Sorozatok vagy filmek ajánlása (nem feliratkérő fórum)

Itt megtalálható a Fórum szabályzat, amit jó, ha elolvastok. Van még Társalgó, Sorozatok vagy filmek ajánlása, Szülinaposok köszöntése és Feliratkérés.

Moderátorok: Vandi, angeni, doramaforever

doramaforever
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2014.12.28. 10:10

Sorozatok vagy filmek ajánlása (nem feliratkérő fórum)

HozzászólásSzerző: doramaforever » 2014.12.31. 07:28

Avagy ki, mit néz. Mit ajánlanál másoknak megnézésre?

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2014.12.31. 08:51
Tartózkodási hely: Győr

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2014.12.31. 09:09

Ha könnyű romantikus filmsorozatot keresnék, mindenképpen a SOP viszi a pálmát! Ugyanakkor nagyon szeretem a A most fordítás alatt futó Hayatét, a Love Nowot, A befejezett Love Aroundot,,
Aki izgalomra vágyik annak a Black and Whitet. Aki Pedig az orvosi sorozatokat szereti, annak a New Heartot ajánlom.
Gyerekeknek pedig a The Borrower Arrietty-t. És a Marumo no okita-t..a lista nem teljes....csak egy szösszenet...XDD

Mocselini Éva
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.01.28. 10:35

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Mocselini Éva » 2015.01.28. 10:43

SEGÍTSÉGET KÉREK, UJONC VAGYOK.

VÉGRE MEGTALÁLTAM AZ OLDALT, DE NEM TUDOM HASZNÁLNI.

VANNAK ÚJ FILMEK LEFORDÍTVA, DE HOL TALÁLOM MEG. SEGÍTSETEK.

EVA.MOCSELINI@GMAIL.COM..

Avatar
62Rita
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:45

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: 62Rita » 2015.01.28. 15:43

Kedves Éva! Ideteszem azokat a válaszaimat, amiket a hozzád hasonló problémával küzdő két társunknak adtam. Olyat is
ideteszek neked, ami még nem jelentett gondot, de ha már egy kissé tapasztaltabb leszel az oldal használatában, jelentkezni
fog. Olvasd el mindet, és nyugodtan próbálkozzál, nem tudsz elrontani semmit. Jó gyakorlást!

Útmutató a honlapon való tájékozódáshoz:

"Kedves Nagyi! Minden egyes látogatásod alkalmával újra be kell jelentkezni az oldalra. Utána két lehetőséged van, attól függően,
hogy mit szeretnél csinálni nálunk. (Lentebb elnagyolva bemásoltam neked a kezdő oldalt, hogy jobban tudjam szemléltetni, amit írni
szeretnék.) Ha konkrétan tudod, hogy hová is akarsz írni, vagy feliratot letölteni, mondjuk éppen ide a Go Single Ladyhez, akkor
a "Sorozatok" alatt lévő alfórumokból kiválasztod Tajvant, és ráklikkelsz. Azonnal feltárul az összes eddigi kész, vagy folyamatban
lévő tajvani sorozatunk. Ott kiválasztod a GSL-t és már írhatod is a hozzászólást, vagy töltheted a feliratot.
A Doramamajomon is tudsz tájékozódni a frissekről, de a "Heti Frissek"-hez is kiírja Erzsi az újdonságokat. Ha benézel,
az éppen aktuális hét a 4. hét, ott megnézheted, mi került ki az oldalunkra ezen a héten. A lista nem teljes. Vasárnap lévén még
zolko sorija is érkezni fog hamarosan."


Filmek
Moderátor: doramaforever
Alfórumok: Hongkong, India, Japán, Kína, Korea, Szingapúr, Tajvan, Thaiföld, Vietnám

Sorozatok
Moderátor: doramaforever
Alfórumok: Hongkong, Japán, Kína, Korea, Tajvan, Thaiföld

Anime
Moderátor: doramaforever

Kész feliratok
Moderátor: doramaforever

Heti frissek
Moderátor: doramaforever

Ha csak úgy szemlélődni, olvasgatni szeretnél, akkor menj rá a bal felső sarokban lévő "Gyors linkek"-re, és válaszd ki az
"Aktív témák"-at. Akkor azoknak a sorozatoknak, filmeknek (vagy Társalgó) a listáját tekintheted meg, ahová legutóbb
hozzászóltak. Mindig mozgó nyilacskák mutatják, hogy mely hozzászólást nem olvastad még el. Ha van időm, én is szívesen
elolvasom, hogy miket írtak más fordítók műveihez."


Útmutató feliratletöltéshez:

"Mamika! Ha írni tudsz hozzászólást, akkor be vagy lépve a fórumba. Már csak azt nem értem, miért az a szöveg jelenik meg neked
a csatolmányok helyén? Próbáljuk meg elölről az egész procedúrát! Ha be vagy jelentkezve, akkor a jobb felső sarokban ott van a
felhasználóneved, hogy "mamika".
A kezdőlapon, klikkelj a "Sorozatok"-ra, majd a "Japán"-ra, és úgy a Mysterious Summerre. Tekerj le az ismertető aljára, közben
figyeld meg, hogy be vagy-e még lépve, és nézd meg most, hogy ott van-e kékkel a letöltő link! Ha igen, akkor célba értünk! Ha nem,
akkor az "Általános Fórumok"ban, azon belül a "Technikai problémák"-ban, írj Erzsinek, ő majd utánanéz a problémának!
Írd meg, sikerült-e a letöltés!

Kép

Mocselini Éva
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.01.28. 10:35

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Mocselini Éva » 2015.01.29. 13:09

Kedves 62Rita!

Megköszönöm a segítséged, de nagyon bonyolultnak tűnik, de eljön a nap mikor ez is menni fog.

Szóval csapkodtam mint a villám, mert az mondtad nem lesz baj.
Hát le is töltöttem valamit az nTorentre, most megnézem, hogy mi és lesz-e hozzá magyar szöveg.

Nagyon kedvesek vagytok, hogy segítetek, de egyenlőre nézegetem, már vissza is találtam hozzád, ez is valami!!!!!!!!!!!!!
Pusszantalak. Éva Nagyi

Mocselini Éva
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.01.28. 10:35

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Mocselini Éva » 2015.01.29. 13:25

Sly and Sigle Agan, ezt töltöttem le, de a magyar szöveg már nem jött át. Most mit kellene csinálnom???

Teljes kudarc.

Éva nagyi

erzsi69
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2015.01.04. 15:57

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: erzsi69 » 2015.01.29. 20:25

Kedves Éva!

A magyar feliratot itt találod: https://www.d-addicts.com/forums/viewtopic.php?t=147248
Abban a fórumban leírják, hogy melyik verzióhoz készült a felirat. Remélhetőleg azt sikerült letöltened.

Megyesne
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.01.01. 08:08

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Megyesne » 2015.01.30. 17:43

Lehet, hogy jó helyen vagyok?

Megyesne
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.01.01. 08:08

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Megyesne » 2015.01.30. 17:45

Tényleg most csak kipróbáltam, ugy látom megjelent Mné/Marika

Megyesne
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.01.01. 08:08

Re: Sorozatok vagy filmek ajánlása

HozzászólásSzerző: Megyesne » 2015.01.30. 17:52

Jaj, tényleg elfelejtettem megköszönni az utmutatást. KÖSZÖNÖM


Vissza: “Mindenféle”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron