Feliratkérés

Itt megtalálható a Fórum szabályzat, amit jó, ha elolvastok. Van még Társalgó, Sorozatok vagy filmek ajánlása, Szülinaposok köszöntése és Feliratkérés.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Feliratkérés

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2016.03.04. 19:39

Nagyon régen - még a blogspotos oldalunkon - volt ilyen bejegyzésünk. Kíváncsiak vagyunk, hogy most milyen sorozatokhoz és filmekhez szeretnétek feliratot.

Amit nem kérhettek, az a történelmi témájú hiszen vannak kimondottan erre "szakosodott" fordítók.

Ami jöhet: japán, koreai és tajvani. Ezekből is csak olyan, amihez van angol felirat.

Kérést csak akkor tudunk teljesíteni, ha az egyik fordítónak megtetszik valamelyik :)

Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:53
Tartózkodási hely: Balaton

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2016.03.04. 22:49

Micsoda lehetőség - köszönöm! :mrgreen:

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016.03.05. 09:43

sziasztok! Kellemes hétvégét! Nagyon örültem, mikor megláttam, hogy lehet kéréseket betenni. A five children most folyó sorozat, az első négy rész kint van a freekorean. Nekem mindegy melyik...az Attention japán. két kedvenc színészemmel. Black Heart White Soul.tudom hogy elvileg fenn van valahol talán a vikin...de szeretném a letőlthetős változatot..
Mindenesetre köszönöm a lehetőséget!

My Love Patzzi..Five Children...Yi_yi_xiang_qian_chong... Attention Please... Princess single Blind-et napokban töltöttem le..

szokola
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.12.31. 09:10

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: szokola » 2016.03.05. 09:57

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a lehetőségnek, és élnék is vele.
Van egy taiwani sorozat, amit már régóta szeretnék megnézni, de sajnos nincs hozzá magyar felirat, és ez a Drunken to love you. Valamikor régen az első három rész el is készült, de már vagy öt éve nem került ki új felirat és a fordító azóta abba is hagyta a fordítást. A Doramamajom oldalon mintha olvastam volna, hogy beterveztétek, de nem biztos, hogy jól emlékszem.

erika064
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.01.01. 17:18

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: erika064 » 2016.03.05. 10:03

Sziasztok!
Én is élek ezzel a nagyszerű lehetőséggel! Én a 2001-ben készült 16 részes Piano koreai sorozatot szeretném ha lefordítanátok!
Főbb szereplői: Ko Soo, Zo Ing- Sung és Cho Jae -hyun. És ha lehet még ajánlanám a Spring day 2005-ben készült 20 részes dorammát!
A főbb szereplők :Ji Jin Hee és Ko ,Jo In-Seong.
Köszönöm a lehetőséget! Kellemes hétvégét kívánok!

Bukoba
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.01.05. 00:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: Bukoba » 2016.03.05. 10:06

Szia Kata! Attention please fenn van az avistaz-on, a felirata meg az ázsia ékkövei blogon. Én így néztem meg, nagyon rendben van.
Más. Köszönöm a lehetőséget én is, nagyon jó ötletnek tartom ezt a topicot. Én is bedobom a saját kis kérésemet, hátha valakinek megtetszik a film. Szóval, amit én néztem ki az a Silver Spoon c. japán film. Ha esetleg valakinek megtetszik, akkor szívesen elküldöm az angol feliratot is.
Története röviden: "A nagyvárosi elitiskolában bukdácsoló középiskolás a szülei ellenvetése ellenére is egy vidéki mezőgazdasági suliba iratkozik be afféle menekülés gyanánt. Persze mindenki úgy néz rá eleinte, mint egy ufóra, de szép lassan akklimatizálódik."
Trailer:

Avatar
zsike717
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:06
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: zsike717 » 2016.03.05. 11:43

Gyorsan kihasználom a lehetőséget és fordításra ajánlanám a Make a Woman Cry 40 részes koreai drámát, 2015 egyik legjobb sorozata, bár nem rövid, de végig fordulatos. Először felirat nélkül láttam, majd az angol felirat elkészülte után ismét megnéztem, tehát nekem többször nézős (ha lesz magyar felirat akkor ismétlek)

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2016.03.05. 15:29

sziasztok! Kellemes hétvégét! Nagyon örültem, mikor megláttam, hogy lehet kéréseket betenni. A five children most folyó sorozat, az első négy rész kint van a freekorean. Nekem mindegy melyik...az Attention japán. két kedvenc színészemmel. Black Heart White Soul.tudom hogy elvileg fenn van valahol talán a vikin...de szeretném a letőlthetős változatot..
Mindenesetre köszönöm a lehetőséget!

My Love Patzzi..Five Children...Yi_yi_xiang_qian_chong... Attention Please... Princess single Blind-et napokban töltöttem le..

Kedves Kata!

Az Attention Please-t a mi Zolkonk fordította le :) A feliratot hozzá itt is megtalálhatod: http://doramaforever.hu/viewtopic.php?f=20&t=92
A My Love Patzzi-t esztokam lefordította. Sajnos ez a felirat már nem elérhető :(
A többit megnézzük :)

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2016.03.05. 15:45

Sziasztok!
Én is élek ezzel a nagyszerű lehetőséggel! Én a 2001-ben készült 16 részes Piano koreai sorozatot szeretném ha lefordítanátok!
Főbb szereplői: Ko Soo, Zo Ing- Sung és Cho Jae -hyun. És ha lehet még ajánlanám a Spring day 2005-ben készült 20 részes dorammát!
A főbb szereplők :Ji Jin Hee és Ko ,Jo In-Seong.
Köszönöm a lehetőséget! Kellemes hétvégét kívánok!
Kedves Erika!

A Pianot avistazon megtaláltuk, de nincs hozzátéve felirat. Esetleg meg tudnád írni, hogy honnan tölthetnénk le? Előre is köszi.

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Re: Feliratkérés

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2016.03.05. 15:50

Szóval, amit én néztem ki az a Silver Spoon c. japán film. Ha esetleg valakinek megtetszik, akkor szívesen elküldöm az angol feliratot is.
Története röviden: "A nagyvárosi elitiskolában bukdácsoló középiskolás a szülei ellenvetése ellenére is egy vidéki mezőgazdasági suliba iratkozik be afféle menekülés gyanánt. Persze mindenki úgy néz rá eleinte, mint egy ufóra, de szép lassan akklimatizálódik."
Trailer:
Kedves Bukoba!

Az igazság az, hogy a Silver Spoon-nal már szemeztünk :) Bekerült ez is letöltésre avistazról :)


Vissza: “Mindenféle”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég