna én is látni.

Remélem, hogy azok a sorozatok és filmek is nagyon fognak tetszeni, amiket ezután
fogsz megnézni tőlem!


A thai Full House volt az első thai sorim. A legkedvesebbek között van:

Kép

Avatar
gabóci5
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: gabóci5 » 2016.01.21. 09:22

Zsu (Mikaz) neked is kedvenc énekesed Lee Seung Gi. Február elsején bevonul! Ezzel a dallal búcsúzik a rajongóitól.
Várjuk vissza!!!
Lee Seung Gi megerősíti katonai sorozás februárban

" Soompi: JiwonYu Január 20, 2016 (google fordítás)
Lee Seung Gi megerősíti katonai sorozás februárban
Színész és énekes Lee Seung Gi lesz besorozzák a hadsereg a február elején.

Szerint a hivatal Hook Szórakozás január 21-én, Lee Seung Gi lesz belépő a hadsereg, mint egy aktív szolgálatot katona február 1-jén.

Miután egyre ő sorozás értesítést, Lee Seung Gi kijelentette: "Én vissza fog térni, mint egy igazi férfi megköszönni a szeretetet és a támogatást kaptam az évek során."

A csillag egy új dalt kiadás megelőzve a sorozás, melynek címe: "Megyek a Katonai (kísérleti cím)," ami jön ki január 21-én délben.

Lee Seung Gi folytatta: "Én készül magam sorozás, mert én nem tudom, mikor a közlemény fog jönni. Mivel én nem tud eleget tenni minden egyes ember, kifejeztem bocsánatkérés a dalt. Ez a dal az én történetem, de remélem, ez lesz relatable hogy bárki tervezi, hogy belépjen a katonai hamar és családjaik számára. "
Mindig az az erõsebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. (japán közmondás)


Vissza: “Mindenféle”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron