Feliratkérés

Itt megtalálható a Fórum szabályzat, amit jó, ha elolvastok. Van még Társalgó, Sorozatok vagy filmek ajánlása, Szülinaposok köszöntése és Feliratkérés.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2017.04.30. 12:15

kedves Ulbi. Nagyon köszönöm a segítségedet. Csak azt nem értem, ugyanazzal a módszerrel neked miért sikerült letölteni, nekem meg nem.
Mert engem szeret :D
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2017.04.30. 12:42

Csak az a helyzet, hogy ez az első része. Még egy ugyanilyen hosszú rész is van. Bár nem tudom, hogy ebben a témában összesen 4 órát végig lehet-e nézni.
Ez most egy költői kérdés?
Vagy arra vonatkozik, hogy a 2. részét is töltsem fel?

Nem tudom. Ha érdekes valami, akkor biztosan el lehet tölteni vele 4 órát, vagy akár többet is.
Ha meg úgy gondolod, hogy nem lenne meg a kellő érdeklődés, hát ne fordítsd le, te így is érted. És ha csak neked töltöttem fel, azt is szívesen tettem, ahogy szívesen feltöltöm a második részét is, amennyiben ez szükséges.

Ajánlgattam itt fentebb egy kínai sorozatot fordításra, egy kicsit wuxia és fantázia, de nagyon érdekes, stratégákról szól, az nem érdekelne?
youtube-n meg lehet nézni az egészet (le is lehet tölteni onnan külön a filmet, külön a feliratot ---- legalábbis nekem sikerült :D )
Kép

Avatar
zolko07
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2014.12.31. 13:40
Tartózkodási hely: Baja

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: zolko07 » 2017.04.30. 13:31

Kedves Ulbi. Nekem is az a véleményem, ha érdekel, meg lehet nézni ilyen hosszú filmet. Nem is magamra gondoltam, talán rosszul fogalmaztam. Ezért, ha megkérhetlek, feltennéd a Megára a 2. részét is? Nem hiszem, hogy szét kellene darabolni, mert már raktam oda 1.4 GB-os filmet is.
Ami a sorozatot illeti, vagy azt, vagy ezt. Úgy vagyok vele, hogy ha ennyit harcoltam ezért a filmért, meg érdekelnek a történelminek számító események,akkor inkább ez.t. De azért köszönöm az ajánlatot.

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2017.04.30. 13:59

Kedves Ulbi. Nekem is az a véleményem, ha érdekel, meg lehet nézni ilyen hosszú filmet. Nem is magamra gondoltam, talán rosszul fogalmaztam. Ezért, ha megkérhetlek, feltennéd a Megára a 2. részét is? Nem hiszem, hogy szét kellene darabolni, mert már raktam oda 1.4 GB-os filmet is.
Ami a sorozatot illeti, vagy azt, vagy ezt. Úgy vagyok vele, hogy ha ennyit harcoltam ezért a filmért, meg érdekelnek a történelminek számító események,akkor inkább ez.t. De azért köszönöm az ajánlatot.
Kedves Zolko!
Tudom, hogy nem magadra gondoltál, hanem azokra, akiknek megosztanád a feliratot, filmet. Erre vonatkozott a válaszom.

Máris nekikezdek a 2. rész feltöltésének, de muszáj darabolnom, mert engem meg a mega nem szeret, és egy ilyen anyagot kb. 10 óra alatt tölt fel. Azalatt meg bármi történhet. Gondold el, a 9. órában....kezdhetem elölről, úgy meg csak az éppen aktuális szeletkének lenne annyi.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2017.05.01. 13:56

Kép

Avatar
zolko07
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2014.12.31. 13:40
Tartózkodási hely: Baja

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: zolko07 » 2017.05.01. 15:10

Nagyon köszönöm, kedves Ulbi a 2. részt, csak ez a 2017-es II. rész első fele, nem a 2014-es első rész (amit elküldtél) második fele. Ha nincs kedved azt is megkeresni, akkor örülök, hogy ilyen sokat segítettél és köszönöm.

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2017.05.01. 15:38

Nagyon köszönöm, kedves Ulbi a 2. részt, csak ez a 2017-es II. rész első fele, nem a 2014-es első rész (amit elküldtél) második fele. Ha nincs kedved azt is megkeresni, akkor örülök, hogy ilyen sokat segítettél és köszönöm.
Akkor ezek szerint ez a film összesen 8 óra időtartamú?
2 x 2 x 2 óra?
Mert mind a két rész 2 órás, amit feltöltöttem, és én úgy értelmeztem, hogy így van meg a 4 óra.
Hát, ma már nem érek rá, de holnap akkor még egyszer nekifutok.
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2017.05.11. 10:34

Kedves Zolko!
Sajnos azóta se találtam meg a keresett fimet. De még utalást se arra, hogy lenne még egy két órás része a 2014-esnek.
Kép

Avatar
zolko07
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2014.12.31. 13:40
Tartózkodási hely: Baja

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: zolko07 » 2017.05.11. 12:47

Nagyon köszönöm a türelmedet, és a letöltött részt, kedves Ulbi. Majd ezt a részt feldolgozom, bár nem lesz egyszerű, nert a felirat is más videohoz volt időzítve. Azt hiszem, elszórakozom ezzel az egy résszel is egy darabig. Köszönöm.

Avatar
MINRIN8804
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.08.07. 04:54

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: MINRIN8804 » 2017.08.08. 05:22

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a lehetőségnek, és élnék is vele. :) Remélem a kedves fordítok nem haragudnak meg ha egynél kicsit több kérésem lesz.? Nem tudom hogy teljesíthető-e a filmek amit ide írok de remélem igen. :) Nem sok mindent tudok ezekről a japán live action filmekről de azt igen hogy már egy ideje meg szeretném őket nézni amiket felsorolok majd ide. One Week Friends 2017 februárjában jött ki ez a film és úgy tudom hogy már van angol felirata. Wait for Me at Udagawachou ez egy 2015-s év járatú film és úgy tudom hogy már van angol felirata. Bokura no Gohan wa Ashita de Matteru 2017 januárjában jött ki ez a film és ennek is van angol felirata. Kyo no Kira-kun 2017 februárjában jött ki és szintén van angol felirata.
Hát úgy ennyi lenne. :) Remélem teljesíthető lesznek ezek a live action filmek. Előre is ezer köszönet ha teljesíthetők lesznek ezek a live acton filmek!
Sayonara! :)


Vissza: “Mindenféle”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég